Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Ben de 2 gün önce alarak aranıza katıldım. Çin versiyonu aldım HTC'den tecrübemle gece oturur hallederim rom işini dedim o da ne? 408 saat BL açma süresi. hayatımda bu kadar saçma çok az şey duydum. Bu bekletmenin bir standardı da yok. 17 gün boyunca yarısı çince uygulamalar dolu cihazla kaldık öyle.

Telefona gelirsek, Çin romundan mıdır bilemem ama bir kararsızlık var. GPS isteyen uygulamalar çok saçmalıyor özellikle. Malzeme kalitesi ses kalitesi ve kamerası epey iyi. Bu fiyat bareminde (garantisiz fiyatlarında) en iyi telefon kamerası. Ekran zaten çok kaliteli. Bu bekleme süresini aşmanın bir yolu olsa sıcak başlayacaktım ancak ilk xiaomi telefonumda biraz soğumadım değil.

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
5 Saat sonra açılıyor bl yükleyip deneyimlerimi yazacağım iyi seneler herkese

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
5 Saat sonra açılıyor bl yükleyip deneyimlerimi yazacağım iyi seneler herkese

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merakla bekliyorum. Global kararlı sürüm yükleyeceksiniz sanırım. Özellikle GPS tarafında yeni rom ile görüşleri merak ediyorum. Sorunsuz güncellemeler :)

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
Merakla bekliyorum. Global kararlı sürüm yükleyeceksiniz sanırım. Özellikle GPS tarafında yeni rom ile görüşleri merak ediyorum. Sorunsuz güncellemeler :)
Zaten global rom var şuan arama ve sms saf android oılduğu için custom eu veya miroom denicem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de 2 gün önce alarak aranıza katıldım. Çin versiyonu aldım HTC'den tecrübemle gece oturur hallederim rom işini dedim o da ne? 408 saat BL açma süresi. hayatımda bu kadar saçma çok az şey duydum. Bu bekletmenin bir standardı da yok. 17 gün boyunca yarısı çince uygulamalar dolu cihazla kaldık öyle.

Telefona gelirsek, Çin romundan mıdır bilemem ama bir kararsızlık var. GPS isteyen uygulamalar çok saçmalıyor özellikle. Malzeme kalitesi ses kalitesi ve kamerası epey iyi. Bu fiyat bareminde (garantisiz fiyatlarında) en iyi telefon kamerası. Ekran zaten çok kaliteli. Bu bekleme süresini aşmanın bir yolu olsa sıcak başlayacaktım ancak ilk xiaomi telefonumda biraz soğumadım değil.
bekleme süresi aşılır ama biraz pahalı galiba

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Eu custom rom dur hocam. Stock miui arayüzü vardır. 9 t pro da aynı Google uygulamalari ile geldi.
Hocam ben bugün eea Avrupa romunun üzerine 9.12.26 romun kurdum ama bir türlü acilmadı hep twrp,ye yönlendirdi vipe yaptım yine açılmadı sonra tekrar Avrupa tomunu kurdum resetledim açıldı bu seferde bolge olarak sadece çin var tekrar bir guncelleme geldi şuanki surüm 11.0.12.0 ama bölge değişmiyor yardımcı olursanız sevinirim

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Zaten global rom var şuan arama ve sms saf android oılduğu için custom eu veya miroom denicem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bekleme süresi aşılır ama biraz pahalı galiba

ben 8 gb 218 modelini 3.400 tlye aldım. bu fiyata bu telefon gerçekten iyi. Ama 6.000 tl civarında sanırım TR'de bu kofigürasyon. o zaman mantıksız hal almaya başlıyor. 4.000ve altı için çok iyi diyebilirim. telefon premium gerçekten. malzemesi eline aldığınızda diğer xiaomi modellerinden farklı his veriyor. Ama dediğim gibi yurtdışı alıp rom ile çözersen çok mantıklı.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Hocam ben bugün eea Avrupa romunun üzerine 9.12.26 romun kurdum ama bir türlü acilmadı hep twrp,ye yönlendirdi vipe yaptım yine açılmadı sonra tekrar Avrupa tomunu kurdum resetledim açıldı bu seferde bolge olarak sadece çin var tekrar bir guncelleme geldi şuanki surüm 11.0.12.0 ama bölge değişmiyor yardımcı olursanız sevinirim
hocam merhaba önce google da miui region fix diye bir dosya arat forumda da mevcuttur aslinda o dosya tlfnun hafizasina at ve twrpyi kur ve o dosyayi flashla

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12

Zakynthos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
CC9Pro,Mix3,Mi9
Konular
5
Miroom kullanıyorum 2 gündür gayet başarılı beta olan (haftalık) sürümü kurdum Telefon ve mesaj uygulamaları Google değil Eu Romda kullandım ama pek sevemedim nedendir bilmem.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Aod sağlıklı çalışıyor mu? Açınca ekranda parlayıp sönme oluyor bende, saat bir türlü gelmiyor ekrana, ekranın büyük kısmı şiddetli bir şekilde parlayıp sönüyor sürekli, yazılımsal mıdır anlayamadım. Şimdilik kullanmıyorum, güncelleme gelince düzelir umarım

Üst Alt