Yardım Mi 9t sorunlari

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Bu cihazı almayı düşünüyorum ama internette birçok kişi cihazda farklı farklı sıkıntılar olduğunu belirtmiş garantisiz almayı düşünüyordum ve biraz çekinmeye başladım kullanan varsa ne kadar süredir kullandığını ve varsa sıkıntılarından bahsedebilirmi

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Genelde arkaplanı beyaz görüntülerde dikkatli bakarsan görürsün, uygulamalardayken farketmezsin
Bu yanığı duzelttigi söylenen screen burn in tarzi programlar ise yarıyor mu peki. Böyle güzel canlı bı ekranı düşük parlaklıkta kullanmakta can sıkacak şimdi :)

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Pop-up kamera hariç sorun çıkaracak bir cihaz değil, yeni teknoloji olduğu için uygulamalar kendilerini yavaş yavaş adapte ediyorlar.

Oyla:

huseyinsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
mi9t pro
Konular
20
bende garantisiz pro aldım şu an için sıkıntı yok,zaten hangi marka olurrsa olsun problem olmayan tlf yok mesela ıphon şikayet yaz samsung yaz illa her modelden 150+200 tane problem bulursun,çünkü milyonlarca satıyor illa hata çıkıcak.4 yıldır da xiaomi tlf kullanıyorum ilk ki mi5s 2,5 yıl garantisiz kullandım sonra redmi note7 kullandım 4 ay garantili en ssonda mi9t pro kaldım 2 aydır da kullanıyorum şarjı 1,5 2 gün gidiyor performans desen var,daha ne elektronikte bazen şans işi.
Hocam o şarj nasıl gidiyor öyle sırrı nedir

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Pop-up kamera hariç sorun çıkaracak bir cihaz değil, yeni teknoloji olduğu için uygulamalar kendilerini yavaş yavaş adapte ediyorlar.
Popup kameradan da sorun cikacagini zannetmiyorum. Tabi guncelleme ile motordan gelen sesin degismesi ilginc oldu. Xiaomi yazilimcilari kendi kendine bozmazsa bi problem olmaz sanirim :D

Oyla:

DrunkPenguin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Hocam yeni bir ürün almak tamamen şans işi. 2 aydır Evofone garantili Mi 9T Kırmızı 64gb kullanıyorum. İlk başlarda hiç bir sorunum yoktu fakat 1 ay içerisinde çeşitli sorunlar yaşamaya başlamıştım. Şuan Allah'a şükür 1-2 haftadır sorun yaşamıyorum. Ben bu sorunları Xiaomi değil de Android tabanlı olduğunu düşünüyorum. Batarya ısınma problemi, sarj problemi, ara sıra kapanmalar... Bu sorunları Android kullanıpta yaşamayan yoktur ara sıra. Aksi halde sürekli yaşanılıyorsa zaten telefonu servise götürmek gerekli. Sonuç olarak cihazdan memnunum fiyatına kıyasla harika ötesi.

Edit: Pop-up ara sıra error verebiliyor. Yeni teknolojidir kullanımı etkileyecek bir problem yaratmıyor kusuruna bakmayınız :P

Oyla:

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
ben 3 gündür miui 11 ile birlikte mi 9t kullanıyorum ve şarjından gram memnun değilim. 5 saat düşük parlaklıkta ekran süresi zor veriyor, umarım düzeltirler.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Eserb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eser
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Sabah 09:30 da şarjdan aldım tam 1 saatte %87 oldu ve sadece browser da bu forumu takip ettim inanılmaz hızlı bitiyor şarj böyke hızlı şarj giden telefon görmedim önlemek için ne yapmam gerekiyor

Oyla:

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Sabah 09:30 da şarjdan aldım tam 1 saatte %87 oldu ve sadece browser da bu forumu takip ettim inanılmaz hızlı bitiyor şarj böyke hızlı şarj giden telefon görmedim önlemek için ne yapmam gerekiyor
miui 11 yüklüyse herkeste böyle efendim. sabırsızlıkla bu sorun için bir güncelleme bekliyorum

Oyla:

Eserb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eser
Cihazım
Mi9t
Konular
1
miui 11 yüklüyse herkeste böyle efendim. sabırsızlıkla bu sorun için bir güncelleme bekliyorum

Evet miui 11 yüklü gerçekten inanılmaz çabuk bitiyor günde iki kere şarja takıyorum artık alalı 2 hafta oldu ya

Oyla:

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Evet miui 11 yüklü gerçekten inanılmaz çabuk bitiyor günde iki kere şarja takıyorum artık alalı 2 hafta oldu ya
kesinlikle hızlı bitiyor. gün içerisinde parlaklığı % kaçta kullanıyor ve ekran süresi kaç alıyorsunuz?

Oyla:
Üst Alt