Sohbet Mi Max 2 Xiaomi'lerin Kral'ı mı yoksa tahtı Max 3 mü aldı???

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere, Mi Max 2 cihazımı 11 Haziran 2017 den bu yana kullanmaktayım ve forumda sürekli Xiaomi'lerin KralMi Max 2 diyorum ve bundan bir çok kişinin rahatsızlık duyduğunu biliyorum, ancak ben tabiki bunları söylerken, sözkonusu bu cihazın orta segmente ait olduğunu ve SD845 li olmadığının farkındayım.
Kral dememin asıl sebebi, Batarya performansından dolayı ve bunu da SD625 e borçluyuz....
Mi Max 3, daha iyi geliştirilmiş olan SD636 ile piyasaya verildi ve Bataryası 5500 mAh, ve Max 2 ye göre daha performans odaklı olması gerekir, hatta Max 3 sahipleri, bana nispet yaparcasına, cihazlarına İmparator vs gibi lakaplar takıp, beni güya ti'ye almaya çalışmaktadırlar....

Aşağıdaki sürelerin tabiki herkesin kullanımına göre değiştiğini çok çok iyi bilmekteyim

Bende Hodri meydan diyorum, benim kullanımıma yakın şartlarda benim aldığım sürelerden daha iyisini alan Max 3 sahibi varsa, buradan herkesin huzurunda Söz veriyorum, bir daha asla, Mi Max 2 bende olduğu müddetçe, kendisine Kral demeyeceğim

Cihazımın BL açık, TRWP yüklü ve Root'lu, Global Beta tabanlı Greeshan Rom kullanmaktayım ve WİFİ ve Bluetooth daima açık, oyun oynamam, WhatsApp ve Tapatalk'ı çok yoğun kullanmaktayım ve günlük normal telefon görüşmesi yapmaktayım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere, Mi Max 2 cihazımı 11 Haziran 2017 den bu yana kullanmaktayım ve forumda sürekli Xiaomi'lerin KralMi Max 2 diyorum ve bundan bir çok kişinin rahatsızlık duyduğunu biliyorum, ancak ben tabiki bunları söylerken, sözkonusu bu cihazın orta segmente ait olduğunu ve SD845 li olmadığının farkındayım.
Kral dememin asıl sebebi, Batarya performansından dolayı ve bunu da SD625 e borçluyuz....
Mi Max 3, daha iyi geliştirilmiş olan SD636 ile piyasaya verildi ve Bataryası 5500 mAh, ve Max 2 ye göre daha performans odaklı olması gerekir, hatta Max 3 sahipleri, bana nispet yaparcasına, cihazlarına İmparator vs gibi lakaplar takıp, beni güya ti'ye almaya çalışmaktadırlar....

Aşağıdaki sürelerin tabiki herkesin kullanımına göre değiştiğini çok çok iyi bilmekteyim

Bende Hodri meydan diyorum, benim kullanımıma yakın şartlarda benim aldığım sürelerden daha iyisini alan Max 3 sahibi varsa, buradan herkesin huzurunda Söz veriyorum, bir daha asla, Mi Max 2 bende olduğu müddetçe, kendisine Kral demeyeceğim

Cihazımın BL açık, TRWP yüklü ve Root'lu, Global Beta tabanlı Greeshan Rom kullanmaktayım ve WİFİ ve Bluetooth daima açık, oyun oynamam, WhatsApp ve Tapatalk'ı çok yoğun kullanmaktayım ve günlük normal telefon görüşmesi yapmaktayım

Üstadım sizi kim böyle gazladı, çok merak ediyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üstadım sizi kim böyle gazladı, çok merak ediyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kimse gaz'lamadı, bazı gerçeklerin bilinmesini istiyorum sadece, o kadar8=)haha--haha--

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
2 aydır max 3 kullanıcısıyım günlük 1 saat video seyrediyorum bluetooth aktif wifi yada 4g bağlantısı sürekli açık sosyal medya sürekli ve bazı fotoğraf programlarını sıkca kullanmama ve ekran asla ve asla ışığı düşürülmeden (en nefret ettiğim şey) buna rağmen şimdiye kadar kullandığım hiç bir telefonda görmediğim batarya performansı ile karşı karşıyayım diğer telefonları gün aşırı ve sürekli şarjda bekletirken yeni olsun yada eskimiş olsun fark etmezdi bu cihazda günü rahatlıkla cıkarıyorum ve ertesi güne sarkıyor

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208

Sayın Skorpi hocam, yazdıklarınıza tamamen katılıyorum....yıllarca iPhone kullanan ben, Sizin sayenizde Max 2 aldım ve severek kullanıyorum...bundan böyle de, Siz hangi cihazı alırsanız, bende aynısından alacağımdan hiç şüpheniz olmasın.Ve eminim ki, bir çok Max 2 sahibi, sayenizde cihazlarını almışlar ve sevmişlerdir.Saygılar...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Skorpi hocam, yazdıklarınıza tamamen katılıyorum....yıllarca iPhone kullanan ben, Sizin sayenizde Max 2 aldım ve severek kullanıyorum...bundan böyle de, Siz hangi cihazı alırsanız, bende aynısından alacağımdan hiç şüpheniz olmasın.Ve eminim ki, bir çok Max 2 sahibi, sayenizde cihazlarını almışlar ve sevmişlerdir.Saygılar...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim hocam,...bir sonraki cihazım Mi Max 4 de görüşmek üzere...

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

%42 lik ekran süresi yüzdesi alan varsa bende görmek isterim:)

Son düzenleme:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

%42 lik ekran süresi yüzdesi alan varsa bende görmek isterim:)
Testler başka, gerçekler bambaşkadır....Siz aldınızmı?
Hem benim yukarıda yazdıklarıma bir cevap mı bu şimdi? Eğer öyle ise, yazdığımdan bir şey anlamadığınızı çıkarıyorum...

Üst Alt