Soru Mi A2 Lite sorunları

Zebvural

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Vural
Cihazım
A2 lite
Çağrı geçmişindeki kişileri saat kaçta arandığını göremiyorum sadece 3saat önce veya 5 saat önce yazıyor sizde öyle mi

halilcavdaroglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Merhaba Arkadaşlar A2 Lite 32 gb kullanan biriyim bende anneme verdim telefonu mi8 se ye geçiş yaptığım için ancak A2 Lite ile ilgili bir sorunumuz oldu artık annem kurcalarken mi bişeyler yaptı naptı bilemiyoruz :) Biri ararsa annemi telefonda ne ışık yanıyor ne uyarı geliyor ses titreşim geliyo anca kilit ekranını açınca üstte bildirim olarak görünüyor arayan kişi araştırdım ancak bir türlü çözümünü bulamadım acaba yazılımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım. Uygulamalarda Telefon'a izinleri de verdim hala çözemedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler şimdiden

SmashTR

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğrahan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar A2 Lite 32 gb kullanan biriyim bende anneme verdim telefonu mi8 se ye geçiş yaptığım için ancak A2 Lite ile ilgili bir sorunumuz oldu artık annem kurcalarken mi bişeyler yaptı naptı bilemiyoruz :) Biri ararsa annemi telefonda ne ışık yanıyor ne uyarı geliyor ses titreşim geliyo anca kilit ekranını açınca üstte bildirim olarak görünüyor arayan kişi araştırdım ancak bir türlü çözümünü bulamadım acaba yazılımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım. Uygulamalarda Telefon'a izinleri de verdim hala çözemedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler şimdiden
Telefon uygulamasının bildirimleri vs kapalı olabilir mi?

umutc54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Umut
Cihazım
Mi A2 lite
Görüşme sırasında bir başka arama geldiğinde ilk görüşme otomatik kesiliyor. 2 gündür böyle bir problem yaşıyorum. Arama bekletme aktif...

Üst Alt