Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Mi boxun üzerinde olarken Tv kumandadan etdim kapandı mi box ama şimdi açıyorum Tv kumandadan olmuyor gerek Mi box kumandasından açıyım bence bunlarda böyle oluyor
mi box kumandasından açılırken tv bir kaç saniye geç açılıyor biraz bekleyin olmazsa dediğim gibi kabloları sırasıyla yerini değiştirmek gerek

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
8 GB ROM az değil mi ya ?

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
mi box kumandasından açılırken tv bir kaç saniye geç açılıyor biraz bekleyin olmazsa dediğim gibi kabloları sırasıyla yerini değiştirmek gerek
Kardeşim siz beni yanlış anladınız ben Mi boxun deyil Tv kumandası ile Mi boxu açıb kapatmak istiyorum. Hdmi girişlerin yerlerini deyiştim bir fark olmadı.

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Kardeşim siz beni yanlış anladınız ben Mi boxun deyil Tv kumandası ile Mi boxu açıb kapatmak istiyorum. Hdmi girişlerin yerlerini deyiştim bir fark olmadı.
son olarak aklıma gelen samsung tvyi bilmediğim için. televizyonda Anynet+ açık yazan bölümde aşağıda yada yukarıda (aygıtlar otomatik kapansınmı )seçeneği varsa onuda aktif hale getirin, buda olmazsa başka bir önerim maalesef yok

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
son olarak aklıma gelen samsung tvyi bilmediğim için. televizyonda Anynet+ açık yazan bölümde aşağıda yada yukarıda (aygıtlar otomatik kapansınmı )seçeneği varsa onuda aktif hale getirin, buda olmazsa başka bir önerim maalesef yok
Evet kardeşim o seçeneği aktiv hale getirdim şimdi Tv kumandasıyla Mi boxda kapatılıyor ama açdığımda Mi box çalışmıyor gerek Mi boxun öz kendi kumandasıyla açıyım

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
Evet kardeşim o seçeneği aktiv hale getirdim şimdi Tv kumandasıyla Mi boxda kapatılıyor ama açdığımda Mi box çalışmıyor gerek Mi boxun öz kendi kumandasıyla açıyım
bendede öyle oluyor, tv nin kumandası ile ikisinide kapatabiliyorum ama açarken olmuyor, mi boxun kumandası ile hem açıp hem kapatabiliyorum

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
bendede öyle oluyor, tv nin kumandası ile ikisinide kapatabiliyorum ama açarken olmuyor, mi boxun kumandası ile hem açıp hem kapatabiliyorum
Evet bendede aynı durum, anladım kardeşim tesekkür ederim yardımın için

yasinsonmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi S 4K tv box
Konular
1
mi s 4K android 8.1 ile her şey düzgün çalışıyordu. Güncelleme yaptım hard reset atmadan sorun yoktu (bazı sorunlar hariç) Hard ve soft rest attıktan sonra sorunlu olanlar düzeldi sorun olmayanlar sorunlu hale geldi.
Cihazın usb portuna kablosuz mouse bağladığımda sanal klavye gidiyor. Usb portuna port çoklayıcı bağlı iken cihazın fişini çekip taktığımda dil çince oluyor. Ayarlardan Türkçe seçmeme rağmen olmuyor. Tekrar reset attım usb port boşta fişi çekip taktığımda sorun yok ancak port çoklayıcı bağladığımda çinceye dönüyor. Ne bela şey. 8.1 de hiç sorun yoktu keşke güncellemeseydim.
Acaba orjinal android 8.1 var mı geri dönsek?
Saygılar

Üst Alt