Yardım Mi 9t sorunlari

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Bu cihazı almayı düşünüyorum ama internette birçok kişi cihazda farklı farklı sıkıntılar olduğunu belirtmiş garantisiz almayı düşünüyordum ve biraz çekinmeye başladım kullanan varsa ne kadar süredir kullandığını ve varsa sıkıntılarından bahsedebilirmi

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bu cihazı almayı düşünüyorum ama internette birçok kişi cihazda farklı farklı sıkıntılar olduğunu belirtmiş garantisiz almayı düşünüyordum ve biraz çekinmeye başladım kullanan varsa ne kadar süredir kullandığını ve varsa sıkıntılarından bahsedebilirmi
İki tane kullandım . Hala yigenim bı tane kullaniyo. Hiç bir sıkıntı yaşamadım . Şimdi ise Pro ya geçtim .

Oyla:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
bende garantisiz pro aldım şu an için sıkıntı yok,zaten hangi marka olurrsa olsun problem olmayan tlf yok mesela ıphon şikayet yaz samsung yaz illa her modelden 150+200 tane problem bulursun,çünkü milyonlarca satıyor illa hata çıkıcak.4 yıldır da xiaomi tlf kullanıyorum ilk ki mi5s 2,5 yıl garantisiz kullandım sonra redmi note7 kullandım 4 ay garantili en ssonda mi9t pro kaldım 2 aydır da kullanıyorum şarjı 1,5 2 gün gidiyor performans desen var,daha ne elektronikte bazen şans işi.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende 2 ay mi9t sonrasında 4 ay da mi9t pro kullandım ve hala kullanmaktayim. Hiç öyle gözle görülür, moralimi bozan ciddi bir sorunu olmadı.
Sadece costom rom uğraşan biriyseniz cihaz bazen twrp yemiyor. Mi flash ile yazılım kurmak gerekiyor. Ve twrp uyumsuzluğu fazla.

Oyla:

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Sorun var diyenler özellikle durduk yere sarz gitmesinden, genel pil performansından ve telefonun kendi kendine kapanmasından bahsedip bunun bı anda olmaya başlamasından şikayetçiler. Bunun sebebi sadece güncellemelerdir diye tahmin ediyorum. Benim başıma gelirse başka romlara geçerek halledilebilecek şeyler değil mi

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Sorun var diyenler özellikle durduk yere sarz gitmesinden, genel pil performansından ve telefonun kendi kendine kapanmasından bahsedip bunun bı anda olmaya başlamasından şikayetçiler. Bunun sebebi sadece güncellemelerdir diye tahmin ediyorum. Benim başıma gelirse başka romlara geçerek halledilebilecek şeyler değil mi
Kesinlikle öyle hocam

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Tabi ki de halledersiniz hocam :)

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bahsettiğiniz sorunların hiç biri olmadı, 5 aydır kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt