Rehber Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi (Video Rehber)

Cyberlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Hocam alttaki daha pratik olan rehberin linkini konunun başına almanız daha uygun olur bence çünkü bugün baştan sona yaptım yaptım bir baktım daha kolayı var. Böyle olunca diğer konunun bir anlamı kalmıyor.
Saygılarımla..

giresunlu_28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
0
Rehber bana ait değil hocam, xda kullanılan bir yöntemi (Android 9.0 beta sürümünde yaşanan bootloop sorununu çözmek için gidilen yol) rehber haline getirdim. Mart 2018 yükledikten sonra restore yöntemi ile sistem çalışıyor fakat şebeke sinyali gelmemesi, edl modunun açılmaması gibi sorunlar oluşuyor, Kasım güncellemesi ile de bu sorunları ortadan kaldırıyoruz

Dosyada sorun yok hocam, winrar sürümünüzü güncelleyin veya farklı bir programla arşivden çıkarmayı deneyin
Bende geçende google camera ayuklemeye calisirken dediginiz simkart görmedi sonra resttar atmaya başladı.GarantigonGarantigonderdim .Sanırım kasım güncellemesi atmadığım için böyle oldu.

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
30 tane telefona rom attım bu kadar karışık bir anlatım görmedim. Şu aşamada bu konuya bakın oradan yapın ondan sonra şu konuya bakın oradaki işlemi yapın. AAA şurada bir konu daha var ona da bakın buradakileri komple unutun hatta boşverin onu yapın o daha iyi :(
AAA burada hazırı varmış diyen Cem Yılmaz gibi arkadaş.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
30 tane telefona rom attım bu kadar karışık bir anlatım görmedim. Şu aşamada bu konuya bakın oradan yapın ondan sonra şu konuya bakın oradaki işlemi yapın. AAA şurada bir konu daha var ona da bakın buradakileri komple unutun hatta boşverin onu yapın o daha iyi :(
AAA burada hazırı varmış diyen Cem Yılmaz gibi arkadaş.

Sayın Cem Yılmaz gibi olamayan üyemiz, bu konu içerisinde yapılan 1 adet yönlendirme var o da budur:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu konuda şunu belirtmek istiyorum, bu konuya gelen kullanıcılar "stock rom yükleme" konusunda fikir sahibi olmadığı için, bunu nasıl yapacağını ve ne şekilde uygulayacağını bilmediği için aramakla uğraşmasın diye bu linki ekledim. Bunu çok gereksiz gördüyseniz kusurumuza bakmayınız.

Ayrıca "Max bey konuyu anlayamaz ve bize kızar" ihtimalini düşünerek video anlatım da hazırladık. Profilde isminiz "Max" olarak geçiyor yanlış anlamayın.
Videonun da ne kadar karışık olursa olsun, en kötü ihtimalle "bakarak" videodaki işlemlerin yapılabileceğinin kanaatindeyiz.

Bununla da yetinmeyip petrae05 arkadaşımla daha pratik olan "alternatif" bir konu hazırladık ki, saygıdeğer üyelerimiz bizi komedyenlere benzetmesinler diye.

Sonuç olarak bizler bu kadar emek vermişken bu kadar zahmet edip uğraşmışken(sadece video hazırlamak 2 gün zamanımı aldı) sizin gelip bu şekilde yorum yapmanız ne kadar etik bilemiyorum. Bu yüzden bu konuda değerlendirmelerini yapmak üzere sayın yöneticilerimiz HiddeNKinG ve cantara' yı konuya davet ediyorum.

sof2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
general mobi
Konular
0
Hocam emeğine sağlık twrp yükleyemiyorum komut veriyorum (fastboot boot oreo.img) dosya bulunamadı diyor

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Hocam emeğine sağlık twrp yükleyemiyorum komut veriyorum (fastboot boot oreo.img) dosya bulunamadı diyor
oreo.img yi adb klasorunun içine atıp adb klasörüne girip klasör arama kısmından cmd yazıp entere basıp cmd ye girip fastboot boot oreo.img yazın bitti :)

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
herşeyi arfiyen yaptım ama yine 8.1 de şebeke yok. bu yüzden miui rom yükleyemiyorum.

peseto

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ebubekir
Cihazım
Mİ A1
Konular
0
Bütün cesaretimi toplayıp yapmayı denedim ve sanırsam başardım. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

Ali_37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
0
ben mart ayı romu yukledim cihaz açıldı ama şebeke gitti ne yapmam lazım ?

Güven_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güven
Cihazım
a1
Konular
0
yaptım android 8.0 düştü ancak şebeke gitti gelmiyor

Üst Alt