Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

n1aras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aras
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
0
Arkadaşlar Mi band 4 de ekran uyanmasının süresi artırılıyormu acaba ? Saate baktıkdan sonra hemen ekran kapanıyor. Varsa çözümü paylaşırsanız sevinirim ? Yada ekran devamlı açık kalmasının yöntemi varmı ?
şuan yok bildiğim kadarıyla yok.ama eğer bilgi görmek için kaydır açıp sonra kolunu kaldırınca bi süre öyle durursan 5 ama hemen kolunu indirirsen 2 saniye kalıyo.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ainen hocam daha türkçe dil desteği gelmedi. cantara hocamla görüşmemizde türkçe çevirilerinin verildiği ancak hangi güncelleme ile geleceği konusunda fikri olmadığı yönünde. Sabırsızlıkla bekliyoruz TR desteğini :)
hocam saatin ing olması problem değil ama şu bildirimlerde türkçe karakter problemi çok can sıkıcı.acaba bu konunun ne zaman çözülebileceğini öğrenme şansınız var mı? teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ainen hocam daha türkçe dil desteği gelmedi. cantara hocamla görüşmemizde türkçe çevirilerinin verildiği ancak hangi güncelleme ile geleceği konusunda fikri olmadığı yönünde. Sabırsızlıkla bekliyoruz TR desteğini :)
hocam saatin ing olması problem değil ama şu bildirimlerde türkçe karakter problemi çok can sıkıcı.acaba bu konunun ne zaman çözülebileceğini öğrenme şansınız var mı? teşekkür ederim.

muzun35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
iphone 7 128
Konular
0
Henüz güncelleme gelmedi tr karakter sorunu ve emojiler gelirse tadından yenmez :)

n1aras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aras
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
0
bu arada bileklik ile ilgili bişey keşfettim belki bilmiyosunuzdur.ekranı uyandırdığınızda(tuşa dokunarak veya bileğinizi kaldırarak fark etmez)ekran normalde 5 saniye kadar açık olur eğer bileğinizi kaldırarak açtıysanız bileğinizi eski haline getirdiğinizde bu süre 2 saniye kadar oluyo.keşfettiğim şey ise eğer ekranın hemen kapanmasını istiyosanız baktıktan sonra bilekliğin ekran ve tuşuna parmağınızda basın.parmağınızla dikey değilde yatay bi şekilde hem ekrana hem dokunmatik tuşa basarsanız açık ekran hemen kapanıyo belki işinize yarar

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Selamlar arkadaşlar iyi günler, benim gibi çin versiyon mi band 4 e sahip arkadaşlarım için bu gün keşfettiğim dil sorununa karşı çözüme değinmek istiyorum. Telefonunun dilini İngilizce yapmanıza gerek kalmadan bilgeliğinizi İngilizce kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğim ve tüm mi band severlerin yakından tanıdığı bu uygulamayı mi fit ile yüklediğiniz taktirde telefon dilini İngilizce yapmadan bilekliğiniz çin dilinden İngilizce ye dönüyor.

Uygulama :

Not : Ben uygulamanın ücretli sürümünü kullanıyorum. Ücretsiz sürümde denenmedi.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bamiki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Sony
Konular
0
Bende mi bandaj kullaniyorum Türkçe karekterleri çğöüş harflerini cgous olarak cevirip saate aktarıyor boylece Türkçe karakter sorununu bi nebze olsun çözüyor

Conqueror26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar titreşim ayarı var mı? Bulamadım bir türlü.

muzun35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
iphone 7 128
Konular
0
Arkadaşlar titreşim ayarı var mı? Bulamadım bir türlü.
Mi fit uygulamasında gelen aramaya gir titreşim bölümü var oradan yapabilirsin diğer uygulamalar için de menülere girip titreşim bölümüne girebilirsin.

Ekli dosyalar

• CA88EF3E-3B7C-43FF-817B-B502CF2CD66B.png
    CA88EF3E-3B7C-43FF-817B-B502CF2CD66B.png
    150,2 KB · Görüntüleme: 34

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Çin versiyonu alacak olan arkadaşlar çin versiyonu aldım ve cihazi normal mi fit ile update yaptim. Gene çince oldu. Fakat cihaz dilini iki kez ingilizce tekrar Türkçe yapinca band 4 ingilizce olarak kaldi. Şuanda telefon dili Türkçe mi band 4 ingilizce olarak kullanıyorum.

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Ben de şarj durumu ile ilgili bilgi aktarayım. 22 günlük kullanım sonucu %15'e bugün düştü cihazın şarjı. Benim için baya tatmin edici.
Watsapp, mesaj ve arama bildirimi sürekli açık. Gece uyku ölçüm modu 12:00 dan 07:00 a kadar açık. Gün içinde nabız ölçüm kapalı.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efege

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
mi 9t
Konular
7
bu arada bileklik ile ilgili bişey keşfettim belki bilmiyosunuzdur.ekranı uyandırdığınızda(tuşa dokunarak veya bileğinizi kaldırarak fark etmez)ekran normalde 5 saniye kadar açık olur eğer bileğinizi kaldırarak açtıysanız bileğinizi eski haline getirdiğinizde bu süre 2 saniye kadar oluyo.keşfettiğim şey ise eğer ekranın hemen kapanmasını istiyosanız baktıktan sonra bilekliğin ekran ve tuşuna parmağınızda basın.parmağınızla dikey değilde yatay bi şekilde hem ekrana hem dokunmatik tuşa basarsanız açık ekran hemen kapanıyo belki işinize yarar

bileği kaldırarak ekranı açmayı nasıl aktive ediyoruz?

Üst Alt