Mı Max dokunmatik sapıtıyor

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Bişey rica edicem, facebook programına girip, hani tanıyabileceğiniz kişiler yazıyor ya soldan sağa doğru fotoları var. Benim mi max te o yerde sağa sola gitmede çok zorlanıyor,takılıyor. Dediğim yerde telefonunuzla sağa sola çekerek deneme yapıp sonucu bana yazarmısınız?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu dediğiniz sorunu yaptıktan sonra cihazı hiç sıfırladınız mı? Benzer bir sorunu olan Max biliyorum. Kişilerde hızlı aşşağı çekme çalışmıyor ya da çok zor çalışıyordu.
Belki Facebook'u verileriyle beraber silip tekrar yüklemek çözüm olabilir .

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Bir deneyeyim ama sadece bu değil bazen internet sitelerinde de aşağı yukarı indirmede takılıyor.

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Bu dediğiniz sorunu yaptıktan sonra cihazı hiç sıfırladınız mı? Benzer bir sorunu olan Max biliyorum. Kişilerde hızlı aşşağı çekme çalışmıyor ya da çok zor çalışıyordu.

Benim problemim sadece facebookta değil bazen internet sitelerinde de donma yapıyor yukarı aşağı çekerken, nadiren yapıyor. Verilerimi yedekledim, fabrika ayarlarına döndürdükten sonra tüm Verilerimi geri yükleyebilirmiyim

ilyashayri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mi Max
Konular
2
Arkadaşlar bu sorun tamamen yazılımsal. Xiaomi nin fabrika çıkışı bazı modelleriyle alakalı sanırım. Çünkü 100 kişiden 3-5 kişi bu problemle karşı karşıya. Ben de dayanamayıp bootloader kilidini açtım ve Resurrection Remix romu yükledim telefonuma. Dokunmatik ile ilgili facebook, sahibinden, instagram gibi programlarda yaşadığım takılmalar ortadan kalktı. Ama bu sefer de yüklediğim rom parmak izi, arayüz ve kamerada sıkıntılar yaratmaya başladı. Eski sağlam sürümlerden bulup yüklemek lazım sanırım.

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
rom atarken, özellikle custom rom atarken firmware güncelleme yapılmadan yeni sürüme geçmek, yada downgrade de yapmak gibi durumlarda da buna benzer stabil halleri bozan durumlar olabiliyor. 4g sorunları yaşanıyor, pil sorunları yaşanıyor, firmware ile de ilgilenmek gerekiyor eğer bootloader unlock yapıldıysa

Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murattt06

Only God Can Judge Me...!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat ÇAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ben de cihazı hb den aldım sorunsuz global rom geldi otomatik güncellemesi vs yaptı yaklaşık 1 ay oldu 2 gündür aynı dokunmatik sorunu bende de oluyor WhatsApp da saçmalama ekranın tepki vermemesi donanım testi yaptım sıkıntı yok ama bu durum can sıkıcı sadece kilit ekranında reset atıyorum o zaman düzeliyor nasıl yardımcı olacaksınız? Cihazdan soğutuyor bu durum herkese iyi forumlar

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Arkadaşlar merhaba ben de cihazı hb den aldım sorunsuz global rom geldi otomatik güncellemesi vs yaptı yaklaşık 1 ay oldu 2 gündür aynı dokunmatik sorunu bende de oluyor WhatsApp da saçmalama ekranın tepki vermemesi donanım testi yaptım sıkıntı yok ama bu durum can sıkıcı sadece kilit ekranında reset atıyorum o zaman düzeliyor nasıl yardımcı olacaksınız? Cihazdan soğutuyor bu durum herkese iyi forumlar
rom atmayı biliyorsanız, rom atın. sorunun ne olduğunu çok aradım, ama ne olduğunu tam olarak bulamadım. yazılımsal olma ihtimali üzerinde duruyorlar. ben şu an lineageos kullanıyorum, böyle bir sorun yok, deneyebilirsiniz

murattt06

Only God Can Judge Me...!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat ÇAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
1
rom atmayı biliyorsanız, rom atın. sorunun ne olduğunu çok aradım, ama ne olduğunu tam olarak bulamadım. yazılımsal olma ihtimali üzerinde duruyorlar. ben şu an lineageos kullanıyorum, böyle bir sorun yok, deneyebilirsiniz
Hocam rom atma root yapmayı düşünmüyorum orjinal kullanma taraftarıyım bu sorun canımı sıkıyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum delta servisi arayıp görüşeceğim ayrıca root yapmadan rom atılabiliyor mu? Eğer son çare kalırsa deneriz artık cvp için teşekkürler

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Hocam rom atma root yapmayı düşünmüyorum orjinal kullanma taraftarıyım bu sorun canımı sıkıyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum delta servisi arayıp görüşeceğim ayrıca root yapmadan rom atılabiliyor mu? Eğer son çare kalırsa deneriz artık cvp için teşekkürler
en azından miui beta romlar kurabilirsin

Üst Alt