Soru Mi Band 3 Almaya Gerek Var Mı?

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
110 TL ye mi band 3 aldım gece modu full açık bana 40 gün şarjı dayandı tavsiye ederim

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
110 TL ye mi band 3 aldım gece modu full açık bana 40 gün şarjı dayandı tavsiye ederim
Hala 110 mu nerden aldın bende arıyorum Türkiye den mi aldın Çin sitelerini bi güvenemedim sipariş veremedim

40 gün ile rekor sende herhalde

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Ben 1 senedir mi band 2 kullanıyorum. Saat ve sabah alarmı için kullanıyorum. Kolunda tir tir titreyince uyanmama şansın olmuyor :) şarjı kullanıma gore 2 hafta veya 3 hafta gidiyor. Kız arkadaşıma band 3 aldım. Onun sarji benimkinin yarısı kadar gidiyor. Mi band 3 de WhatsApp dan kimin ne yazdığını gösteriyor mesajı da aynı şekilde gösteriyor. Birisi sizi aradiginda ismini ve numarasını gosteriyor vs. Tabi sarji en cok bu bildirimleri yiyor. İlk önceliğiniz sadece saat ise ve sarj uzun gitsin derseniz band2 alın derim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu durumda 7/24 Bluetooth bağlantısı olacak telefon şarjı da yiyecek çifte dezavantaj

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Hala 110 mu nerden aldın bende arıyorum Türkiye den mi aldın Çin sitelerini bi güvenemedim sipariş veremedim

40 gün ile rekor sende herhalde
Gearbest sitesinden aldım 27 günde geldi(Çin)

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Dediğiniz fiyata gözünüz kapalı alın şık güzel bir ürün. Gürültülü bir ortamda çalışıyorum telefonumu duymuyordum,önceliğim buydu haberdar olmak yani.Ama her açıdan başarılı ben çok sevdim .Bu arada akıllı bileklik saat değil beklentiniz uzay olmasın :)

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Dediğiniz fiyata gözünüz kapalı alın şık güzel bir ürün. Gürültülü bir ortamda çalışıyorum telefonumu duymuyordum,önceliğim buydu haberdar olmak yani.Ama her açıdan başarılı ben çok sevdim .Bu arada akıllı bileklik saat değil beklentiniz uzay olmasın :)
Almaya karar verdim ama şuanda mi band 3 ile amazfit bip arasında karar vermeye çalışıyorum biri 120₺ diğeri 300₺

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Almaya karar verdim ama şuanda mi band 3 ile amazfit bip arasında karar vermeye çalışıyorum biri 120₺ diğeri 300₺
Amazefite bakmamistim daha once. Simdi inceledim biraz da band 3 ile cok bir farki yok sanirim. Sadece daha buyuk renkli ekran ve buna bagli olarak bazi seyler direkt olarak saatten yapilabiliyor. Pek bir esprisi yok gibi. Bence band3 daha şık

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hazır konu varken, bende şöyle bir soru sorayım... 16 yaşındaki oğlum için Çin'de 5-10 dolara satılan ve mutfağa geçip yemek yapmak haricinde her haltı yer diye açıklaması bulunan akıllı saatlerden almak istiyorum. yn~~ Bu paralara belirtmiş olduklar özellikleri (nabız, alarm, saat, gelen çağrı, mesaj bildirimleri, hava durumu vs.) kullanabilir miyiz? Yoksa; Çöpe atılan bir avuç para mı olur?:?

Teşekkürler.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Hazır konu varken, bende şöyle bir soru sorayım... 16 yaşındaki oğlum için Çin'de 5-10 dolara satılan ve mutfağa geçip yemek yapmak haricinde her haltı yer diye açıklaması bulunan akıllı saatlerden almak istiyorum. yn~~ Bu paralara belirtmiş olduklar özellikleri (nabız, alarm, saat, gelen çağrı, mesaj bildirimleri, hava durumu vs.) kullanabilir miyiz? Yoksa; Çöpe atılan bir avuç para mı olur?:?

Teşekkürler.
Benim bir arkadas almisti boyle bir sey. Telefon gorusmesi bile yapiyordu :D sonra ne oldu bilmiyorum

Üst Alt