İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
konum ve Bluetooth aynı anda açıkken wifinin yavaş çalışması problemi hala yerinde duruyor hala cozememisler malesef. ben guncellemeden sonra bir fark göremedim.

Aliky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi a2 Lite
Konular
8
Parlaklık iyileşmiş gibi sanki , diğer şeyler hakkında pek bişey diyemiyicem daha kullanamadım uzun soluklu birde syrox kabloyla şarj ederken ekranda takılma falan olmuyo bende şarjdayken ( Rehberdeki isimlerin 3-3 görünmesi dışında ) bir problemim yoktu zaten benim oda düzelmişmi bilmiyorum rehbere bakmadım güncellemeden sonra ....

Başka bir forumda şimdi okudum çekim gücü artmış diyorlar bende hep full çekiyodu vodafone çok nadir azalıyodu o yüzden bişey diyemiyicem

Parmak izi okuyucu 8.1 deki gibi çok hızlı olmuş diyorlar birde .....

Birde güncellemeden sonra bildirim gelmesede bildirim ışığı durmadan yanıp sönen biri olmuş bende problem yok karşılaşan olursa bilsin istedim .....
Teşekkürler bende ekran aydınlatmasının yeni farkına vardım düzelmiş ayrıca ekran döndürme kapalı iken bile bazen dönüyordu an itibariyle dönmüyor umarım oda düzelmiştir.

neskali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Rehberdeki kişileri 3-3 görme sorunumda çözüldü şu linkteki arkadaşın paylaşımıyla teke düştü hepsi .....

Musabali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahooo
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar dün yapılan guncellemeden sonra sim kartim çalışmıyor artık arama yapmaya çalışıyorum Uçak modu kapalı olduğu halde ''Arama yapmak için Uçak modunu kapatın '' diyor yardım edebilecek vaemi

neskali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar dün yapılan guncellemeden sonra sim kartim çalışmıyor artık arama yapmaya çalışıyorum Uçak modu kapalı olduğu halde ''Arama yapmak için Uçak modunu kapatın '' diyor yardım edebilecek vaemi

Factory reset diğer adı har reset yap bi öyle dene aklıma başka bişey gelmedi ( telefonun sıfırlanır ) ...

Bende öyle bi problem olmadı güncellemeden sonra....

Musabali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahooo
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
2
Factory reset diğer adı har reset yap bi öyle dene aklıma başka bişey gelmedi ( telefonun sıfırlanır ) ...

Bende öyle bi problem olmadı güncellemeden sonra....
En baştaki roma döndüm teker teker guncelledim yine olmadı

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Cihazin imei lerini kontrol eder misiniz? İmeiler yerinde duruyor mu? Veya imeiler kayit disi olmasin...

Musabali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahooo
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
2
Cihazin imei lerini kontrol eder misiniz? İmeiler yerinde duruyor mu? Veya imeiler kayit disi olmasin...
Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim Mi flahla en başa aldım ilk Oreo sürümüne sırayla güncellemeyle başladım Dün gelen sürüme kadar hala sim kart yoktu dün gelen surumude yüklendikten sonra düzeldi önceden sadece sim 2 aktifti o sorunda düzeldi İki simde sorunsuz çalışıyor Böyle bir sorunla karşılaşan bu şekilde çözebilir teşekkürler

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Güncellenme geldii clap~~happy~~

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190220-203557.png
    Screenshot_20190220-203557.png
    113 KB · Görüntüleme: 43

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Şimdi güncelledim ben 8 den güncelledim direk şu anda gördüğüm en iyi şey ram kullanımı 8 de 2.3 falan idi şimdi 1.3 iyi gibi şimdilik pie

Üst Alt