Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Miroom kullanıyorum 2 gündür gayet başarılı beta olan (haftalık) sürümü kurdum Telefon ve mesaj uygulamaları Google değil Eu Romda kullandım ama pek sevemedim nedendir bilmem.
Şuanki kullandığınız 9.12.26 numaralı rommu?

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
İyi aksamlar miroom yükledim genel olarak bildirimler stabilizasyon arama ve mesaj uygulamalari miui olması çok iyi hiç bir sorun yok tek sorun aod baya karanlık

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
İyi aksamlar miroom yükledim genel olarak bildirimler stabilizasyon arama ve mesaj uygulamalari miui olması çok iyi hiç bir sorun yok tek sorun aod baya karanlık
Mi roomda vowifi kullanabiliyor musunuz ben suan euu romdayim bootkilitli vowifi arama yapinca sunucu hatasi diyor yardımcı olur musunuz

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Aod demisken... Bildirim ledi var mıydı bu cihazda?

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Geldi İki gözümün çiçeği
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kutudan bu rom ile çıktı sizin dediğiniz rom demi bumu
Hayırlı sabahlar hocam kullanmis oldunuz tema ismi nedir

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
Mi roomda vowifi kullanabiliyor musunuz ben suan euu romdayim bootkilitli vowifi arama yapinca sunucu hatasi diyor yardımcı olur musunuz

maalesef volte ve wowifi çalışmadı bi türlü mi note 10'da

Byzas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Merhabalar

Bende yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.Fabrika çıkışlı Avrupa romu var üzerinde ve global cihaz.Deneyimlerimi aktarmak gerekirse

-KAMERA ;P30 proyu satarak bu cihazı aldım.Öncelikle şunu söylemeliyim bu kamera sistemine bu kamera yazılımı olmamış.Yazık olmuş.Stabil bir kamera yazılımı malesef yok.Açıldığında ara ara donmalar yaşıyorsun(benimle aynı sorunu yaşayan çok kişiyle karşılaştım yabancı ve Türk forumlarında.)İleride düzeltileceğine eminim.Foto kalitesi olarak da p30 prodan bir eksiğini görmedim fazlasını da görmedim :)

-PİL ; Yazılımının stabil olmamasından kaynaklı pil ömründe de hakkını vermediği düşüncesindeyim. Kıyaslamamı P30 proya göre yapıyorum kusura bakmayın ama yazılım ile pil performansının da gelişeceğini düşünüyorum.Hali hazırda 1.5 gün rahat çıkarıyor yoğunda kullansam..

-EKRAN ; Evet ekranı çok ama çok kaliteli...Parlaklık olsun,kavisleri olsun,dokunmatiği olsun hakkını vermişler.

-KASA ; Kasa kaitesi konusunda da arkadaşlarıma katılıyorum.Premium kalite hissi veriyor.İnsan kendine sormadan edemiyor bilindik markalara bu kadar parayı neden veriyor insanlar :)

-YAZILIM ; En çok eksik olduğu konu budur herhalde.Xiaomi peynir ekmek gibi cihaz çıkartıyor.Çıkarttıkları cihazların donanımları birbirlerine çok benzer .Tipleri farklı.yazılım konusunda üzerlerine pek düşülmediği düşüncesindeyim.Mesela amiral gemisi gibi(en azından kamera konusunda Amiral gemilere rakip )cihaz çıkarıyorsun ama android 9 ile piyasaya sürüyorsun.Sürdüğün işletim sistemi de zaten stabil değil. Ben yazılım konusunda Xiaominin gerekli ilgiyi göstermediğini düşnüyorum..(Bu benim fikrim)

Son olarak kutudan çıkan kılıfı kullanıyorum ama çok kaba.Ekran koruyucu olarak spigen p30 pro için olan koruyucu 1e1 uyuyor haberiniz olsun.(hepsiburada da satılıyor)

Bendeki cihaz 6/128. 8/256 olan arkadaşlardan da performans yorumlarını okumak isterim.Elinde 8/256 olan ve değiştirmek isteyenle de farkını vererek değiştirmek isterim :)

Üst Alt