Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Günaydın arkadaşlar, ben bu akıllı saatlerden çok çektim. Dün mi band 4 üm çizildi :( ama çok hafif bir sürtme oldu, olmadı bile diyebilirim. Arabanın vakumlu plastik olan kısmı varya fitili kapıyı tam kapatmadan elimi yasladım ve vakum çekince soldan aşağıya minik bir çizik oldu ne yapayım neyle kapatayım? Diş macunu, karbonat, pudra vs vs iş görür mü?

Ne tesadüftür ki 4 tane daha akıllı saatim var onların çizikleride aynı şekilde aynı yerden aynı durumda çizildi özellikle anlaşmışlar sanki. Acaba akıllı saat takmamam için uyarımı bu :(

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Günaydın arkadaşlar, ben bu akıllı saatlerden çok çektim. Dün mi band 4 üm çizildi :( ama çok hafif bir sürtme oldu, olmadı bile diyebilirim. Arabanın vakumlu plastik olan kısmı varya fitili kapıyı tam kapatmadan elimi yasladım ve vakum çekince soldan aşağıya minik bir çizik oldu ne yapayım neyle kapatayım? Diş macunu, karbonat, pudra vs vs iş görür mü?

Ne tesadüftür ki 4 tane daha akıllı saatim var onların çizikleride aynı şekilde aynı yerden aynı durumda çizildi özellikle anlaşmışlar sanki. Acaba akıllı saat takmamam için uyarımı bu :(
Ben n11 üzerinden bir satıcıdan ekran koruyucu aldım ama çok kötü çıktı. Daha sonra evde kullanmadığım bir telefon ekran koruyucusu vardı. Onu alıp makasla ölçüp biçip mi band 4 ün düz ekranına göre ayarlayıp yapıştırdım. Görsel olarak pek hoş durmadı fakat en azından koruma sağlıyor.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Çok pimpirikliyimdir, milim bilr uymasın yenisini takmaya çalışırım. Kaldı ki bir eski telefonumun arkasındaki ufak çizikten dolayı kenarı kaldırdığımı biliyorum :( sanırım bunuda kaldıracağım

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
şuan psikolojim bozuldu ve eğer isteyen olursa 9 günlük cihazı daha şarj bile edilmedi 245tl'ye hemencicik verebilirim :( whatsapp'dan yazarsanızda kılcal olan çiziğin görüntüsünüde atabilirim :(

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
şuan psikolojim bozuldu ve eğer isteyen olursa 9 günlük cihazı daha şarj bile edilmedi 245tl'ye hemencicik verebilirim :( whatsapp'dan yazarsanızda kılcal olan çiziğin görüntüsünüde atabilirim :(
Sıfır global versiyon 248 ₺ zaten hocam

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Sıfır global versiyon 248 ₺ zaten hocam

he o zaman 235tl'ye bırakayım o halde :) miniminnacık çizikten dolayı 20tl zararına verelim. gözükmüyor ama işte pimpiriklik

generalhd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Ben 228 TL'ye internetten global, sıfır,faturalı olarak satın aldım. 1 gündür kullanıyorum, ekran keşke 3 gibi olsaydı, biraz küçük gibi.
Ama renkli ekran oluşu, saatlerin görünüşünün değiştirilmesine olanak sağlanması çok hoşuma gitti.
Şarjı ise gayet iyi.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
arkadaşlar çin versiyon mi band 4 ü ingilizce update yapan mi fit uygulamasi elinde olan varsa paylaşa bilirmi acaba

yavuzsinem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xioami Mi8
Güventepe mah. Veysel Şatıroğlu cad. No:1
Konular
0
arkadaşlar çin versiyon mi band 4 ü ingilizce update yapan mi fit uygulamasi elinde olan varsa paylaşa bilirmi acaba
Başkan bende çindenn aldım. Hiç birşey yapma bence. Zaten çok ihtiyacın olmayacak. Sadece Türkçe karekrerleri göstermiyor. Onun için de oynama. Türkçe güncelleme gelene kadar bekle derim. Takdir senin.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Başkan bende çindenn aldım. Hiç birşey yapma bence. Zaten çok ihtiyacın olmayacak. Sadece Türkçe karekrerleri göstermiyor. Onun için de oynama. Türkçe güncelleme gelene kadar bekle derim. Takdir senin.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ingilizcede bana yeter aslinda ondan ingilizce olsun hep oyle kullanirim diyorum. Türkçe'nin ne zaman gelce bellide olmaz

Üst Alt