Rehber Mi A2 Lite Android Pie'dan Oreo'ya geri dönüş

• Konbuyu başlatan Singe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 71
  • Görüntüleme 14K

tembel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tembel
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
telefonu bugün aldım. oreo 8.1 yüklüydü. sim kart yuvalarını ters görüp çalışmayınca pie 9'a yükselttim. o da çözüm olmayınca oreo'ya geri döndüm. geliştirici seçeneklerinden otomatik güncellemeleri kapattım. usb hata ayıklamayı açtım. başlığın ilk entrisinin 2. kısmındaki twrp ile çözmeyi denedim olmadı. sonra twrp'nin kendi sitesinden okuduğum kadarıyla işlemi tekrar yaptım. twrp.zip dosyasını önce telefona attım. sonra Adb Fastboot ile twrp.img'i telefonda geçici çalıştırıp telefona dosya olarak attığım zip'teb twrp kurulumunu yaptım. yine çözüm olmadı. şu sim kartların ters tanınması sorununa başka bi çözümünü olan var mı? bu derdi çözemeyen bi ben miyim?

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
telefonu bugün aldım. oreo 8.1 yüklüydü. sim kart yuvalarını ters görüp çalışmayınca pie 9'a yükselttim. o da çözüm olmayınca oreo'ya geri döndüm. geliştirici seçeneklerinden otomatik güncellemeleri kapattım. usb hata ayıklamayı açtım. başlığın ilk entrisinin 2. kısmındaki twrp ile çözmeyi denedim olmadı. sonra twrp'nin kendi sitesinden okuduğum kadarıyla işlemi tekrar yaptım. twrp.zip dosyasını önce telefona attım. sonra Adb Fastboot ile twrp.img'i telefonda geçici çalıştırıp telefona dosya olarak attığım zip'teb twrp kurulumunu yaptım. yine çözüm olmadı. şu sim kartların ters tanınması sorununa başka bi çözümünü olan var mı? bu derdi çözemeyen bi ben miyim?
Twrpde twrp zipini değil çözüm zipini sim_fix dosyasını kurmalısınız

tembel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tembel
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Twrpde twrp zipini değil çözüm zipini sim_fix dosyasını kurmalısınız

onu da kurdum lakin dediğim gibi çözüm olmadı. ayrıca linkini eklediğiniz dosyanın adı modemfix'miş sim_fix değil.
şu siteden modem.img dosyası yükledim.
ki gördüğüm üzere oradaki arkadaşa da yardımcı olmuşsunuz. piyasada belli ki sizden başka yardım alabileceğim, konunun uzmanı kişi yok :)
şu anda sim kartların yerleri düzeldi ama imei numaraları kayboldu. ayarlardan görüntülenemediği gibi *#06# yapınca da imei numarası 0/00 gibi birşey çıkıyor. imei repair işlemi ile ilgili yardımcı olabilecek misiniz?

lickerz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
çözüm dosyası linki bozuk admin ekleyebilir misiniz tekrardan?

lickerz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Konuyu açan arkadaş uzun zamandır foruma girmiyor. Dosyayı önceden yükleyen biri varsa kendi drive'ina yüklerse iyi olur bence
evet çok iyi olurdu gerçekten bir de 8.1 e geçtikten sorna performans çok iyi fakat şarj çok çabuk bitiyor pie da iken böyle değildi sebep ne olabilir?

Recsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
1
Tesekkurler

Son düzenleme:

polismemoli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem Güngör
Cihazım
GM 8
Konular
0
2 defa bootloopa girdi farklı sürümler denedim Android 9 olanlardan birinde oldu teşekkür ederim.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Çözüm dosyasının linki yenilendi, denemek isteyen arkadaşlar tekrar yapabilir.

Veli40

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veli40
Cihazım
A2 lite
Konular
0
hayırlı yakşamlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam androıd 8 e donus yaptım sim1 le 2 yer değişti nasıl duzletebilirim sizin yaptıgınızdan fazla bsey anlamadım karışık geldı sim 2 yı de gormemeye başladı telefon

Üst Alt