Rom Mi 9T Stabil MiuiMiX Android 10 V12 12.0.6.0

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Konu başlığı ve indirme linkleri 12.0.4.0 sürümüne güncellendi.

4nd1zz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Şu an 12.0.4 ü kullananlar ekran süresini paylaşabilir mi

emreakgul52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi
Konular
0
Merhaba,
3 saat olan ilk gün, diğeri ikinci gün. yani dün bir bugün iki. Akıcılıktan yana bir problem yok. Netflix googleplayde gözükmüyor. şuana kadar kontrol merkezi en akıcı hissettiğim rom. (Bliss ve EUrom denedim) Herhangi bir ısınma tespit etmedim.

açıkcası v12'de kalmakta hala tereddütteyim. sanıyorum ben de v11 kullanacağım. Şarj süresi en iyi olan v11 yazılımı önerilerinizi paylaşabilir misiniz ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba,
3 saat olan ilk gün, diğeri ikinci gün. yani dün bir bugün iki. Akıcılıktan yana bir problem yok. Netflix googleplayde gözükmüyor. şuana kadar kontrol merkezi en akıcı hissettiğim rom. (Bliss ve EUrom denedim) Herhangi bir ısınma tespit etmedim.

açıkcası v12'de kalmakta hala tereddütteyim. sanıyorum ben de v11 kullanacağım. Şarj süresi en iyi olan v11 yazılımı önerilerinizi paylaşabilir misiniz ?

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Merhaba,

emreakgul52 sizin ekran süresi inanılmaz garip hocam factory reset atarak telefonu sifirlamanizi ardından Stoya hocamın pil tasarruf uygulamalarını yaptıktan hemen sonra bataryayı tamamen bitirerek geceden sabaha kadar şarja bırakmanızı açtıktan hemen sonra da 1 saat daha şarjda kalmasını sağladıktan 1hafta kullanmanızı sonra ekran süresini buraya atmanızı isteyecem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miuimix v11 den verim alamadığım romlardan birisi v12 12.04 sürümünü güncel olan yani kullanan arkadaşlardan bende ekran süresi bekliyorum ☺️ 4nd1zz

emreakgul52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi
Konular
0
romu kurduktan sonra factory reset yaptım sonrasında da uygulamalarımı kurdum şarjım %15 gibiydi. geceden şarja koydum. sabah da kullanmaya başladım.pil tasarrufu uygulamaları nereden ulaşabilirim ? onları da deneyip miroom v12 beta varmış. onu denemeyi düşünüyorum. şarj durumu hakkında iyi yorumlar var. o da olmaz ise miroom v.11 kullanacağım. yanlış hatırlamıyorsam onda 4G/3G/2G arasında otomatik geçiş biri bir şey vardı.

bu arada 1 hafta kullanımla şarjın oturma durumu hakkında emin değilim. bazı uygulamaların fazladan yaşattığı şarj düşüşleri kayboluyor olabilir ama ekstra bir iyileşme olmuyor. masik romları ve global 7-10 gün kullandım +- 15-30 dakika farketti.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
romu kurduktan sonra factory reset yaptım sonrasında da uygulamalarımı kurdum şarjım %15 gibiydi. geceden şarja koydum. sabah da kullanmaya başladım.pil tasarrufu uygulamaları nereden ulaşabilirim ? onları da deneyip miroom v12 beta varmış. onu denemeyi düşünüyorum. şarj durumu hakkında iyi yorumlar var. o da olmaz ise miroom v.11 kullanacağım. yanlış hatırlamıyorsam onda 4G/3G/2G arasında otomatik geçiş biri bir şey vardı.

bu arada 1 hafta kullanımla şarjın oturma durumu hakkında emin değilim. bazı uygulamaların fazladan yaşattığı şarj düşüşleri kayboluyor olabilir ama ekstra bir iyileşme olmuyor. masik romları ve global 7-10 gün kullandım +- 15-30 dakika farketti.

Verdiğim linki okumamış/incelememişsiniz ?

9T için mi-room önermem,stabil son sürümü sıkıntılı,kişiler ayarlar kısmına girmiyor.

Revos ve masik rom favorimdir 9T için

emreakgul52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi
Konular
0
verdiğiniz linki okudum, önceden de okumuştum. O ayarları kurduğum tüm romlarda zaten yapıyorum. farklı bir konu/başlık var sandım o sebeple sordum.
Miroom hakkında geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Revos11'i deneyeyim .

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
verdiğiniz linki okudum, önceden de okumuştum. O ayarları kurduğum tüm romlarda zaten yapıyorum. farklı bir konu/başlık var sandım o sebeple sordum.
Miroom hakkında geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Revos11'i deneyeyim .
emreakgul52 hocam factory reset wipe üzerinden yapıyorsunuz demi ? Siz şimdi tekrar yapın pil tasarruf ayarlarınızı da yapın sonra pili bitirin sabaha kadar bırakın ancak buradaki hassas nokta şu kapalı şekilde bırakınız şarja sabah açınız ve açık halde 1 saat daha sarj ediniz sonrasında 1 hafta kullanın yine tatmin etmezse sizi buraya tekrar yazın
Dipnot olarak mı room v11 kurabilirsiniz ancak v12 mı room desteği kestiği için eksiklik çok stabil değil
V11 mı room veya revos rom kurunuz
V12 masik x 15.2 veya miuimix 12.04 sürümü
Ve son olarak biraz sabırlı olun rom size anında geri dönüş yapmaz zamanla oturarak yapar ayrıca tüm bunları yaptıktan sonra ekran süresi ve uygulamaları ss alarak buraya atınız bizde inceleyelim v11 Max 9 saat v12 Max 6 saat alırsınız şu an MIUI 12 gelişim aşamasında çünkü

emreakgul52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi
Konular
0
V11 Miroom bir deneyeyim, dediğiniz gibi de yapar ekran görüntülerini iletirim. hatta bir kaç günde bir iletirim, böylece şarjın oturmasını da izlemiş oluruz.

Üst Alt