Soru Mi A2 Lite sorunları

Dnzgygsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Merhabalar, Mi A2 Lite telefonumda etkin hale getirdiğim ekran koruyucu telefonun uyku moduna girmesinden sonra etkin hale gelmiyor, bildirim çubuğunda batarya yüzdesini değiştiremiyorum ve telefonda galeri uygulaması yok.

Son düzenleme:

ddssaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Meslek
Doktor
Konular
7
Rehber cift olayini oncelikle duo dan hesabini tamamen kaldir sonrada telefondan sil whatsapp ta ise kisilerden hesaplara ordan whatssapi tiklayi kisilere erisimi engelleyip hesaplardan silmen gerek bu sekilde kullaniyorum yeni kisi eklenince tekrardan senkronize etmezsen whatsapta kisi gorunmez

Oyla:

nurxc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi 10 2022
Meslek
Enjeksiyon
Konular
6
Oyla:

Frequencyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
9
10 gün sonra a2 lite almayı düşünüyorum da bu sorum pie guncellemesiyle mi ortaya çıktı hocam bir de tavsiye eder misiniz hayattan bezdirecek derecede sorunları var mı dokunmatik mesela
Hayır öyle sorunları yok gayet memnunum çok rahat şarjı böyle iyi telefon görmedim diyebilirim. Ayrıca ben şuan 8 kullanıyorum Pie de nasıl olur bilemem ama tek sorunu dediğim gibi Instagram vb. uygulamalarda yakın çekmesi yüzü, ama normal camerasında bir sıkıntı yok

Oyla:

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
10 gün sonra a2 lite almayı düşünüyorum da bu sorum pie guncellemesiyle mi ortaya çıktı hocam bir de tavsiye eder misiniz hayattan bezdirecek derecede sorunları var mı dokunmatik mesela
Bu bahsettiğiniz telefonla alakalı bir sorun değil. Uygulama ile alakalı format desteği vermesi gerek

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ylmzemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi a2
Konular
0
Telefonu 3 haftadır kullanıyorum, hicbir sorun yok cihaz da fazlasıyla güzel

Oyla:

Yakupy25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mı a2 lite
Konular
2
Hayır öyle sorunları yok gayet memnunum çok rahat şarjı böyle iyi telefon görmedim diyebilirim. Ayrıca ben şuan 8 kullanıyorum Pie de nasıl olur bilemem ama tek sorunu dediğim gibi Instagram vb. uygulamalarda yakın çekmesi yüzü, ama normal camerasında bir sıkıntı yok
Sağolun suphelerimi dindirdiniz 3 32lik modelini aliyorum siz nereden almistiniz acaba internetten mi

Son düzenleme:
Oyla:

Dunphy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
0
Herkese İyi forumlar ben de 2 hafta önce mi a2 lite aldım
telefondan çok memnunum fakat bir tane problem yaşıyorum çok rahatsız etti
İnstagramda videoların kalitesi otomatik olarak düşüyor piksel piksel izliyorum videoları
internet hızımda hiç bi problem yok mobil veride de yaşıyorum bu problemi bi kaç kişide daha duymuştum bu sorunu çözümü bilen yardımcı olabilir mi
İyi akşamlar

Oyla:

ufomajoka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
xiaomi A2 lite
Konular
0
Arkadaslar merhaba. Birini aradigim zaman karşı taraf sesimi duymuyor. Kapatiyorum aramayi... Sonra tekrar ariyorum bu sefer sesimi duyuyorlar. Nedir bunun sebebi böyle bir problem yaşayan varmı?

Oyla:

Fsmm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Konular
1
Arkadaslar merhaba. Birini aradigim zaman karşı taraf sesimi duymuyor. Kapatiyorum aramayi... Sonra tekrar ariyorum bu sefer sesimi duyuyorlar. Nedir bunun sebebi böyle bir problem yaşayan varmı?
Evet bende yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Evet bende yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum

Son bir haftadır pek çok kullanıcımız benzer şikayetlerde bulunuyor. Sadece Xiaomi değil pek çok farklı markaya ait telefonlarda aynı şikayet... Operatör kaynaklı gibi duruyor

Oyla:
Üst Alt