Çözüldü Mi Mix 3 Google Play ve Güncelleme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
hayırlı olsun bu telefon ağır değilmi usta ?
Telefon ilk çıktığında beğenmediğim tarafı hafıza kart desteği yok ve ağır oluşuydu eğer bu eksikler sizi sıkmıyorsa gerisi süper ben çok beğenmiştim açıkçası

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
teşekkür ederim bütün programları indirdim bir daha sıkıntı yaşarsam fabrika ayarlarını sıfırlayayım çok program indirdim çünkü.

Bide telefonun üst kısmında wifi veya 4g yazan yerde bazen ... böyle 3 nokta çıkıyor bu nedir sinirimi bozuyor görmek ve telefon volte desteklemiyor mu vodafonede

O 3 nokta Bildirim panelin de bildirim olduğunu göteriyor. Bildirimleri silersen kaybolacaktır.

Cihaz donanım olarak Volteyi destekliyor. Vodafone da desteği varsa arama ekranına * #*#86583#*#* yazın otomatik olarak Volte aktif olacaktır.

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
hayırlı olsun bu telefon ağır değilmi usta ?
Telefon ilk çıktığında beğenmediğim tarafı hafıza kart desteği yok ve ağır oluşuydu eğer bu eksikler sizi sıkmıyorsa gerisi süper ben çok beğenmiştim açıkçası
Hafız kart takılmasını neden istiyorsunuz hocam?
Hafıza kartı desteklemiyor ama OTG desteği ile 1tb hardisk bile bağlayabiliyoruz
128gb ve 256 gb gayet yüksek kapasiteler.
Ağır oluşu konusunda hem fikiriz, 218 gram ağırlığı var, elde kullanım da cebte o ağırlığı bariz hissediyorsunuz.

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Çok teşekkür ederim volte etkinleştirildi. 3 nokta hakkındaki bilginiz içinn teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim ağır oluşu ve hafıza kartı açıkcası beni çok rahatsız etmedi evet biraz ağır ama sıkıntı değil iphone xs max 208 gr felandı bu ondan 10 gr daha fazla ve kızaklı. hafıza kartı konusunda da ben netflixten 10 bölümden fazla indirip hazır bekletiyorum pubg gibi 5-6 oyun yüklü 5000 den fazla fotoğraf var yarısı dolmamış oluyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Teşekkür ederim. İnşallah öyle bişey olmaz normalde 1-2 ayda telefon değişirim en son kullanacağım telefon bittiği için mix 3 ü de beğendiğim için bunu aldım 2 güne ilana koymam umarım.
Merak edenler için 3 defa p20 pro 2 defa mate 10 pro 3 defa iphone x 3 defa iphone 8 plus 1 defa iphone 7 plus 1 defa note 8 1 defa note 9 1 defa s9 plus kullandım her defasında bu son olacak dedim fakat hastalık var sanırım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim bende anlamadım ithalatçı firma garantili bide kimse memnun değil paketi açılmış ürün iade oluyor mu acaba hepsiburada dan aldım daha bugün.
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın demek istiyorum ama siz maalesef telefon beğenemeyenlerdensiniz....
asla ve asla istediğiniz gibi, dört dörtlük bir telefon bulmanız maalesef imkansız...

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Teşekkür ederim dünkü olaylar tekrarlamadığı sürece beğendim. Netflixte video felan izlemek oldukça zevkli hoşuma gitti. Ekran koruyucuyu nerden alabilirim acaba

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Bu ürünü aldım gayet iyi oturuyor ve kullanışlı. Fiyatıda iyi tavsiye ederim. Beklemek istemiyorsan Doğubank dan bulabilirsin, satan yerler var.

Son düzenleme:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Hayirli olsun. Benim de almayi dusundugum telefonlar arasinda mix3 var.
Telefonda fabrikasyon bir hata yoksa bence fabrika ayarlarina dondurulunce sorunlar cozulur. İlk kurulumda wifi baglantisi kurun. Her seyi tek seferde hatasiz olarak kurulum yapin

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
aynen bekle miyim ben çünkü devamlı düşüren birisiyim:)

Teşekkür ederim şuanlık hata yok dün sanırım ilk defa açıldığı için öyle bikaç sorun oldu.

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Arkadaşlar size bir soru daha sormak istiyorum bugün fark ettim whatsappta bazen fotoğraf çekerken mavi oluyor çekmeden görüntü güzel çektikten sonra mavi oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt