Çözüldü Mi Mix 3 Google Play ve Güncelleme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Selam arkadaşlar ithalatçı garantili mi mix 3 aldım. İlk defa xiaomi kullanıyorum hep korkarak yaklaştım.

Sanırım biraz pişman oldum hemen. Telefonu açtım ayarları yaptım google playe giriyorum beni 3 4 defa attı. Daha sonra wifiye bağlıyken bişeyler indiriyordum 89mb lık dosya 1 saatte indi nerdeyse internet hızım yavaş değil ama sanki telefon bağlanınca evdeki internette yavaşladı.

Son olarak güncelleme gelmiş V10.2.1.0 PEEMIXM diye içeriği ingilizce yazıyordu çok anlamadım indirirken yüzde kaç diye bakıyorum bi yüzde 80 gözüküyor birden 60 a düşüyor devamlı yapıyor sonra bi 10 dk sonra baktım telefon kapanmış sanırım güncelleme yapıyor sandım ondan değilmiş şarja taktım açmaya çalıştım tepki vermedi 10 dk sonra tekrar denedim bu sefer açıldı.

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Selam arkadaşlar ithalatçı garantili mi mix 3 aldım. İlk defa xiaomi kullanıyorum hep korkarak yaklaştım.

Sanırım biraz pişman oldum hemen. Telefonu açtım ayarları yaptım google playe giriyorum beni 3 4 defa attı. Daha sonra wifiye bağlıyken bişeyler indiriyordum 89mb lık dosya 1 saatte indi nerdeyse internet hızım yavaş değil ama sanki telefon bağlanınca evdeki internette yavaşladı.

Son olarak güncelleme gelmiş V10.2.1.0 PEEMIXM diye içeriği ingilizce yazıyordu çok anlamadım indirirken yüzde kaç diye bakıyorum bi yüzde 80 gözüküyor birden 60 a düşüyor devamlı yapıyor sonra bi 10 dk sonra baktım telefon kapanmış sanırım güncelleme yapıyor sandım ondan değilmiş şarja taktım açmaya çalıştım tepki vermedi 10 dk sonra tekrar denedim bu sefer açıldı.
Anlattığınız şeyler normal değil hocam.
Özellikle Wi-Fi ve Kapanma kısmı.

Dilerseniz forumda gelecek yardımları dikkate alıp uygulayın.
Eğer sorunlar çözülmez ise cihazı Fabrika ayarlarına döndürün ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Düzelme olmaz ve sorunlar meydana gelmeye devam eder ise satın alımınızın üzerinden 15 gün geçmedi ise cihazı iade etmenizi tavsiye ederim .

Sorununuza en kısa sürede çözüm bulmanız dileği ile , İyi akşamlar :)

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Teşekkür ederim. İnşallah öyle bişey olmaz normalde 1-2 ayda telefon değişirim en son kullanacağım telefon bittiği için mix 3 ü de beğendiğim için bunu aldım 2 güne ilana koymam umarım.
Merak edenler için 3 defa p20 pro 2 defa mate 10 pro 3 defa iphone x 3 defa iphone 8 plus 1 defa iphone 7 plus 1 defa note 8 1 defa note 9 1 defa s9 plus kullandım her defasında bu son olacak dedim fakat hastalık var sanırım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlattığınız şeyler normal değil hocam.
Özellikle Google Play ve Kapanma kısmı.

Dilerseniz forumda gelecek yardımları dikkate alıp uygulayın.
Eğer sorunlar çözülmez ise cihazı Fabrika ayarlarına döndürün ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Düzelme olmaz ve sorunlar meydana gelmeye devam eder ise satın alımınızın üzerinden 15 gün geçmedi ise cihazı iade etmenizi tavsiye ederim .

Sorununuza en kısa sürede çözüm bulmanız dileği ile , İyi akşamlar :)

Teşekkür ederim bende anlamadım ithalatçı firma garantili bide kimse memnun değil paketi açılmış ürün iade oluyor mu acaba hepsiburada dan aldım daha bugün.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Seninki (fakat) değil hocam bildiğin hastalık bana kalırsa, umarım geçer bu erkenden bıkma durumu hayırlı olsun cihaz
Selametle

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
Bunda sıkıntı yaşarsam xiaomi kullanır mıyım bidaha mi 8 daha mı iyi sanki :D bencede hastalık umarım geçer diyorum fakat böyle sorunlar peşimi bırakmıyor pubg indireyim dedim 1.2 gb ya kadar geldi sonra yüklenemiyor diye hata verdi iptal oldu

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Teşekkür ederim. İnşallah öyle bişey olmaz normalde 1-2 ayda telefon değişirim en son kullanacağım telefon bittiği için mix 3 ü de beğendiğim için bunu aldım 2 güne ilana koymam umarım.
Merak edenler için 3 defa p20 pro 2 defa mate 10 pro 3 defa iphone x 3 defa iphone 8 plus 1 defa iphone 7 plus 1 defa note 8 1 defa note 9 1 defa s9 plus kullandım her defasında bu son olacak dedim fakat hastalık var sanırım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim bende anlamadım ithalatçı firma garantili bide kimse memnun değil paketi açılmış ürün iade oluyor mu acaba hepsiburada dan aldım daha bugün.
Önce Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin hocam.
En son çare olarak iade ya da değişimi düşünün derim.
Çünkü elinizdeki cihaz çok iyi bir donanım ve tasarıma sahip çok değerli ve hoş bir cihaz.

İade konusunda ise Arayıp iletişim kurun hocam Hepsiburada ile.

Sonuçta cihazı açmadan sorunlu olup olmadığını anlayamazsınız. Mantıka yatkın olan bu.
Ancak prosedürler nasıl işliyor bilmiyorum .
Hepsiburada ile iletişim kurmanız en doğrusu olacaktır :)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanmanız dileğimle.
Bahsettiğiniz olayları yaklaşık 3 aydır kullandığım cihazımda yaşamadım. Gerçekten can sıkıcı durumlar.
İnternet hızı konusun da internet hız testi yapan programlardan bağlantı hızını test yapıp kontrol eder misiniz?
Şarjın hızlı tükenmesi konusun da, sıfır kurulumu yaptıktan sonra full şarj yapmışmıydınız ? Eğer yapmadıysanız Uzun süre kapalı kalıp hızlı tükenmesi gibi bir sorun olmuş olabilir.
Full şarj ettikten sonra Fabrika ayarlarına sıfırlayıp kullanımı gözetleyin hocam.

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reis95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
1
teşekkür ederim bütün programları indirdim bir daha sıkıntı yaşarsam fabrika ayarlarını sıfırlayayım çok program indirdim çünkü.

Bide telefonun üst kısmında wifi veya 4g yazan yerde bazen ... böyle 3 nokta çıkıyor bu nedir sinirimi bozuyor görmek ve telefon volte desteklemiyor mu vodafonede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt