Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

xfurkanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
arkadaşlar , telefonu twrp alıyorum ama bilgisayar görmüyor
acaba rom atma işlemlerini (format+ 4wipe) yapınca mı görecek öncesinde deneyim dedim de görmedi yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar , telefonu twrp alıyorum ama bilgisayar görmüyor
acaba rom atma işlemlerini (format data+ 4 wipe) yapınca mı görecek öncesinde deneyim dedim de olmadı görmedi, dosya atamadım

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Bu dediğiniz eu 11.7 yi kullanıyorum ortalama 9 _10 saat veriyor

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
belki rom arayan birinin işine yarar

mi room beta 9,12,26 vardı ekran süresi 6 saat civarı alıyordum. iki gün önce stabil eu rom yükledim V11.0.7.0 versiyonu şarj süresi 8-9 bu kadar fark olması şaşırttı biraz. normalde max 1 saat görürdüm romlar arası şarj farkını. akıcılıktada sorun yok. ayrıca mi roomda farklı 2 beta versiyon denedim onlarda eu stabil kadar iyi değillerdi

Son düzenleme:

ylmz-66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ersin
Cihazım
mi note 10
Konular
0
arkadaşlar forumdaki fastboot roomu (EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0.QFDEUXM) adım sayar aktid değil bir türlü yükleyemedim adım sayarı nasıl aktif hale getiriyorum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28

Epeyde kamera bilgisi yanlıs yazılmıs bızım telefonun. Oıs 2x optik zom olan kamerada var. Hatta gsm arena 3.7 optık diyor.

Daha önce yazdın dıye hatırlıyorum. Pro mod harici otomatikte kamera lens değiştirmiyor. Sürekli ana lens ıle cekıyor makro ve genıs acı hariç. Bı kaç romda denedım sonuc ayni eu stabilde aynı şuan. Test etmek ısteyen lenslerı parmagı ıle kapatarak denesin. Odaklama yapınca telefon ana kameraya atıyor

Birinin 8 dedıgı kameraya öbürü 5 diyor dogrusuda 5.

Son düzenleme:

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0

Epeyde kamera bilgisi yanlıs yazılmıs bızım telefonun. Oıs 2x optik zom olan kamerada var. Hatta gsm arena 3.7 optık diyor.

Daha önce yazdın dıye hatırlıyorum. Pro mod harici otomatikte kamera lens değiştirmiyor. Sürekli ana lens ıle cekıyor makro ve genıs acı hariç. Bı kaç romda denedım sonuc ayni eu stabilde aynı şuan. Test etmek ısteyen lenslerı parmagı ıle kapatarak denesin. Odaklama yapınca telefon ana kameraya atıyor

Birinin 8 dedıgı kameraya öbürü 5 diyor dogrusuda 5.
OIS 5x (ya da 3.7 olsun neyse) ve ana kamerada mevcut. 2x e alarak ois olmadığını kolayca görebilirsiniz zaten.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
OIS 5x (ya da 3.7 olsun neyse) ve ana kamerada mevcut. 2x e alarak ois olmadığını kolayca görebilirsiniz zaten.
Görülüyor zaten. Ama odaklayınca kamera değişiyor ana kameya alıyor. 2 x e alıp odaklayınca yada bazen kafasına gore ana kameraya gecıyor ve oıslı gıbı 2x kamera çalışıyor

Konyahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Ahmet
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
0
Merhabalar,
Yurtdışı Xiaomi Note 10 alarak aranıza katılmak istiyorum. Ancak aklımda bir kaç soru işareti var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Alacağım kişi telefona IMEI attığını söyledi. Telefonu aldıktan sonra farklı bir room yüklemek istersem bu IMEI gider mi acaba?
  • Ayrıca bana yüklediği IMEI bilgisini başka telefona yüklerse yine telefonun kapanma riski var. Böyle bir durumda ben yeniden telefona IMEI atabilir miyim? IMEI atmak için bildiğim kadarıyla telefona sim kart bağlanması ve sim kart üzerinden internete bağlanması gerekiyor. Hat giderse ve sim üzerinden internete bağlanamazsam nasıl IMEI atabileceğimle ilgili aklımda soru işaretleri var.
Bu konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Merhabalar,
Yurtdışı Xiaomi Note 10 alarak aranıza katılmak istiyorum. Ancak aklımda bir kaç soru işareti var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Alacağım kişi telefona IMEI attığını söyledi. Telefonu aldıktan sonra farklı bir room yüklemek istersem bu IMEI gider mi acaba?
  • Ayrıca bana yüklediği IMEI bilgisini başka telefona yüklerse yine telefonun kapanma riski var. Böyle bir durumda ben yeniden telefona IMEI atabilir miyim? IMEI atmak için bildiğim kadarıyla telefona sim kart bağlanması ve sim kart üzerinden internete bağlanması gerekiyor. Hat giderse ve sim üzerinden internete bağlanamazsam nasıl IMEI atabileceğimle ilgili aklımda soru işaretleri var.
Bu konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
1. Telefon ayarlar menüsünden cihazı sıfırla demediğiniz sürece imei hiçbir şekilde gitmez.
2. Evet o imeiyi başka telefona yükleme riski her zaman var ve böyle bir durumda imei tekrar atabilirsiniz. Sizin telefona imei zaten atılmış yani bootloader kilidi hali hazırda açık ve bu şekilde imei yüklemesi yapılabilir, yani sim kartıdır internete bağlanmaktır fark etmez.

Yanlışım varsa daha bilgili arkadaşlar düzeltecektir.

Üst Alt