Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

WeCooL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7
Aklıma gelmişken bu cihazda ethernet girişi yok. Kablosuz bağlantıda sorun yaşamadım ama internetin %50si falan gidiyor. O yüzden dönüştürücü alıp ethernet bağladım. Bu da sadece 1 tane olan usb girişinin dolmasına neden oldu.

Cihazı çok araştırdığım için biliyorum cihaz modeme yakın diyebilirim 16 megabit internetim var modemim 2.4 ve 5 ghz destekliyor eğer kablosuz performansı yeterli olmaz ise dediğiniz gibi yapacağız mecburen öneriniz için teşekkür ederim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Cihazı çok araştırdığım için biliyorum cihaz modeme yakın diyebilirim 16 megabit internetim var modemim 2.4 ve 5 ghz destekliyor eğer kablosuz performansı yeterli olmaz ise dediğiniz gibi yapacağız mecburen öneriniz için teşekkür ederim
5ghz varsa sorun yok rica ederim

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Güncelleme yaptım ama mi box açılıp kapanıyor sürekli. Bu sorunu yaşayan var mı.

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Bende öyle bir sorun olmadı.
Bir daha güncellememeni öneririm. Cihaz brick oldu. Gerçi açtım ama şimdi de kumanda okumuyor o yüzden kurulumu geçemiyorum. Xioami gözümden düşmeye başladı. Kendi yayınladığı güncelleme sıkıntılı.

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
b
Bir daha güncellememeni öneririm. Cihaz brick oldu. Gerçi açtım ama şimdi de kumanda okumuyor o yüzden kurulumu geçemiyorum. Xioami gözümden düşmeye başladı. Kendi yayınladığı güncelleme sıkıntılı.
bende de herhangi bir sorun gözükmüyor şu an için. güncelleme detaylarına bakmadım, neler yeni bilmiyorum. güncellemeyi yaptım olağan şekilde açıldı ve aktif olarak çalışmakta.sizinkisi başka bir sebepten kaynaklı sorun olabilir hocam.

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Bütün güncellemeleri yaptım, rutin olarak kontrol ederim varmı diye. Bir sorun sıkıntı oluşmadı şimdiye kadar bende de.

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5

Bende bir sorun yok çok şükür.

oktay mahmudi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
poco f3
Konular
0
brıck olmuş cihazım vardı.istanbulda bunun uğraşan birisine yolladım halledip cihazı gönderdi.200 tl ücret ödedim.sıkıntısı olan olursa telefon numarası verebilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni güncelleme gelmiş 650MB boyutunda. Henüz yüklemedim. Deneyen var mı?
güncelleme biraz uzun sürüyor cihaz kendi kendine bir kaç kez yeniden başlatma yapıyor o arada cihazı fişten çekmeyin yoksa sistem çöküyor ve ancak bununla uğraşşan birileri müdahele edebiliyor.başıma geldi bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorunu ben de yeni yaşadım. Güncelleme geldi, yükledikten sonra cihaz kapandı, tekrar da açılmadı. Kumandadan reset de yapılmıyor. Karantinada öylece kalakaldım :S Çözüm ya da önerisi olan var mıdır?
cihazım sizinki gibi oldu ve istanbulda bunu onaran bir arkadaş yolladım ve 200 tl ücret karşılığında halletti.isterseniz numarasını verebilirim

Tufan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tufan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar
Open browser ile sitelerden film izlerken donuyor. Donma yapmayan tarayıcı ya da başka bir çözüm var mı?

İnternet 1000mbps - mibox 100mbps kullanıyor internet kaynaklı değil sorun

Üst Alt