MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QFDIDXM İndirme Bağlantıları

MelihFazıl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih Fazıl
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
0
Rica ederiz,
Endonezya rom iyidir. Mıuı uygulamaları ( telefon kişiler ve mesajlaşma) barındırır.Performans ve ekran süresi olarak iyidir. Ota üzerinden güncelleme alabilirsiniz.

Diğer kullanıcı arkadaşların yorumlarını da okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
teşekkürler aslında yorumları biraz okudum birisi Mıuı 12 sürümünde şebeke sorunu olduğundan bahsetmiş Mıuı 11 i tavsiye etmiş bu konu hakkında bilginiz var mıdır?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
teşekkürler aslında yorumları biraz okudum birisi Mıuı 12 sürümünde şebeke sorunu olduğundan bahsetmiş Mıuı 11 i tavsiye etmiş bu konu hakkında bilginiz var mıdır?

Cihazı kullanan arkadaşların yazmış oldukları yorumları alıntı yaparak sorabilirsiniz..

ugur_1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
uğur
Cihazım
mi note 10
Konular
7
İyi günler mande masik premium yüklü ama son zamanlarda sapıtmaya başladı bazen bildirim geliyor bazen kilidi açmam gerekiyor şuanda bildirim çubuğuda sapıtmış durumda yeni rom atacamda kararsız kaldım Avrupa sürümü mü yoksa Endonezya 11 mi 12 mi hangisini tavsiye edersiniz

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
İyi günler mande masik premium yüklü ama son zamanlarda sapıtmaya başladı bazen bildirim geliyor bazen kilidi açmam gerekiyor şuanda bildirim çubuğuda sapıtmış durumda yeni rom atacamda kararsız kaldım Avrupa sürümü mü yoksa Endonezya 11 mi 12 mi hangisini tavsiye edersiniz
endo 11.0.1 yükleyin güncellemeleri kapayın hocam miuida en krali o sürüm.

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Bu sürüme ait dosya linki ve yükleme talimatlarını nereden bulabiliriz, yardımcı olabilir misiniz?
Link bu

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt