Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco C65
Konular
11
ainen adamlar habire bug güncellemesi kapsamında güncelleme getiriyorlar ama türkçe destek yok.

Bamiki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Sony
Konular
0
Sanki son gucellemeyle daha hizlanmis gibi geldi bana menuler arasında geçiş.

muzun35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
iphone 7 128
Konular
0
Son güncelleme de yine Türkçe dil yok :)

Canocall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Genel Bilgiler

Xiaomi Mi Band 4, Çin’de düzenlenen etkinlik kapsamında resmi olarak tanıttı.

Gelin, şimdi akıllı bilekliğe: Xiaomi Mi Band 4 özellikleri yakından bakalım.

Mi Band 3 ile Mi Band 4 arasındaki en büyük fark, renkli ekrana geçiş. Mi Band 3 modelinde siyah – beyaz bir OLED ekrana yer verilirken, yeni akıllı bilekliğin ekranı renkli. Bu sayede daha fazla özelleştirme imkanı sunuluyor.

0.95 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, 240×120 piksel çözünürlük sunuyor. Bu ekran üzerinde uygulama bildirimleri, SMS’ler ve hatta WhatsApp mesajları bile görüntülenebiliyor. Aynı zamanda telefonun müzik çaları kontrol edilebiliyor.

Kalp atış hızı sensörü, adım sayma ve uyku izleme gibi özelliklerin yer aldığı Mi Band 4 bu sayede kullanıcının sağlık durumunu sürekli takip ederken, aynı zamanda uyku gibi konularda yaşam kalitesini artıracak tavsiyeler sunabiliyor.

Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden eşleşen bileklik, altı eksenli bir sensör ile donatıldı. Bu sayede koşma, bisiklete binme ve hatta yüzme gibi aktiviteler kolayca algılanabiliyor.

Mi Band 3’e kıyasla biraz daha büyük olan ve şarj pimleri arka tarafa alınan yeni bileklik, bir önceki model ile benzer şekilde 50 metreye kadar suya dayanıklı. 135 mAh kapasiteli batarya sayesinde 20 güne kadar pil süresi sunulabiliyor.

Satın almak için tıklayın

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik

Teknik özellikler

Xiaomi Mi Band 4

• 0.95inç (120×240) renkli AMOLED & nbsp ekran
  • 24bit renk, 400nit parlaklık ve dokunmatik panel
  • Mi Band 3’e göre %39.9 daha büyük ekran
  • 2.5D çizilmeye dirençli cam
  • Asistan yönetimi için dahili mikrofon
  • Kalp atış sensörü / (PPG)
  • Üç yönlü Accelerometer ve Jiroskop
  • Capacitive Wear Monitoring
  • Bluetooth 5.0 LE, NFC (Opsiyonel)
  • 5ATM (50 metre) Suya Dayanıklılık
  • Fitness Takibi, Uyku Takibi, Hareketsizlik Hatırlatıcı
  • Zaman, adım, kalp atış hızı, aktivite, hava durumu, uygulamalardan gelen bildirimler, aramalar ve daha fazlası
  • 135mAh / 125mAh (NFC) Li-Ion Polimer Batarya
  • 20 gün / 15 gün (NFC) aktif kullanım pil ömrü
  • 60 Farklı Renkte Kayış / Kordon
  • Toplam 22.1g ürün ağırlığı
NFC bulamadım nerde

sdavulcu410

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Arkadaşlar, herkese selam. İki hafta oldu bandı alalı, gayet memnunum. Herkese de tavsiye ederim.
Bilen arkadaşlara sormak istediğim konu ise şu; günlük adım bilgilerini kaydediyor mi fit. Ben ilave olarak havuzda yüzüyorum. Egzersiz başlatıp bitiriyorum. Ancak egzersiz bitince bana gösterdiği zaman, tur, kalori değerlerini geriye dönük olarak göstermiyor. Egzersiz bitince görüyorum sadece. Mi fit uygulamasında yüzme bilgisi hiç yok, ya da ben çözemedim. Bu soruna yönelik bir oneriniz var mı, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
Arkadaşlar, herkese selam. İki hafta oldu bandı alalı, gayet memnunum. Herkese de tavsiye ederim.
Bilen arkadaşlara sormak istediğim konu ise şu; günlük adım bilgilerini kaydediyor mi fit. Ben ilave olarak havuzda yüzüyorum. Egzersiz başlatıp bitiriyorum. Ancak egzersiz bitince bana gösterdiği zaman, tur, kalori değerlerini geriye dönük olarak göstermiyor. Egzersiz bitince görüyorum sadece. Mi fit uygulamasında yüzme bilgisi hiç yok, ya da ben çözemedim. Bu soruna yönelik bir oneriniz var mı, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Mi fit uygulamasinda yuzme bilgisi var ama nerde oldugunu bende tam hatirlamiyorum gecen gun biraz kurcalayip uygulama da bulmustum. Yanlis hatirlamiyorsam egzersizlerin icinde olmasi lazim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Kadıköy'de Yazıcıoğlu ve etrafındaki belki 20-25 dükknı dolaştım. Hatta balık pazarı civarındakileri de gezdim. Mi band 4 ekran koruyucu yok, hayret.

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
daha önce hiç mi band kullanmadım ama mi band 4 fazlasıyla işimi görecek gibi duruyor, bir de fiyatın bana göre daha makul seviyelere düşmesini bekliyorum

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Bayramdan sonra almayı düşünüyorum, artık türkçe olmasına sabredemeyeceğim gibi. Alayım mı ne diyorsunuz? :)

Üst Alt