Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
herkese merhaba , kaçak mi note 10 kullanıyorum 1 senedir. Son 3-4 aydır güncelleme sonrası telefon mallaştı gelen aramaları kaydırarak cevaplayamıyorum arayanları göremiyorum bazen mesajlar gelince saçmalıyor vs. bootlader kilidi açık imei attırmıştım uzaktan birine. Bu konuda bana yardımcı olacabilecek olursa çok sevinirim
Arayanı bazen göstermeme problemi bende de vardı bi ara. Gelen güncellemelerden sebep oluyor. Madem bootloader açık. Eu rom kurdur bilen birine. Sıkıntısız kullanırsın.

ct1903ct

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenk
Cihazım
mi note 10
Konular
0
Arayanı bazen göstermeme problemi bende de vardı bi ara. Gelen güncellemelerden sebep oluyor. Madem bootloader açık. Eu rom kurdur bilen birine. Sıkıntısız kullanırsın.
rom olayını hiç bilmiyorum banka vs ye girerken sıkıntı oluyor diyorlar

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7

konevi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
z1
Konular
0
İyi günler, telefon alma arifesinde note 10 pro karşıma çıktı. Uygun bir fiyata alabiliyorum ancak önceki sayfalarda okuduğum yazılımsal sıkıntılar kafamı karıştırdı. Alternatif olarak poco X3 düşünüyorum. İkisi arasında 900 lira gibi bir fiyat farkı var. Şu an kullandığım telefon redmi note 4x. Şu durumda bu telefon alınır mı?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
İyi günler, telefon alma arifesinde note 10 pro karşıma çıktı. Uygun bir fiyata alabiliyorum ancak önceki sayfalarda okuduğum yazılımsal sıkıntılar kafamı karıştırdı. Alternatif olarak poco X3 düşünüyorum. İkisi arasında 900 lira gibi bir fiyat farkı var. Şu an kullandığım telefon redmi note 4x. Şu durumda bu telefon alınır mı?
Redmi note 10 proyu kastetmiyorsun değil mi ? Mi note 10'u yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum yazılımsal bi sıkıntısı yok. Olduğunu da duymadım. Sadece işlemcinin biraz zayıf kaldığı alanlar var. 108 mp'modda fotoğraf işleme video editleme vs gibi konularda. onun dışında ben çok memnunum. dün miui 12.5 kararlı beta da geldi.

konevi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
z1
Konular
0
Redmi note 10 proyu kastetmiyorsun değil mi ? Mi note 10'u yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum yazılımsal bi sıkıntısı yok. Olduğunu da duymadım. Sadece işlemcinin biraz zayıf kaldığı alanlar var. 108 mp'modda fotoğraf işleme video editleme vs gibi konularda. onun dışında ben çok memnunum. dün miui 12.5 kararlı beta da geldi.
Doğrudur mi note 10 pro cihaz. Geçmiş sayfalarda bahsedilenler açıkçası düşündürmüştü. Teşekkürler cevabınız için.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Doğrudur mi note 10 pro cihaz. Geçmiş sayfalarda bahsedilenler açıkçası düşündürmüştü. Teşekkürler cevabınız için.
Yazılımsal sıkıntısı yok. olduysada güncellemeler ile çözülmüştür. Cihaz tam bir kamera telefonu. Pili günü rahat rahat çıkartıyor 2019 cihazı olmasına rağmen pili hızlı doluyor. 65dakkada %100 oluyor. ekran amoled olduğu için canlı ve kaliteli. Alacaksan tavsiye ederim. önceliğin kamera ve pil ise tabi, Oyunda da çok sıkıntı yaşamazsın ama bir oyuncu telefonu da değil.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
telefon için güzel çalışan romlar var. genel anlamda da güzel ilk başlarda ben sevmemiştim ama düzgün çalışan romları buldukça telefonu seversiniz.

TURGUT58SEKER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut Şeker
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Mi Note 10 Pro da arama kaydı nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: MIUI Global 12.1.4 Kararlı 12.1.4.0 /RFDEUXM) yüklü.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Mi Note 10 Pro da arama kaydı nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: MIUI Global 12.1.4 Kararlı 12.1.4.0 /RFDEUXM) yüklü.
True phone uygulamasını kullanırsanız kendinden kayıt özelliği var. Google dialer ile hiç bir şekilde olmuyor

Üst Alt