Soru Mi Band 3 Almaya Gerek Var Mı?

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Arkadaşlar uzun zamandır mi band serisi almak istiyorum ama bir türlü gerek var mı yok mu karar veremedim. Sizce avantaj ve dezavantajlarını söylerseniz sevinirim. Benim düşüncem normal saat işlevi görüyor bu nedenle almaya pek gerek yok diye düşünüyorum ama diğer taraftan alayım kullanırım diyorum fikir ve düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Şuanda alıp almamak arasında gidip geliyorum.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Arkadaşlar uzun zamandır mi band serisi almak istiyorum ama bir türlü gerek var mı yok mu karar veremedim. Sizce avantaj ve dezavantajlarını söylerseniz sevinirim. Benim düşüncem normal saat işlevi görüyor bu nedenle almaya pek gerek yok diye düşünüyorum ama diğer taraftan alayım kullanırım diyorum fikir ve düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Şuanda alıp almamak arasında gidip geliyorum.

Şuanki fiyatını hak etmiyor Ben aldığımda 165 e almıştım 2'den geçip, şuan 240 250 civarı, değmez. Başka alternatiflere yönelebilirsiniz.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Şuanki fiyatını hak etmiyor Ben aldığımda 165 e almıştım 2'den geçip, şuan 240 250 civarı, değmez. Başka alternatiflere yönelebilirsiniz.

hocam ben yurtdışı alacağım 150tl sarj aleti ve ekran koruyucu birlikte dediğin gibi Türkiye'den dediğin fiyata asla almam

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Ozelliklerini biliyorsunuzdur zaten. Bunlari kullanacaksaniz alin.
Emin degilseniz yine alabilirsiniz. baktiniz kullanmiyorsunuz satarsiniz. Fiyat iyi cunku.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Ben 1 senedir mi band 2 kullanıyorum. Saat ve sabah alarmı için kullanıyorum. Kolunda tir tir titreyince uyanmama şansın olmuyor :) şarjı kullanıma gore 2 hafta veya 3 hafta gidiyor. Kız arkadaşıma band 3 aldım. Onun sarji benimkinin yarısı kadar gidiyor. Mi band 3 de WhatsApp dan kimin ne yazdığını gösteriyor mesajı da aynı şekilde gösteriyor. Birisi sizi aradiginda ismini ve numarasını gosteriyor vs. Tabi sarji en cok bu bildirimleri yiyor. İlk önceliğiniz sadece saat ise ve sarj uzun gitsin derseniz band2 alın derim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2