Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Evolution X 5.5 Rom Android 11 (Offical) 02.03.2021

• Konbuyu başlatan cohci52
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 232
  • Görüntüleme 31K

menelan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
menelan
Cihazım
9T Pro
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

%100 doldurdum şarjı %5'e kadar indirdim. Ekran süresi görseldeki gibi.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
İyi geceler
Son güncelleme ile gündüz ve gece otomstik karanlık modda klavye siyah görünüyor bu problem ortaya çıkmıştı. Bu acaba çözüldü mü?

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu romda nedense titreşimler garip geliyor. Geliştirici eski sürümlerin birinde açıklama kısmına custom vibration kullanın yazmıştı. Bu tam olarak nasıl yükleniyor bilen var mı?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Bu romu kullanan yok sanırım. Sorularımıza cevap alamıyoruz.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu romu kullanan yok sanırım. Sorularımıza cevap alamıyoruz.
Normal swiftkey klavye kullanıyorum sizin dediğiniz sıkıntı için değiştirip test ettim. Normal modda beyaz açılıyor. Karanlık moda çevirdiğim zaman siyaha dönüyor.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Normal swiftkey klavye kullanıyorum sizin dediğiniz sıkıntı için değiştirip test ettim. Normal modda beyaz açılıyor. Karanlık moda çevirdiğim zaman siyaha dönüyor.
Denediğiniz için teşekkür ediyorum. son sürümde bahsettiğim hata olmuştu sanırım düzelmiş o halde ?

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Denediğiniz için teşekkür ediyorum. son sürümde bahsettiğim hata olmuştu sanırım düzelmiş o halde ?
Düzelmiş sanırım. Ama sürekli kullanmadığım için kesin de diyemem. Bug tarzı birşey oluyor olabilir sonradan. Sizde sanırım her zaman siyah kalıyordu doğrumudur?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Düzelmiş sanırım. Ama sürekli kullanmadığım için kesin de diyemem. Bug tarzı birşey oluyor olabilir sonradan. Sizde sanırım her zaman siyah kalıyordu doğrumudur?
Evet. Gündüz modda klavye siyah renkte gece modunda ise karanlık oluyordu. Klavye teması sistem varsayılanı olarak ayarlı idi. Biliyorsunuz temalarda sistem varsayılanı harici farklı bir tema seçtiğimizde gündüz de karanlık modda da aynı seçtiğimiz tema kalıyor mesela gündüz için sarı renk karanlık mod için ise kırmızı renk tema otomatik ayarlayamıyoruz örneğin.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Evet. Gündüz modda klavye siyah renkte gece modunda ise karanlık oluyordu. Klavye teması sistem varsayılanı olarak ayarlı idi. Biliyorsunuz temalarda sistem varsayılanı harici farklı bir tema seçtiğimizde gündüz de karanlık modda da aynı seçtiğimiz tema kalıyor mesela gündüz için sarı renk karanlık mod için ise kırmızı renk tema otomatik ayarlayamıyoruz örneğin.
O zaman düzeltmişler. Yeni gelecek sürümde anx portre modu da çalışacakmış artık.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210127-141824.png
    Screenshot_20210127-141824.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 21

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
O zaman düzeltmişler. Yeni gelecek sürümde anx portre modu da çalışacakmış artık.
Evet sanırım düzeltmişler. Bu Rom en uzun kullandığım AOSP romu olmuştu. Cuma öğlen şarjdan çıkarıp pazar akşamı şarja taktığımı biliyorum. Nasıl yapmışlarsa çoğu istediğimiz şey içinde olmasına rağmen başarılı bir şekilde de kullanım sağlıyordu bize. Anx kullanmıyorum maalesef yani onu kullanırken bir şeyler yarım gibi hissettirdiği için. Direkt Gcam kuruyorum 8.1 Urnyx05.

Üst Alt