Mı Max dokunmatik sapıtıyor

mutebahhir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Elibol
Cihazım
Mi Max
Konular
0
Yazılımsal arkadaşlar...

knnsz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lg g2
Konular
5
Yazilim ile alakali miui romlarda var bu

lineageos rom yuklemistim bi ara bole bi sıkıntı yoktu

mert.kpck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Android 7.0 kullanıyorum böyle bir sıkıntı yok. Miui 8.2.2.0 cihaz ise mi5

ilyashayri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mi Max
Konular
2
Yabancı forumlardan da araştırdım. Bu dokunmatik problemini yaşayan bir çok kişi var. Miui nin global sürümünden kaynaklı olduğu yazılıyor. Yazılımsal bir sıkıntı yani. Bende de son sürüm yüklü hatta bugün bir güncelleme daha aldı cihaz ama hiçbir düzelme olmadı. Forumlarda okuduğum kadarıyla başka romlarda böyle sıkıntılar ortadan kalkıyormuş.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Mi4s ve Mi4c de aynı şekilde. Dokunmatik sapıtıyor. İllegal olarak dokunmatik sürücüsünü modifiye ediyorlar. Karmaşık.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
3
Yazılımını da son sürüm olan 8.2.1 e güncellememe rağmen uygulamalardaki dokunmatik problemi devam ediyor maalesef. Genel kullanımda hiçbir problem yaşamıyorum ama. Çok saçma bir durum.
cok sukur aynı sorunu yasayan birini gördüm..bende forumda aynen yardım almak için bunu yazmıstım;

merhaba mi max var bende ve hepsıburada com dan aldım ıkı hafta once dokunmatik sorunu oldu kendı kendıne uygulamalara giriyor whatsaptan yaxarken kendı kendıne farklı kelimeler atıyor bazen parmak okoyucu calışmıyor bunlara sebep servise verdım 6.0 versiyonu yenıden yukleyıp geri verdiler ama sorun bi kac gun sonra devam etmeye basladı dokunmatık resmen sapıtıyor cok canımı sıktı bu durum..bugun 8.2.3.0 otomatık geldi yukledim amaaynı sorun devam ediyor lüften yardım bekliyorum

hakayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
3
Yabancı forumlardan da araştırdım. Bu dokunmatik problemini yaşayan bir çok kişi var. Miui nin global sürümünden kaynaklı olduğu yazılıyor. Yazılımsal bir sıkıntı yani. Bende de son sürüm yüklü hatta bugün bir güncelleme daha aldı cihaz ama hiçbir düzelme olmadı. Forumlarda okuduğum kadarıyla başka romlarda böyle sıkıntılar ortadan kalkıyormuş.
merhaba kardes sorunu cozdunmu? 3 aydır mi max var bende ve hepsıburada com dan aldım ıkı hafta once dokunmatik sorunu oldu kendı kendıne uygulamalara giriyor whatsaptan yaxarken kendı kendıne farklı kelimeler atıyor bazen parmak okoyucu calışmıyor bunlara sebep servise verdım 6.0 versiyonu yenıden yukleyıp geri verdiler ama sorun bi kac gun sonra devam etmeye basladı dokunmatık resmen sapıtıyor cok canımı sıktı bu durum..bugun 8.2.3.0 otomatık geldi yukledim ama aynı sorun devam ediyor yenıden gerzek servisemı versek acaba?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ayarlar/telefon hakkinda ya girip cekirdek surumunun ustune birkac kez tiklayin.telefon teste girer.ekran dokunmatigini test edebilirsin hocam

Üst Alt