Soru Mi A2 Lite sorunları

Dnzgygsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Merhabalar, Mi A2 Lite telefonumda etkin hale getirdiğim ekran koruyucu telefonun uyku moduna girmesinden sonra etkin hale gelmiyor, bildirim çubuğunda batarya yüzdesini değiştiremiyorum ve telefonda galeri uygulaması yok.

Son düzenleme:

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
6
Selamün aleyküm arkadaşlar ne olur yardım edin. Sadece 1 aylik mi a2 lite cihazim var. Titreşim modunu açıyorum. Ne gelen çağrılarda ne de mesajlarda cihaz titremiyor hiç. Bütün ayarlarını denedim hiç titremiyor. Hatta dokunsal titreşimi deniyorum onda da titremiyor. Fakat google playden titreme uygulamasi indirdim açıyorum titreşim çalışıyor. Ne yapacağım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha 2 gun once de fabrika ayarlarına dön demistim zaten. Nasıl düzelir?

Şu an telefonun titreşim modunu hiç kullanamiyorum

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Selamün aleyküm arkadaşlar ne olur yardım edin. Sadece 1 aylik mi a2 lite cihazim var. Titreşim modunu açıyorum. Ne gelen çağrılarda ne de mesajlarda cihaz titremiyor hiç. Bütün ayarlarını denedim hiç titremiyor. Hatta dokunsal titreşimi deniyorum onda da titremiyor. Fakat google playden titreme uygulamasi indirdim açıyorum titreşim çalışıyor. Ne yapacağım?

Bu problemi her konunun altına yazmaktan vazgeçin hocam, doğru yere yazmışsınız zaten sabahı bekleyin A2 kullanıcıları yardımcı olacaktır.

Oyla:

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
6
Selamün aleyküm arkadaşlar ayalardan fabrika ayarlarına sıfırla yaptım telefon açılınca baktım düzeldi

Oyla:

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
Cihazın alt sol kısmındaki tek renk uyarı ledi devamlı yanıp sönme yapıyor. Bu ledin amacı telefona göz hizasında uzakken ele almadan herhangibir uyarı mesaj yada çağrı gelip gelmediğini uyarması içindir.Ben hiç söndüğunü görmedim. Bundan evvelki kullandığımiz telefonlarda da böyleydi.Cihaza mesaj uyarı cağrı yada mail gelmeksizin devamlı yanıp sönüyor.

Bundan once hic umursamadım.Ama bu ne garip bir işlev hatasıdir. Sizlere bir sorayım dedim. Durum sizdede böylemi? Bunu işlevsel olarak kullanmayı bilen varsa tavsiyeler fena olmazdı...

Oyla:

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Cihazın alt sol kısmındaki tek renk uyarı ledi devamlı yanıp sönme yapıyor. Bu ledin amacı telefona göz hizasında uzakken ele almadan herhangibir uyarı mesaj yada çağrı gelip gelmediğini uyarması içindir.Ben hiç söndüğunü görmedim. Bundan evvelki kullandığımiz telefonlarda da böyleydi.Cihaza mesaj uyarı cağrı yada mail gelmeksizin devamlı yanıp sönüyor.

Bundan once hic umursamadım.Ama bu ne garip bir işlev hatasıdir. Sizlere bir sorayım dedim. Durum sizdede böylemi? Bunu işlevsel olarak kullanmayı bilen varsa tavsiyeler fena olmazdı...

Hayır böyle bir sıkıntı söz konusu değil, herhangi bir uygulamada bildirim vardır ya da cihazın pili düşük seviyededir sadece bu durumlarda yanıp sönmekte, led ile ilgili bir ayara da rastlamış değilim, belki bir uygulama vs buna sebep oluyordur, Hard reset atmayı denediniz mi?

Oyla:

ushuaia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Suat
Cihazım
A2 Lite
Konular
2

Benimki sadece bildirim geldiğinde yanıp sönüyor

Oyla:

Fsmm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Konular
1
Arkadaşlar 2 defa hard format atmama rağmen tlf uyuma modunda veya ana ekranda iken whatsapp bildirimlerini alamıyorum. Bütün bildirim seçenekleri gerek ayarlar gerekse whatsapp bildirim ayarlarından hepsi aktifkonumda.Whatsapp uygulamasının içine girince bir anda ard arda bildiriler gelmekte.çözümü olan varmı bu konuda.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt