Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

sinemelawen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Ben cihazı aldım ama şarkı 2.5 günde bitti. 2.defa sarja taktım fakat gene aynı olay olunca gatantiye yolladım. Garanti cihaz stabil çalışıyor diye geri gönderdi. Henüz elime gecmedi cihaz. Herkesin 18 gün gidiyormuş ben nabizi vs kapattım sadece sporda ve bildirimlerde kullanıyorum o da telefon, wp bir de maillerde. Normal mi bu durum?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Ben cihazı aldım ama şarkı 2.5 günde bitti. 2.defa sarja taktım fakat gene aynı olay olunca gatantiye yolladım. Garanti cihaz stabil çalışıyor diye geri gönderdi. Henüz elime gecmedi cihaz. Herkesin 18 gün gidiyormuş ben nabizi vs kapattım sadece sporda ve bildirimlerde kullanıyorum o da telefon, wp bir de maillerde. Normal mi bu durum?
Bende tüm özellikler açık ve sürekli telefonla bağlı olduğu halde 25 gün gidiyor minimum. Bende o cihazda sıkıntı var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar daha büyük sıkıntımız Türkçe dil desteği hâlâ yok karakterlerin soru işareti şeklinde çıkması iyice Can sıktı artık . Renkli ekran emoji desteği için birebir ama ondanda bı haber yok bilgisi olan var mı bu konu hakkında ?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türkçe değil ama türkçe karakterler gözüküyor bende. Normal sürüm kullanıyorum. Hiçbir şey yüklemedim. Xiaomi garip bir yazılım anlayışına sahip. Birinin cihazı diğerine uymuyor.

sinemelawen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Bende tüm özellikler açık ve sürekli telefonla bağlı olduğu halde 25 gün gidiyor minimum. Bende o cihazda sıkıntı var.

Sorun yok diye geri gönderdiler bugün. Şimdi şarja taktım bakalım kaç gün gidecek?

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Arkadaşlar bu cihazda tema değişikliği yaptıktan sonra orijinal temaya nasıl dönüyoruz? Listede yok.

sinemelawen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2

Gece 12de şarjdan çıkardım fulldu, şu an 73 de. İade de almıyorlar servis raporu lazımmış. Valla lanet ettim :(

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5

Türkçe değil ama türkçe karakterler gözüküyor bende. Normal sürüm kullanıyorum. Hiçbir şey yüklemedim. Xiaomi garip bir yazılım anlayışına sahip. Birinin cihazı diğerine uymuyor.
Ğ bu harf geldiğinde gözüküyor yani ?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek