Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Android 12 gelmiyor hocam. 3 sene miui güncellemeleri geliyor rahat olun. Zaten android 12'nin 11'e göre bir artısı yok.
miui güncelleme verse ne olur vermese ne olur. 2 ileri bi geri oyun oynuyorlar resmen. çuvalla para verip iphone alanları anlıyorum adamların kafası rahat

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
miui güncelleme verse ne olur vermese ne olur. 2 ileri bi geri oyun oynuyorlar resmen. çuvalla para verip iphone alanları anlıyorum adamların kafası rahat
Hocam haklısınız lakin Apple de bunu yapıyor güncellemelerle cihazı bilerek mahvediyor hatta bunu kabul edip cezayı da yiyor alan memnun satan memnun. Android değil sıkıntı olan miui, yani xiaomi dışında androidlerde bir sorun yok. Bu marka o kadar çok model çıkıyor ki yazılımı fazla önemsemiyor. Donanımı bizden daha kötü diğer markaları elinize alın bi hızına akıcılığına stabilliğine bakın. Haklısınız Gerçekten ayıp

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Hocam haklısınız lakin Apple de bunu yapıyor güncellemelerle cihazı bilerek mahvediyor hatta bunu kabul edip cezayı da yiyor alan memnun satan memnun. Android değil sıkıntı olan miui, yani xiaomi dışında androidlerde bir sorun yok. Bu marka o kadar çok model çıkıyor ki yazılımı fazla önemsemiyor. Donanımı bizden daha kötü diğer markaları elinize alın bi hızına akıcılığına stabilliğine bakın. Haklısınız Gerçekten ayıp
bundan sonra bbk grup (oneplus-oppo-realme-vivo) dışında cihaz alacağımı sanmıyorum.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Diğerlerini kullanmadım ama Oneplus gerçekten efsane ötesi
o da pek masum değill ama neyse

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Aynı chipsette 8 kat performans farkı varmış. OnePlus büyük ihtimalle batarya ömrünü yüksek göstermek Chrome’u güçsüz çekirdeklere limitliyor.

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Engüzeli pixel cihazlar inanın bana

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
3/4 Gün önce mi note 10 için 12.5.3.0 Sürümü geldi artı kattığı hiç birşey yok. Arkadaşda da Mi note 10 var Android 10 miui 11 var hala geçen karşılaştırdım adamın telefon yağ gibi akıyor. meğer miui 11de bile daha rahatmışız. Aylardır beklettikleri güncellemeye bak. hantal geçişler. bozulan kamera kalitesi. stabil olmayan pil. Azerilerin bi lafı var belə vəziyyətin içinə diye harbi öyle bir durum. Güzelim cihaz yazılımla yok olup gidiyor. Bu cihaz ne sükse yapmıştı oysaki oooo ilk 108 mp'li kameraya sahip cihaz, 5260 mah pil falan diye. Bu cihazın hakkı yazılım bu olmamalıydı.

Ekli dosyalar

• 216781472_251860493077738_2440210719741666107_n.jpg
    216781472_251860493077738_2440210719741666107_n.jpg
    2,3 KB · Görüntüleme: 6

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
kattığı hiç birşey yok. Arkadaşd
3/4 Gün önce mi note 10 için 12.5.3.0 Sürümü geldi artı kattığı hiç birşey yok. Arkadaşda da Mi note 10 var Android 10 miui 11 var hala geçen karşılaştırdım adamın telefon yağ gibi akıyor. meğer miui 11de bile daha rahatmışız. Aylardır beklettikleri güncellemeye bak. hantal geçişler. bozulan kamera kalitesi. stabil olmayan pil. Azerilerin bi lafı var belə vəziyyətin içinə diye harbi öyle bir durum. Güzelim cihaz yazılımla yok olup gidiyor. Bu cihaz ne sükse yapmıştı oysaki oooo ilk 108 mp'li kameraya sahip cihaz, 5260 mah pil falan diye. Bu cihazın hakkı yazılım bu olmamalıydı.
Hocam harfi harfine dediklerinizi yaşadım ve size hak veriyorum. denemediğim rom kalmadı Mi Note 10 Pro kullanıyorum, eğer son sürüm kullanmak istiyorsanız yani Miui 12.5 kullanmak istiyorsanız Endonezya Kararlı v12.5.1.0 sürüm yükleyin yağ gibi akıyor telefon inşallah sizin telefonda da öyle olur. MiFlash aracı ile kuruluor. yalnız eğer kurarsanız "Clean All and Lock" bu seçeneği seçmeyin sakın bootloader kilitlenir 1 hafta süre bekletir sizi geri açmak için. İlk seçenek seçili olacak yani bu seçenek "Clean All"

Üst Alt