Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

VipAsparuh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Huawei P8
Konular
4
Fond güzel hocam elinize sağlık

Son düzenleme:

esokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
iphone
Konular
0
1.8.1 falan gelse de artik su emoji olayini da komple cozseler.

ayutel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi band 3
Konular
0
bu fontu yükleyince 4 tane mi oluyo toplamda yoksa bir tanesi silinip bunumu yüklüyor.?

burhaneren

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
xpria z2
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Mi Band3 Arayan kimliğini gösterme olayını nasıl çözüyosunuz. Mi fit yükledim play store den ama aramalarda sadece titriyor. Ve meşgule atılıyor. Kimin aradığıyla alakalı isim gözükmesini mi fit içinde hiçbir yerde göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ne yüklemem gerekiyor ?

burhaneren

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
xpria z2
Konular
0
Mesajları inceleyerek yaptım bişeyler arkadaşlar türkçe oldu. Arayanın ismini de ekranda 1 2 sn görünüp kayboluyor. Sizlerde de öylemi bu durum ?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mesajları inceleyerek yaptım bişeyler arkadaşlar türkçe oldu. Arayanın ismini de ekranda 1 2 sn görünüp kayboluyor. Sizlerde de öylemi bu durum ?
Google Playden indirdiğiniz mi fiti silip modified mi fit 3.5.2 kurun. Forumda var başlığı. İndirdikten sonra sıkıntı yaşarsanız bileklikteki yazılarla ilgili yine forumumuzdaki "Mi band 3 güncelleme ile bozulan font ve dil" başlığındaki en son yazılanları okuyun ve uygulayın.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burhaneren

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burhan
Cihazım
xpria z2
Konular
0
Google Playden indirdiğiniz mi fiti silip modified mi fit 3.5.2 kurun. Forumda var başlığı. İndirdikten sonra sıkıntı yaşarsanız bileklikteki yazılarla ilgili yine forumumuzdaki "Mi band 3 güncelleme ile bozulan font ve dil" başlığındaki en son yazılanları okuyun ve uygulayın.

Oldu teşekkür ederim bilgilendirme için :)

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Buradaki anlatimla yeni aldığım mi band3 umu Türkçe yaptim. Konu ve anlatim icin çokça tesekkurler. Fakat mesaj geldiginde butun mesaj icerigi ? Gibi sacma ifadeler cikiyor. Kisi ismi yaziyor fakat mesaj icerigi gorunmuyor. Onu nasıl halledebilirim?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Buradaki anlatimla yeni aldığım mi band3 umu Türkçe yaptim. Konu ve anlatim icin çokça tesekkurler. Fakat mesaj geldiginde butun mesaj icerigi ? Gibi sacma ifadeler cikiyor. Kisi ismi yaziyor fakat mesaj icerigi gorunmuyor. Onu nasıl halledebilirim?
Soru işaretlerinin sebebi fw de desteklemeyen karakterler. Bunların çoğu emojiler. Bu desteklenmeyenler dışında ve türkçe fw de yüklemişsiniz eğer türkçe karakterlerde de soru işareti alıyorsanız kurulumu tekrarlayabilirsiniz.

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Soru işaretlerinin sebebi fw de desteklemeyen karakterler. Bunların çoğu emojiler. Bu desteklenmeyenler dışında ve türkçe fw de yüklemişsiniz eğer türkçe karakterlerde de soru işareti alıyorsanız kurulumu tekrarlayabilirsiniz.

Türkçe karakter ve Emoji sorunu değil ama hocam. Mesaj icerigi normal olmasına rağmen hiçbir karakteri göstermiyor. Modifiye edilmiş mifiti kullanmıyorum ama hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Editlenmis mifit ile sorun çözüldü. Yardiminiz için tesekkurler. Konu için ayrıca teşekkürler.

Son düzenleme:
Üst Alt