İnceleme Mi Box 3 Global Versiyon İzlenimler ve Tavsiyeler

Ceramist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Acemi
Cihazım
Mi box
Konular
0

Arkadaşlar Tüm apk dosyaları linkte açıklama kısmında mevcuttur.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
selamlar ustadım kusura bakmayın apk dosyalarını nasıl yukluyoruz flasbellege yardımcı olursanız sevınırım.
[doublepost=1521540818,1521222975][/doublepost]
Özel mesaj ile gönderiyorum hocam :)
Ustadim rica etsem bana da gonderebilirmisiniz APK dosyalarini.simdiden teşekkürler.

mustika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Box 3 Tv
Konular
0
Merhabalar, kısa bir süre önce almış olduğum Mi Box 3 TV (Global) cihazımdan yetersiz depolama alanı uyarısı almaktayım. Dahili depolama birimi 5,2 gb gözükmektedir. Birim detayları kısmında en fazla yer kaplayanlar 1,9 gb uygulamalar, 2,5 gb indirilenler olarak belirtilmiş. Cihaz menüsünden uygulamaların boyutlarına bakabildim fakat indirilenleri bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhabalar, kısa bir süre önce almış olduğum Mi Box 3 TV (Global) cihazımdan yetersiz depolama alanı uyarısı almaktayım. Dahili depolama birimi 5,2 gb gözükmektedir. Birim detayları kısmında en fazla yer kaplayanlar 1,9 gb uygulamalar, 2,5 gb indirilenler olarak belirtilmiş. Cihaz menüsünden uygulamaların boyutlarına bakabildim fakat indirilenleri bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Play store üzerinden ES Dosya yöneticisini indirip cihaz hafızasını kontrol edebilirsiniz.

mustika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Box 3 Tv
Konular
0
Play store üzerinden ES Dosya yöneticisini indirip cihaz hafızasını kontrol edebilirsiniz.
Teşekkür ederim, program üzerinden çözebildim durumu.

Bunun haricinde, bazı uygulamaları store üzerinden yüklemeye çalışırken kurulum esnasında Yükle ibaresine tıklanamıyor açılan pencerede. Bunun nedeniyle ilgili bilginiz var mıdır acaba? Uygulamanın talep ettiği izinlerden mi kaynaklanıyor?

kazimy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kazım yavaş
Cihazım
mi box
Konular
0
merhaba arkadaslar bende philips lcd var
Mi Box 3 Global var arada ekran renkler yeşil-pembe oluyor kendilinden düzeliyor sık tekrarlıyor çöz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
üm var mı teşekkürler
[doublepost=1521724275,1521724256][/doublepost]arkadaşlar problemin çözümü yok mu

ferdigo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
foxizmir
Cihazım
mi 3
Konular
0
[doublepost=1521724275,1521724256][/doublepost]arkadaşlar problemin çözümü yok mu
üzülerek söylüyorum ki tüm akılsız philips lcd lerde yaşanan bir durum. tv box ile alakalı bir durum yok. bir yerde okumustum tv de dvi girişi varsa hdmi to dvi dönüsturucu yada kablo ile hallolabilir demişlerdi..

alpasn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alp
Cihazım
Samsung c7
Konular
0
Cihazın usb i görmemesi ile ilgili bir çözümü olan var mı?

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokseltr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göksel
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Apk benim de alabilme şansım var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Apk benim de alabilme şansım var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu iki uygulama yeterli olacaktır hocam

serdarfuture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdarfuture
Cihazım
mi box
Konular
0
Internet hızıyla alakalı hocam. Evde fiber var ve normal şartlarda mobilde Türk telekom hattının internetini kullanıyorum ancak takılma yaptığında Turkcell mobil ile bağlanıyorum ve son derece akıcı bir şekilde çalışıyor.

Merhabalar arkadaşlar,

Mi box 3 ürününü ben de 1 haftadır kullanıyorum. İnternete USB-RJ45 dönüştürücü ile ethernet kablosu ile bağlanıyorum. Cihazın interneti aşırı yavaş. Hız testinde maksimum 6-7 mbit ve ping süresi 330 ms çıkıyor. Ancak dönüştürücüye takmış olduğum ethernet kablosunu alıp bilgisayarıma takıp hız testi yaptırıyorum 32-35 mbit aralığında ve ping süresi 7-8 ms çıkıyor. Kablosuz olarak bağlayınca hız çok daha düşük çıkıyor. Ne yaptıysam hızı artıramadım. Evdeki bağlantım ttnet 35 mbit. Ama bu cihaz RJ45 dönüştürücüyle ancak 6-7 mbit'e çıkabiliyor. Ping süresi de hep 320-340 ms aralığında. Başka bir dönüştürücüyle ve kablosuz olarak sayısız test yaptım. Access point denedim. Yine de hızı artıramadım. Cihazı çok beğeniyorum ama bu hız olayından dolayı iyice soğudum. Çözüm önerisi olan var mıdır acaba?

Üst Alt