Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

yavuzsinem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xioami Mi8
Güventepe mah. Veysel Şatıroğlu cad. No:1
Konular
0
Evet geleceği kesin. Ancak tarih belli değil. Mi Fit uygulaması üzerinden güncellemeleri düzenli olarak yapın. Bir gün baktığınızda aaa Türkçe olmuş diyeceksiniz :)
Tahmini ne zaman geliyor. Yani mi band 3 de bu süre ne kadardı bilginiz var mı?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
Arkadaşlar havuz için mi suda kullanım, yoksa denizde kullanabilir miyim? Mi Band 4 için soruyorum.
Mi band 3 ile 4 metrelik suya daldım bir çok defa ortalama 2 dakika falan kaldım arada 6 metrelik dalışlarımda oldu. 1 sene boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Şimdi ise mi band 4 aldım kolumda takılı aksilik olmazsa yarın sabah bu saatle de dalış yapacağım 9 metrelere ineceğim sonucu yazarım sizlere ama bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

sinantek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adım
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Mi band 4 hava durumu güncellemesi yapmıyor

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
10
mi band 4te ainen hava durumu güncellemiyor neden güncellemiyor telefonun kendi weatherın da güncelleme özelliği yok ise güncellemiyor. Ben redmi note 7 kullanıyorum ama telefonun kendi weatherını kullanmıyorum başka weather kullanıyorum haliyle mi band benim kullandığımı değilde telefonun kendi kullandığı weatherı baz alıyor. Telefonun weatherı da ben girmedikten sonra kendisini update etmiyor. çok saçma bir durum ama yapacak bişey yok. Ben zaten mi band üzerinden hava durumunu kontrol etmiyorum.

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
mi band 4te ainen hava durumu güncellemiyor neden güncellemiyor telefonun kendi weatherın da güncelleme özelliği yok ise güncellemiyor. Ben redmi note 7 kullanıyorum ama telefonun kendi weatherını kullanmıyorum başka weather kullanıyorum haliyle mi band benim kullandığımı değilde telefonun kendi kullandığı weatherı baz alıyor. Telefonun weatherı da ben girmedikten sonra kendisini update etmiyor. çok saçma bir durum ama yapacak bişey yok. Ben zaten mi band üzerinden hava durumunu kontrol etmiyorum.
Bu durum aslında feedback olarak xiaomiye yazılabilir. Güzel bir tespit

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Arkadaşlar ürün elime ulaştı. Çok güzel bir cihaz yapmışlar. Çok memnunum. Tek sıkıntım, watsapp tan birden fazla mesaj gelince, 3 yeni mesaj diye uyarı veriyor ama okuyamıyorum. Bunu nasıl yapabiliyoruz?

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Arkadaşlar ürün elime ulaştı. Çok güzel bir cihaz yapmışlar. Çok memnunum. Tek sıkıntım, watsapp tan birden fazla mesaj gelince, 3 yeni mesaj diye uyarı veriyor ama okuyamıyorum. Bunu nasıl yapabiliyoruz?

Buldum arkadaşlar cevaba gerek kalmadı

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
bugün gelen mi fit güncellemesi ile mi band 4 üm de arayan kişinin adı görünüyor artık.bilginize..

yavuzsinem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xioami Mi8
Güventepe mah. Veysel Şatıroğlu cad. No:1
Konular
0
bugün gelen mi fit güncellemesi ile mi band 4 üm de arayan kişinin adı görünüyor artık.bilginize..
Türkiyeden aldığın mi band 4 için geçerli demi. Ben çinden aldım. Güncelleme yok şu an içinn

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt