Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Kolunuzu sallayınca adım sayıyor, oturduğunuz yerden ileri geri sallayın kolunuzu o yüzden tam doğru olmaz.
Algoritma bilekten çalışıyor bu yüzden normal karşılamak lazım

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersunan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Ben yüzme ve bisiklet için aldım, hem mesafe ölçmek için hem de telefon gelirse havuzda veya bisiklete binerken uyarsın diye.
Bugün denedim de telefondaki uygulamada kapalı yerde dururken bulunduğum yeri yanlış gösteriyor ama açık havada doğru gösteriyordu.
Bisiklete bindim 3 km kadar gittim, ama tur sonunda 0,5 km gösterdi, birkaç kere durdum o zaman sıfırlanıyor mu nedir anlamadım, telefonda hız göstergesi var ama göstermiyor tur sonunda ortalama bir hız gösterdi, ne kadar doğru bilemiyorum, bunları tekrar test etmem gerekiyor.
Bir de yüzmede deneyeceğim havuzun uzunluğu belli bakalım ne çıkacak.
Ayrıca arayanı bazen gösteriyor bazen göstermiyor onun nedenini de anlamadım, mesafe de çok kısa 2 metreden sonra telefonu görmüyor, havuzda yüzerken hiç işime yaramayacak.

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Ben yüzme ve bisiklet için aldım, hem mesafe ölçmek için hem de telefon gelirse havuzda veya bisiklete binerken uyarsın diye.
Bugün denedim de telefondaki uygulamada kapalı yerde dururken bulunduğum yeri yanlış gösteriyor ama açık havada doğru gösteriyordu.
Bisiklete bindim 3 km kadar gittim, ama tur sonunda 0,5 km gösterdi, birkaç kere durdum o zaman sıfırlanıyor mu nedir anlamadım, telefonda hız göstergesi var ama göstermiyor tur sonunda ortalama bir hız gösterdi, ne kadar doğru bilemiyorum, bunları tekrar test etmem gerekiyor.
Bir de yüzmede deneyeceğim havuzun uzunluğu belli bakalım ne çıkacak.
Ayrıca arayanı bazen gösteriyor bazen göstermiyor onun nedenini de anlamadım, mesafe de çok kısa 2 metreden sonra telefonu görmüyor, havuzda yüzerken hiç işime yaramayacak.
Global versiyonu kullanıyorum 15 metre Bluetooth mesafesi var odadan odaya çekiyor mi band 4 üstelik hesaplama yapıp sonradan ekliyor birkaç dakika bekleyin

ersunan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Global versiyon nasıl oluyor onu anlayamadım da odanın içinde 2.5 metre mesafede bağlantı kuramıyor, telefonun yanına yaklaşınca kuruyor veya evin içinde telefonla farklı odalarda bile gelen telefonu göstermiyor.

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Global versiyon nasıl oluyor onu anlayamadım da odanın içinde 2.5 metre mesafede bağlantı kuramıyor, telefonun yanına yaklaşınca kuruyor veya evin içinde telefonla farklı odalarda bile gelen telefonu göstermiyor.
Vatan bilgisayardan aldım cihazın kenarında bir kod var o kodu sorgulat cihaz global mi yoksa çin versiyonu mu kontrol et.

Beyaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beyaz
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,
Mi band 4 global NFC'li versiyonunu almak istiyorum. Sanırım henüz Türkce dili desteklemiyor ayrıca NFC de Türkiye'de calışmıyormuş sanırım. Ben bir süre ingilizce ve nfcyi kullanmayabilirim ama zamanla güncelleme gelir mi hem türkce dil hem de NFC Trde aktiflik olarak?
(Note 6 Pro kullanıyorum, nfc olmadığı i,in bunu kesin nfcli almak istiyorum, tesekkürler)

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
2 3 dundur bildirimler saglikli calismamaya basladi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
Arkadaşlar merhaba,
Mi band 4 global NFC'li versiyonunu almak istiyorum. Sanırım henüz Türkce dili desteklemiyor ayrıca NFC de Türkiye'de calışmıyormuş sanırım. Ben bir süre ingilizce ve nfcyi kullanmayabilirim ama zamanla güncelleme gelir mi hem türkce dil hem de NFC Trde aktiflik olarak?
(Note 6 Pro kullanıyorum, nfc olmadığı i,in bunu kesin nfcli almak istiyorum, tesekkürler)

nfcdeki maksat çindeki ödeme sisteminin entegre edilmesi, daha türkiyede telefonola bile nfc ödemesi yapılmıyor, o yüzden türkiyede bu sistemi beklemek ve kullanmak hayalden öteye geçemez. temassız kredi kartlarında bile sorunlar yaşandı, istiklalde temazsız pos cihazıyla insanlar dolandırıldı, o yüzden nfc almanın bizim için bir espirisi yok.

ersunan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Baktım da yan tarafta XMSH07HM yazıyor ama nerden kontrol edeceğimi bulamadım.

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Şarjı iyi gidiyor full fonksiyon açık
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir