Sohbet Mi Max 2 Xiaomi'lerin Kral'ı mı yoksa tahtı Max 3 mü aldı???

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Pazar günü Akşama kadar bekleyeceğim ve sonra da malum olanı büyük harflerle ilan edeceğim.....
Xiaomi'lerin KralMi Max 2 dir....

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Pazar günü Akşama kadar bekleyeceğim ve sonra da malum olanı büyük harflerle ilan edeceğim.....
Xiaomi'lerin KralMi Max 2 dir....

Ne için bu şimdi :)haha-- Zaten öyle değil miydi :?.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, bugün Sayın resitugur hocamla buluşup tanışma şerefine nail oldum ve en sonunda hep kaçındığım gerçekle yüz yüze geldim.
Max 3 ü uzunca bir süre elime alıp inceleme şansına sahip oldum ve gerçekten de daha önce resimlerde ve videolarda gördüğüm ve belirttiğim gibi, dizaynı ve Ekran boyutu ile beni benden aldı...En kısa zamanda kendime bir Max 3 edinme zamanımın artık gelmiş olduğunu söylemek zorundayım...
Max 3 benim ellerimde gereken Saygıyı ve değeri elde edecek diye umuyor ve yakın zamanda, Kral öldü, yaşasın yeni Kral diyeceğim günlere az kaldığını buradan müjdeliyorum...hepinize Saygı ve sevgilerimi sunuyorum....İyi Forumlar

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Değerli Arkadaşlar, bugün Sayın resitugur hocamla buluşup tanışma şerefine nail oldum ve en sonunda hep kaçındığım gerçekle yüz yüze geldim.
Max 3 ü uzunca bir süre elime alıp inceleme şansına sahip oldum ve gerçekten de daha önce resimlerde ve videolarda gördüğüm ve belirttiğim gibi, dizaynı ve Ekran boyutu ile beni benden aldı...En kısa zamanda kendime bir Max 3 edinme zamanımın artık gelmiş olduğunu söylemek zorundayım...
Max 3 benim ellerimde gereken Saygıyı ve değeri elde edecek diye umuyor ve yakın zamanda, Kral öldü, yaşasın yeni Kral diyeceğim günlere az kaldığını buradan müjdeliyorum...hepinize Saygı ve sevgilerimi sunuyorum....İyi Forumlar

ben herhangi bir telkin ve/veya tehditte bulunmadım.
hocanın tamamen kendi hür iradesi ile aldığı bir karardır.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Kral Mı max'tir. Öbürleri ancak 2 ve 3 diye takip ederler. 4,5,6 ..... devam eder gider. Ayrıca 2,5 yıldır bende Mı max var o yüzden. Başka tez ve ispatın önemi yoktur. Kral Mı max'tir. Bu böyle biline.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Kral Mı max'tir. Öbürleri ancak 2 ve 3 diye takip ederler. 4,5,6 ..... devam eder gider. Ayrıca 2,5 yıldır bende Mı max var o yüzden. Başka tez ve ispatın önemi yoktur. Kral Mı max'tir. Bu böyle biline.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kıral mi max 1. Çünkü benim işi o görüyor

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam sonunda doğru kararı verdiginizi görüyorum. İçiniz rahat olsun bu telefon asla mi max 2 gibi custom rom almayacak
Mi Max 2 içinde de Kaynak kodları yayınlanana kadar yoktu...varsın Max 3 için hiç olmasın, Sayın Escobar1945 hocam sağolsun, beni ASLA kırmaz ve mutlaka bana Özel bir Rom yapar kendisi...

Üst Alt