İnceleme Mi Box 3 Global Versiyon İzlenimler ve Tavsiyeler

Savgatt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Selamlar oradan yeni cihaz bul dedim ama maalesef tanıyamadım.
[doublepost=1520845203][/doublepost]
Selamlar eş dosyası yüklü diyilim yüklediğim zaman sanırım oyun kollarını tanitabilecegim.dogrumudur.
eger oyun konsolun bluetooth lu degilse zaten tanimaz. Es dosya yoneticisi kolu tanır demiyorum yanlis anlasilmasin. Uygulama usb uzerinden bisey takarsan o uygulamadan acar daha rahat kullanirsin diyorum. Kolu usb uzerinden tanitmana gerek yok kollar tak calistir olmasi lazim. Eger hic gormuyorsa bence baska kol dene uyumlu degildir cd ile kurulum ister

Son düzenleme:

Ceramist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Acemi
Cihazım
Mi box
Konular
0
Selamlar oradan yeni cihaz bul dedim ama maalesef tanıyamadım.
[doublepost=1520845203][/doublepost]
Selamlar eş dosyası yüklü diyilim yüklediğim zaman sanırım oyun kollarını tanitabilecegim.dogrumudur.
eger oyun konsolun bluetooth lu degilse zaten tanimaz. Es dosya yoneticisi kolu tanır demiyorum yanlis anlasilmasin. Uygulama usb uzerinden bisey takarsan o uygulamadan acar daha rahat kullanirsin diyorum. Kolu usb uzerinden tanitmana gerek yok kollar tak calistir olmasi lazim. Eger hic gormuyorsa bence baska kol dene uyumlu degildir cd ile kurulum ister
sırf kollar diyil üstadım hiçbir USB tanımıyor maus klavye bellek hiçbirini tanımadi cihaz USB gormuyor

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
sırf kollar diyil üstadım hiçbir USB tanımıyor maus klavye bellek hiçbirini tanımadi cihaz USB gormuyor

chatin_62 üstadımızın cihazında da aynı problem vardı. Recovery üzerinden wipe yaptığında düzelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yine de teyit için kendisinin cevabını bekleyelim :)

Karmazov

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Casper
Konular
0
ne zaman isterseniz ama turkvod varsa gerisi çokta lazım olmayacaktır.
Hocam mi box cihazımı alalı iki hafta oldu tavsiyemiz üzerine turkvod kurdum çok memnunum gerçekten çok iyi bir program fakat tek sorunum 25 mps fiber internet kullanmama cihaz modeme çok yakın olmasına rağmen turkvod üzerinden izlediğim videolarda donma sorunu yaşıyorum çözümü nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Hocam mi box cihazımı alalı iki hafta oldu tavsiyemiz üzerine turkvod kurdum çok memnunum gerçekten çok iyi bir program fakat tek sorunum 25 mps fiber internet kullanmama cihaz modeme çok yakın olmasına rağmen turkvod üzerinden izlediğim videolarda donma sorunu yaşıyorum çözümü nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
bende 25mb kullanıyorum herhangi bir donma yok film ve dizilerde, tv kanalları vs ise yayından kaynaklı donabiliyor arada çok stabil değil futbol için turkvod çokta tavsiye etmem. ethernetle bağlanmayı deneyebilirsiniz ben öyle kullanıyorum.

Karmazov

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Casper
Konular
0
bende 25mb kullanıyorum herhangi bir donma yok film ve dizilerde, tv kanalları vs ise yayından kaynaklı donabiliyor arada çok stabil değil futbol için turkvod çokta tavsiye etmem. ethernetle bağlanmayı deneyebilirsiniz ben öyle kullanıyorum.
Yok hocam kanal izlemiyorum benim sıkıntım film ve dizilerde 360p izlerken sorun yok 720p izlerken fena kasıyor internette araşrırdırdım pek bir sonuç bulamadım
[doublepost=1520870156,1520866548][/doublepost]
Yok hocam kanal izlemiyorum. Benim sorunum dizi ve filmlerde. 360p izlerken sıkıntı yok 720p de(film dediğinde 360p izlenmiyor) çokça donma yapıyor. İnternetin çekimi güzel YouTube da hiç sıkıntı yok sorun nerde anlayamadım. İnternetten de araştırdım ama henüz bir sonuç bulamadım
[doublepost=1520870333][/doublepost]Düzenleme yapayım derken iki mesaj atmışım kusura bakmayın

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Yok hocam kanal izlemiyorum benim sıkıntım film ve dizilerde 360p izlerken sorun yok 720p izlerken fena kasıyor internette araşrırdırdım pek bir sonuç bulamadım
Yok hocam kanal izlemiyorum. Benim sorunum dizi ve filmlerde. 360p izlerken sıkıntı yok 720p de(film dediğinde 360p izlenmiyor) çokça donma yapıyor. İnternetin çekimi güzel YouTube da hiç sıkıntı yok sorun nerde anlayamadım. İnternetten de araştırdım ama henüz bir sonuç bulamadım
[doublepost=1520870333][/doublepost]Düzenleme yapayım derken iki mesaj atmışım kusura bakmayın
1080p ile biraz dolmasını bekliyorum 720p ile hic donma olmadı bende bağlantınızla alakalı galiba. kabloyla bağlanıyorum ben deneyebilirsiniz. kodi ye alternatif olarak terrarium tv ile de dizi film izleyebilirsiniz direk apk olarak. malum kanaldan maçları izlemek içinse sopplus programını kullanabilirsiniz. kodi iyi hoş ama çokta stabil değil malesef.

Savgatt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Youtube senin internet hizina gore cozunurlugunu kendi belirliyor. Yani
donma olmaz muhtemelen. Bence usbden ethernet donusturucu var onu kullanabilirsin. Ben o sekilde kullaniyorum. Wireless ne kadar yakin olsada kayip yasatiyor.
[doublepost=1520885162][/doublepost]
Üstadım oyun kolu Bluetooth ama tanımadı bana oyun kolu için tavsiyemiz varmi
Ben gearbestten almistim ipega pg 9069 markasi. İstersen bakabilirsin. Eger istersen ben satayim benim kolu ben hic kullanmıyorum aldim ama bosuna almisim. Sen fiyatina bak ordan sonra fiyat konusunu konusuruz. Eger istersen tabi

kazimy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kazım yavaş
Cihazım
mi box
Konular
0
merhaba arkadaslar bende philips lcd var
Mi Box 3 Global var arada ekran renkler yeşil-pembe oluyor kendilinden düzeliyor sık tekrarlıyor çöz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
üm var mı teşekkürler

Üst Alt