Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Sövmekten ağzım kurudu.

Pek az markaya bu kadar öfkelenmişimdir.

Mi A3 kullanıcısı olarak bu olayı ömrüm boyunca unutmayacak ve her telefon muhabbetinde dile getireceğim.

İflasını görmek dileğiyle.

- Eski bir hayranın.

berat_ozr12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Xiaomi A3
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bugün geçtiğimiz saatlerde Xiaomi Mi A3 için Global Kararlı İlk Yapı Android 11 güncellemesi verdi.
Ancak bu güncellemeyi yapan cihazların Anakartları donanımsal olarak zarar gördü ve kapanıp bir daha açılmadı.
Güncellemenin geri çekildiği söyleniyor,olur da güncelleme indirilmiş veya kuruluma hazırsa.
Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız gelen güncellemeyi KESİNLİKLE YAPMAYIN!

Güncellemeyi yapıp da cihazı komple kapananlar için geçmiş olsun öncelikle,Yurt içi olan modeller garantiye gönderebilir anakart değişecek,
Maalesef ufi,box ya da yetkili hesap bu sorunu çözmüyor çünkü bu yazılım anakartınıza donanımsal olarak zarar veriyor ve kullanılamaz hale getiriyor.

Yurt dışı cihazlara da şuanlık bir çözüm yok cihaz parça oldu maalesef...

Gelen yeni bilgileri,garanti durumunu süreci bu konu altında tartışabilirsiniz,bu sorun başına gelen herkes için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

Firmadan resmi bir açıklama henüz yok ancak,sosyal medyadan gelen tepkilere karşı Xiaomi ekibi hatasını kabul etti ve cihazlar ile ilgili onarımı sağlayacağını Küreselde belirtti.
Telefon gg arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler

İbrahim00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Ben de güncelledim telefonda android botu bile çalışmıyor zaten veriler falan hepsi gitti güncellemeyi yaparken dedim içimden Telcell güncellemesine dönmesin diye ama indirip güncelledim ve telefonum yanımda ölü gibi yatıyor garanti serviside uzak gidemiyorum inşallah ücretsizdir o yandan karlı olayim bari.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzeyf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Benzeyf
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Bende güncelleme kurbanlarından biriyim.. telefonsuz kaldığıma mı üzüleyim, kaybettiğim foto, mesajlar vs. şeylere mi bilemedim. Binlerce insan etkilenmiştir. Anakart değişimi aylarca sürecektir. İlk günkü telefonun servisten çizik içinde gelme durumu da var tabi.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
evafone arayıp bilgi alın ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. sizin gitmenize gerek olmaz. 444 2 118

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Benim cihaz çöp oldu malesef güncelleme dün gece gelmiş indirmiş sabah yaptım malesef cihaz gitti garantisı de yok param da yok ne yapacağımı bilmiyorum çocuk ebaya giriyordu yenisi alacak para da yok benim için artık xiaomi bitti ucuz diye aldık ama bu kadar sorumsuzluk olmaz böyle büyük firmada olunmaz

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Benim cihaz çöp oldu malesef güncelleme dün gece gelmiş indirmiş sabah yaptım malesef cihaz gitti garantisı de yok param da yok ne yapacağımı bilmiyorum çocuk ebaya giriyordu yenisi alacak para da yok benim için artık xiaomi bitti ucuz diye aldık ama bu kadar sorumsuzluk olmaz böyle büyük firmada olunmaz
abi çözüm bulurlar inşaalalah sıkıntı etme muhafaza et telefonunu bir pcye tak bak bi qloader 9008 olarak telefonu görüyormu görmüyorsa arka kapağı çıkartıp edl point yaparak yazılım atın yetkili hesap istemiyorsa tabi

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Geçmiş olsun

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
abi çözüm bulurlar inşaalalah sıkıntı etme muhafaza et telefonunu bir pcye tak bak bi qloader 9008 olarak telefonu görüyormu görmüyorsa arka kapağı çıkartıp edl point yaparak yazılım atın yetkili hesap istemiyorsa tabi
Konu açıklamasında yetkili hesabın çözüm olmadığı yazıyor,neden okumadan devam ediyorsunuz

Üst Alt