MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V12.0.2.0.QFDIDXM İndirme Bağlantıları

sukru3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şükrü
Cihazım
Mi 6
Konular
0
peki bu durumlar miui 12 yeni oldugundan olabilirmi ve güncellemeler ile düzelme ihtimali vardır sanırım

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
global romların hepsini mümkün olduğunca denedim tabiki cihazdan cihaza değişiyor tabi ama en sorunsuzu EEA avrupa romu cihazım global pro model bu romdaki tek sıkıntı uygulamayı açmayınca bildirim gelmiyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
peki bu durumlar miui 12 yeni oldugundan olabilirmi ve güncellemeler ile düzelme ihtimali vardır sanırım

Yazılım ile ilgili sıkıntılar bir şekilde çözülür. 12 daha çok yeni. İleride daha stabil olan sürümleri de çıkacaktır.

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Bu room neden çok yavaş iniyor 5-6 gün diyor herkes de böyle mi.

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Merhaba uzun pozlama yok maalesef. Masik P roma geri döneceğim gece. Güncelleme olmuş ama kamerayı berbat etmişler. Portre modu düzgün çalışmıyor, arka plan blur işlemi berbat. Normal resim çekerken odaklanma sorunu var. Masik rom da 10x yakınlaştırma yaptığımda okuyabildiğim uzak mesafedeki yazılar bunda okunamayacak kadar kötü çıkıyor. Ay çekimi yaptığımda sanki ay değil de sokak lambası çekmiş gibiyim. Resim düzenleme içinde güzelleştirme seçeneği yok. Çok eksiği var çok. Şarj konusunda başarılı. Ancak şu kamera olayı beni çok üzdü. Güncelleme geldiğinde belki toparlanır, ama gelene kadar Masik roma devam.

Bu arada Masik premium rom da bildirim sıkıntısı çekmedim ben. Romu temiz şekilde yeniden kurun .

bahsettiğiniz romun indirme linki bu mudur hocam? Forumdaki tüm linkler gitmiş masik p rom adına. Bunda da ne sürüm bilgisi ne başka bir şey var.

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56

bahsettiğiniz romun indirme linki bu mudur hocam? Forumdaki tüm linkler gitmiş masik p rom adına. Bunda da ne sürüm bilgisi ne başka bir şey var.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Evet hocam dediğiniz gibiymiş. Ben isim P olunca android 9 miui 11 anladım da şuan kuruyorum umarım iyi çıkar. :)

Ben çok memnunum açıkçası. Sizde memnun kalırsınız inşallah. Hayırlı olsun şimdiden :)

Üst Alt