MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RFDIDXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Arkadaşlar mi note 10 için miui arama ve mesaj uygulamali en iyi hangi romu tavsiye edersiniz fasboot

Fastboot üzerinden sadece Endonezya romu kurabilirsiniz. Masik romu fastboot üzerinden kuramazsınız. Boot kilidi açık ve Twrp yüklü olması gerekiyor.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Kullanan arkadaşlar var mı lütfen detaylı yazabilir mi en önemli şey hız performans ve akıcılık, şarjda öyle elbette

tekbasss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
cc9pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben güncelemeyi indirip kurdum instagram da hikaye paylasırken 2. hikayeyi atmıyor hata veriyor birde normal camera da video çekerken durmadan netlik gidip geliyor aranızda yaşayan varmı acaba (androıd 11) güncelemesinden sonra oldu (androıd 10) geri düşürdüm sorun hayla devam ediyor EU sürüm yükledim onda da aynı

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Romu iki gündür kullanıyorum. Bir önceki sürüme göre daha akıcı duruyor. Batarya konusunda bir iyileştirme görmedim. Bildirim konusunda canımı sıkan şey bir ara başka bir romda da vardı müziği kapattğnızda bile yukarda bildirim kalıyor bu benim için çok rahatsız edici umarım hemen düzeltilir

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Romu iki gündür kullanıyorum. Bir önceki sürüme göre daha akıcı duruyor. Batarya konusunda bir iyileştirme görmedim. Bildirim konusunda canımı sıkan şey bir ara başka bir romda da vardı müziği kapattğnızda bile yukarda bildirim kalıyor bu benim için çok rahatsız edici umarım hemen düzeltilir

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Play store den bu uygulamayı indirin (root ile yapılan yöntem root olmalıdır)

Uygulamayı çalıştırıp sırasıyla kodları yazıp enterlayın

1 - "su" yazın (root izni vermek için açılan pencerede izin verin)

2 - settings put secure qs_media_resumption 0

3 - exit

4 - exit

Bildirim sorunu çözümüdür.

Rootsuz çözüm için (adb shell) buraya bakabilirsiniz

benda_teme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Topograf
Konular
16
Arkadaşlar bende 12.5 yüklemek istiyorum bu konu hakkında yardımcı olur musunuz sıfırlanması gerekiyormu bilgisayar yok şuan direk twrp atıp kursam olurmu yoksa hepsinin silinmesi mı gerekiyor format dataa gibi rica etsem yardim.edermisiniz ne yapmam gerekli bu Endonezya Roma geçmek için twrp eski twrp bunu kuararken sorun olurmu şuan kurulu olan twrp bu Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı ve sistem bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-29-20-14-26-660_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-29-20-14-26-660_com.android.settings.jpg
    230,1 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2021-06-29-20-14-17-579_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-29-20-14-17-579_com.android.settings.jpg
    189,2 KB · Görüntüleme: 14

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Arkadaşlar bende 12.5 yüklemek istiyorum bu konu hakkında yardımcı olur musunuz sıfırlanması gerekiyormu bilgisayar yok şuan direk twrp atıp kursam olurmu yoksa hepsinin silinmesi mı gerekiyor format dataa gibi rica etsem yardim.edermisiniz ne yapmam gerekli bu Endonezya Roma geçmek için twrp eski twrp bunu kuararken sorun olurmu şuan kurulu olan twrp bu Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı ve sistem bu
Size hala resmi 12.5 güncellemesi gelmedi mi? Telefonun kendi guncelleyicisinden indirip kurabilirsiniz, verilerinizde gitmemiş olur zaten bu şekilde

benda_teme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Topograf
Konular
16
Bu konu hakkında yardımcı olacak varmı arkadaşlar

Üst Alt