Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam kılıfı nereden aldınız var mı linki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sinir oluyorum 3500 TL'lik cihazda bu soruna. Servis çözer mi acaba? Çok rahatsız ediyor umarım yazılımsaldır.
Instagramda kilifmax diye bir sayfa var oradan aldım hocam.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam kılıfı nereden aldınız var mı linki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sinir oluyorum 3500 TL'lik cihazda bu soruna. Servis çözer mi acaba? Çok rahatsız ediyor umarım yazılımsaldır.
Hocam bahsettiğiniz şey sadece siyah ve gride oluyorsa o,ekran amoled olduğu için oluyor,her amoled cihazda o şekilde iz çıkıyor.iPhone XS Max'de de denedim onda da siyah arka plan üzerine gri resimde izler çıkıyordu.

GefionLoki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
3
kendime bu telefonu alalı bir hafta oldu şimdi kardeşime de almak istiyorum lakin samsung M51 kafamı karıştırıyor ne dersiniz ikisi arasında net bir seçim yapılabilir mi ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

dogankayalar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam bahsettiğiniz şey sadece siyah ve gride oluyorsa o,ekran amoled olduğu için oluyor,her amoled cihazda o şekilde iz çıkıyor.iPhone XS Max'de de denedim onda da siyah arka plan üzerine gri resimde izler çıkıyordu.

Instadaki resimlerde de oluyor gibi telefondaki uygulama ikonlarında beyaz arkaplandaki yazılarda hepsinde oluyor. Ben de J7 Prime'da denedim onda karşılaşmadım bu sorunla o da amoled :(

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Alırsanız yorumunuzu paylaşır mısınız

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bugun geldi 10 TL etmez. Ama yoklukta gider. Yeni bir arayışa devam edelim. Sırf cihazın ekrana sıkıntı gelecek diye bu kadar acele ediyorum ! adam akıllı bir tane ekran koruyucu olmaz mı yandan kalkıyor, ya kılıf kaldırıyor pehhh.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam 2 gün oldu herhangi bir sıkıntı olmadı kılıfla kullanıyorum. Tempered cam. Nanoya guvenemiyorum koruyacagını pek dusunmuyorum. 360 derece bende aradım bulamadım. Aliekspress de var ama ordan alma taraftarı degılım

Link atabilirmisin üstad.

emrebtmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
dostlar selamlar anlık olarak xiaomi mi note 10 lite kullanıcısıyım ve iyi bir ekran koruyucu almak istiyorum önerilerinize açığım

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Merhabalar, bu tempered cammı üstad? Yoksa nano glass dedikleri şeffaf silikon tip malzememi? Birde ne kadar süre ile kullandınız kenarları kalkma yaptımı? Aslında benim kullanmak istediğim şu arkalı önlü 360 derece koruma sağlayan manyetik kılıflar çok hoş ama note 10 lite için bulamıyorum bir türlü. Bu ürün kalkma yapmazsa alır kullanırım.

Hocam 2 gün oldu herhangi bir sıkıntı olmadı kılıfla kullanıyorum. Tempered cam. Nanoya guvenemiyorum koruyacagını pek dusunmuyorum. 360 derece bende aradım bulamadım. Aliekspress de var ama ordan alma taraftarı degılım

Bahsettiğiniz manyetik kılıf Ae den aldım Wifi sinyalini kesiyor, çıkartıp attım uzun lafın kısası daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok almayın.

Üst Alt