Soru Mi Max 2 için Pixel Experience 13 rom deneyen oldu mu?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
evet harika ama internet girmiyor
Kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz. Hiç çare bulamazsanız ya yeniden kurmayı, ya da başka bir sürümü kurmayı deneyiniz. Pixel Experience Plus Mi Max 2' ye biraz ağır kaçıyor. O nedenle crDroid' in kendi sayfasından Official ( Resmi ) en son sürüm crDroid OS ' u indirip kurunuz, rahat edersiniz. Ben öyle yaptım, hiç sorun yok, çok güzel çalışıyor.

nizzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nizz
Cihazım
mi max
Konular
0
Kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz. Hiç çare bulamazsanız ya yeniden kurmayı, ya da başka bir sürümü kurmayı deneyiniz. Pixel Experience Plus Mi Max 2' ye biraz ağır kaçıyor. O nedenle crDroid' in kendi sayfasından Official ( Resmi ) en son sürüm crDroid OS ' u indirip kurunuz, rahat edersiniz. Ben öyle yaptım, hiç sorun yok, çok güzel çalışıyor.
plus versiyonunu kurmamışım şimdi onu kurdum veri baglantısını test edip yazıcam olmazsa sizin dediginizi kurucam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet plus versiyonunu kurdum oldu arkadaşın dedigi gibi china rom plus degil plus olmayan ondan sarım internet artık var plus versiyonunda teşekkürler o arkadaşa sizede

Son düzenleme:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
plus versiyonunu kurmamışım şimdi onu kurdum veri baglantısını test edip yazıcam olmazsa sizin dediginizi kurucam
crdroid' in kendi sayfasında Mi Max 2 için resmi sürümü var. Resmi olduğu için çok güvenilirdir. Ben onu kullanıyorum.

ozdemiraltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özdemir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
crdroid' in kendi sayfasında Mi Max 2 için resmi sürümü var. Resmi olduğu için çok güvenilirdir. Ben onu kullanıyorum
Çok teşekkür ederim. Bende Pixel Experience Plus kullanıyorum ama gerçektrn Mi Max 2 için bi tık ağır rommuş. Tekrar Crdroid'e sizin tavsiyenizle geçeceğim.

nizzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nizz
Cihazım
mi max
Konular
0
crdroid hata verdi kurumda, bir kaç unoffical rom denemesi yaptım çok güzel romlar var, ama şarjı daha az giden bi room varmıki bro

nizzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nizz
Cihazım
mi max
Konular
0
sonunda,, mobil veri,, ses sorunu,, hızlı şarj sorunu çözdüm,, mi max 2 için, harika oldu.. burada anlatmak epey uzun olur musait zamanda artik..

semih1966

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sem
Cihazım
hızlı
Konular
0
sonunda,, mobil veri,, ses sorunu,, hızlı şarj sorunu çözdüm,, mi max 2 için, harika oldu.. burada anlatmak epey uzun olur musait zamanda artik..
lütfen nasıl yaptığınızı anlatın

Üst Alt