Rehber Mi A2 Lite Android Pie'dan Oreo'ya geri dönüş

• Konbuyu başlatan Singe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 71
  • Görüntüleme 14K

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Singe

Sim'in yer değiştirmesi durumunda Sim 1 , Sim 2 yukarıda linkini paylaşmış olduğunuz SIM Fix.zip dosyasını indirip uygulamak yeterlimidir ? Pie den hiç memnun değilim ve geri dönmeyi düşünüyorum.
Evet, TWRP üzerinden flashlarsanız düzelir. Alternatif olarak Pie romundaki modem.img dosyasını fastboot modundayken "fastboot flash modem modem.img" kodu ile flashlarsanız yine çözülür.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Evet, TWRP üzerinden flashlarsanız düzelir. Alternatif olarak Pie romundaki modem.img dosyasını fastboot modundayken "fastboot flash modem modem.img" kodu ile flashlarsanız yine çözülür.

Sağolasın.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Singe

Başarılı bir şekilde 8.1'e döndüm hat veya sim sorunu yaşamadım. Fakat dosyaları genede yedekledim olası bir duruma karşı. Rehber için teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlıcakla kal..

Son düzenleme:

Mogola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dxnxnxd
Cihazım
Mi5
Konular
3
verdiğin linkteki rom mi faastboot değil dolayısıyle mi flash tools ile uyumlu değil linkteki romu mi flash tool ile yukleyemezsin

sendomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin alkan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
yazılımı yükledim telefon açılmıyor,pie yüklemek istedim hata veriyor.ne yapmak lazım arkadaşlar şimdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pie yükledim ama hala açılmıyor cihaz androidone ekranından sonra kapanıp açılıyor

Son düzenleme:

sendomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin alkan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
cihaza twrp yükledim ardından pixel rom attım,rom güzelde kamera sıkıntılı idi ve cihazı bilgisayara bağlayınca hafızayı göremiyordum ardından orjinal romu tekrar attım yükledi cihaz açıldı

ozgun32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dinçer
Cihazım
mi a 2 lite
Konular
0
Merhabalar. Telefonum a 2 lite 64. android 9 sürümü ve guvenlik yama seviyesi nisan2019. Telefonumun ekran kullanım süresi. 3 saat civarı. Şarj tam doldursam dahi 20 saatten fazla gitmiyor. Gece interneti kapatsam dahi sabaha yüzde 15-20 civarı eksiliyor. Hal böyle olunca telefondan soğudum. Başına gelen var mı. Nasıl bir çözüm bulabilirim. Kimileri bu batarya olayının sorumlusu olarak pie ı kimileri de ocak guncellemesini söyluyor.1315 lira para verdim ve telefonu parçalamamak için kendimi zor tutuyorum. Başına gelip çözüm bulan arkadaşımız varsa lütfen yol göstersin iyi geceler

Mefirt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Firt
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Merhaba zip dosyası nı indiremedim link kırık acil ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz modem.img dosyaısın linkide kırık elimdeki pie modem img flashladım ama olmadı sim 1 sim 2 de gözüküyor yardımcı olursanız tesekkür ederim

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Sim fix dosyasının linkini yeniledim.