Soru Mi A2 Lite sorunları

Dnzgygsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Merhabalar, Mi A2 Lite telefonumda etkin hale getirdiğim ekran koruyucu telefonun uyku moduna girmesinden sonra etkin hale gelmiyor, bildirim çubuğunda batarya yüzdesini değiştiremiyorum ve telefonda galeri uygulaması yok.

Son düzenleme:

Zebvural

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vural
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Çağrı geçmişindeki kişileri saat kaçta arandığını göremiyorum sadece 3saat önce veya 5 saat önce yazıyor sizde öyle mi

Oyla:

halilcavdaroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar A2 Lite 32 gb kullanan biriyim bende anneme verdim telefonu mi8 se ye geçiş yaptığım için ancak A2 Lite ile ilgili bir sorunumuz oldu artık annem kurcalarken mi bişeyler yaptı naptı bilemiyoruz :) Biri ararsa annemi telefonda ne ışık yanıyor ne uyarı geliyor ses titreşim geliyo anca kilit ekranını açınca üstte bildirim olarak görünüyor arayan kişi araştırdım ancak bir türlü çözümünü bulamadım acaba yazılımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım. Uygulamalarda Telefon'a izinleri de verdim hala çözemedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler şimdiden

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Merhaba Arkadaşlar A2 Lite 32 gb kullanan biriyim bende anneme verdim telefonu mi8 se ye geçiş yaptığım için ancak A2 Lite ile ilgili bir sorunumuz oldu artık annem kurcalarken mi bişeyler yaptı naptı bilemiyoruz :) Biri ararsa annemi telefonda ne ışık yanıyor ne uyarı geliyor ses titreşim geliyo anca kilit ekranını açınca üstte bildirim olarak görünüyor arayan kişi araştırdım ancak bir türlü çözümünü bulamadım acaba yazılımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım. Uygulamalarda Telefon'a izinleri de verdim hala çözemedim.
Teşekkürler şimdiden
Telefon uygulamasının bildirimleri vs kapalı olabilir mi?

Oyla:

halilcavdaroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Telefon uygulamasının bildirimleri vs kapalı olabilir mi?
Maalesef hocam hepsinin tiki var bildirimler açık ona rağmen olmuyor son çare olarak fabrika ayarlarına döndüreceğim öyle de olmaz ise servise göndereceğim.

Oyla:

umutc54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
0
Görüşme sırasında bir başka arama geldiğinde ilk görüşme otomatik kesiliyor. 2 gündür böyle bir problem yaşıyorum. Arama bekletme aktif...

Oyla:

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Benim tespit ettiğim yazılımsal sorunlar
1) Şarj bitince hala "ödeme alındı" yazıyor.
2) Telefon adres defterindeki kişilerin birden fazla kayıt tutması
3) Maalesef düşük GPS performansı.
4) 4.5G yerinde Data bilgisi olarak bazen GPRS yazması
5) Şarj kablosu takılıyken düşük dokunmatik performansı.

Oyla:

maysakatun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
maysa
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
0
Teşekkürler şimdiden

Merhaba, bende de aynısı olmuştu. Son yapılan sistem güncellemesinden kaynaklanıyor. Ben uygulama ayarlarından, telefon depolama ayarları bölümünden "depolama alanını temizle dedikten" sonra düzelmişti.

Son düzenleme:
Oyla:

Btlkrts

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Betül
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
1
merhaba,
mı a2 lite telefonumda
Konuşma sırasındabir arama geldiğinde, gelen aramayı meşgule atıyor ancak hali hazırda olan konuşmayıda kapatıyor bunun için ne yapmalıyım yardım edıin.

Oyla:

Kunfeyekun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Mi a2 lite sıfır aldım 3 gün sonra hoparlör patladı. İlk 4 ay hoparlör sorunu dışında bı sorun yaşamadım. Fakat son bir buçuk aydır aşırı ısınma mevcut. Eskiden şarja takıp pupg oynuyordum nerdeyse yok denecek kadar bı ısınma oluyordu şimdi ise şarja takmadan ısınıyor takınca patlama derecesine geliyor. Guncellemeden mi kaynaklandi anlamadım ama şuan hiç memnun değilim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Teşekkürler şimdiden
Ayarlar/uygulamaşalardan varsayılan uygulamalara girip telefon uygulamasını varsayılan olarak seçin. Muhtemelen düzelecektir.

Oyla:
Üst Alt