Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
Mi band 2 kullanirken mi fit uzerinde cihazi ne zaman sarja taktigim gorunuyordu onceden. Mi band 3 bulamadım mi fit3 üzerinde. Var midir bakmak için bir yol?

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Mi band 2 kullanirken mi fit uzerinde cihazi ne zaman sarja taktigim gorunuyordu onceden. Mi band 3 bulamadım mi fit3 üzerinde. Var midir bakmak için bir yol?
Mi fit te sag altta profil daha sonra saatin uzerine tiklayin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
Mi fit te sag altta profil daha sonra saatin uzerine tiklayin

Burada kalan Şarjı görüyorum. Ben ne zaman cihazi sarja taktigimi gormek istiyorum. Ne kadar surede ne kadar saej gitmis onu gorebilmek için.

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Burada kalan Şarjı görüyorum. Ben ne zaman cihazi sarja taktigimi gormek istiyorum. Ne kadar surede ne kadar saej gitmis onu gorebilmek için.
Üzerine basrigimiz zaman kalan sarjin altinda ne kadar zaman once sarja taktigini gorursun. Bugun, 10 gun once gibi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

TheArda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
OnePlus 7T
Meslek
Teknisyen
Konular
2
HiddeNKinG hocam yeni 2.0.0.4 firmware'in türkçe çeviri fixlisi yayınlandı bende kurup denedim onu paylaşabilirsiniz sizde
Hava durumunda mevcut , bugün olarak fixlendi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Mili_wuhan_TR_M.fw
    379,9 KB · Görüntüleme: 97

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
Üzerine basrigimiz zaman kalan sarjin altinda ne kadar zaman once sarja taktigini gorursun. Bugun, 10 gun once gibi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bende bastığım zaman bisey cikmiyor hocam. Modified 3.5.3 yüklü onla alakali olabilir mi?
Edit:Modified surumu kaldirip play storedan normalini yukledim yine gostermiyor. Fw yüklediğim icin sanirim gostermiyor.

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
HiddeNKinG hocam yeni 2.0.0.4 firmware'in türkçe çeviri fixlisi yayınlandı bende kurup denedim onu paylaşabilirsiniz sizde
Hava durumunda mevcut , bugün olarak fixlendi

teşekkürler hocam ekliyorum hemen

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bende bastığım zaman bisey cikmiyor hocam. Modified 3.5.3 yüklü onla alakali olabilir mi?
Edit:Modified surumu kaldirip play storedan normalini yukledim yine gostermiyor. Fw yüklediğim icin sanirim gostermiyor.

Mifit programı açıldığında sağ altta profil simgesine tıklayın. Açılan sayfada cihazlarım sekmesi altında " mi band 3 " kısmını tıklayınca açılan sayfada şarj bilgileri ve nezaman şarj edildiği bilgilerini görebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dosyayı androidde indirdim kurdum fakat bu kez de bandı bluetoohla göremiyor ne yapabilirim
[doublepost=1529434053,1529431418][/doublepost]android telefon ile uyumunu da kontrol ettim fakat bağlanamıyor iphoneda bağlantıyı kestm tekrar yaptım ıphonu görüyor fakat andridde bağlanamıyor cihazı görüyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen

Öncelikle bilekliğin önceki bağlı olduğu telefonda bluetooth kısmından eşleştirmeyi bitirin. Sonrasında önceki telefonda mifit uygulamasında eşleşmeyi bitirip ardından oturumu kapatın. Yeni kullanacağınız android telefonda önceden eşleşmediği için bluetooth bilgileri kalmışsa onu da "unut" ya da eşleşmeyi bitir deyip yeniden sıfırdan önce mifit ve ardından bilekliği tanıtıp mi hesabı ile girmeyi deneyin.

Son düzenleme:

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
Mifit programı açıldığında sağ altta profil simgesine tıklayın. Açılan sayfada cihazlarım sekmesi altında " mi band 3 " kısmını tıklayınca açılan sayfada şarj bilgileri ve nezaman şarj edildiği bilgilerini görebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle bilekliğin önceki bağlı olduğu telefonda bluetooth kısmından eşleştirmeyi bitirin. Sonrasında önceki telefonda mifit uygulamasında eşleşmeyi bitirip ardından oturumu kapatın. Yeni kullanacağınız android telefonda önceden eşleşmediği için bluetooth bilgileri kalmışsa onu da "unut" ya da eşleşmeyi bitir deyip yeniden sıfırdan önce mifit ve ardından bilekliği tanıtıp mi hesabı ile girmeyi deneyin.
Bende görünmüyor hocam.

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
2.0.0.4 sürümünü yükleyemiyorum. Yükleme bittikten sonra güncellemek için cihaza bağlanın uyarısı veriyor. Mecbur eski sürüme dönmek zorunda kaldım. Neden böyle oldu acaba

Üst Alt