MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
Merhaba MIUI 11 by xiaomi V11.0.5.0. QFKCNXM kullanıyordum. Twrp ve magisk roma dahiliydi sonradan kurmaya gerek yoktu bu sürümlerde de aynı mı acaba?

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba MIUI 11 by xiaomi V11.0.5.0. QFKCNXM kullanıyordum. Twrp ve magisk roma dahiliydi sonradan kurmaya gerek yoktu bu sürümlerde de aynı mı acaba?
Hocam twrpden yükleyeceksiniz zaten.
Magisk dahil gelmiyor romu flashladıktan sonra magiski flashlayınız.

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
Hocam twrpden yükleyeceksiniz zaten.
Magisk dahil gelmiyor romu flashladıktan sonra magiski flashlayınız.
kurdum güzel oldu. kurulum son aşamasında twrp kurulsun mu seçeneği vardı kurdum. magisk kurmadım ama twrp kalıcı oldu eskisi gibi.

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Mıuı 12.0.6 dan mıuı 12.0.4 de geri sürüm düşürmek istersem tüm verilerim silinir mi veya işlemi nasıl yapmalıyım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mıuı 12.0.6 dan mıuı 12.0.4 de geri sürüm düşürmek istersem tüm verilerim silinir mi veya işlemi nasıl yapmalıyım

Cihazınız Fastboot'a da düşebilir, sorunsuz da açılabilir fakat geçiş yapabilseniz bile, Buglar oluşabilir.Ekran süreleriniz de kısalma olabilir bu gibi vb sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
- Yedeklerinizi aldıkdan sonra Temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır.

Ek olarak sürekli boş altıntı veya sadece karakter içeren mesajlar forum kurallarımıza aykırıdır.
* Aynı soru ile ilgili , açmış olduğunuz bir konu da mevcut, sorunuz için yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğun da yorum yapacaklardır.

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Cihazınız Fastboot'a da düşebilir, sorunsuz da açılabilir fakat geçiş yapabilseniz bile, Buglar oluşabilir.Ekran süreleriniz de kısalma olabilir bu gibi vb sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
- Yedeklerinizi aldıkdan sonra Temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır.
Tesekkür ederim ederim o zaman simdilik 12.0.6da kalmam benim ve özellikle cihazım için daha sağlıklı olacak

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Tesekkür ederim ederim o zaman simdilik 12.0.6da kalmam benim ve özellikle cihazım için daha sağlıklı olacak

12.0.6.0 da iyi, 12.0.4.0 e göre ekran süresi sadece biraz daha düşük. Geçmeniz de çok bir fark olmayacaktır.

ysnozd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Mi 9T PRO - K20 PRO
EU Stable Rom
Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum Talimatları

[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

*Konuda yer alan Bağlantıları kullanarak,
* Eu Stable romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya,
*** İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Stable romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Stable Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
* TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantıları

* / <- Güncel Rom
* /
* /
* /
* /
* /

Bilgilendirme

*** / /

** Twrp ile Ota üzerinden güncelleme sorunu yaşayanlar için Buradaki Linkten Flashlayınız.

* Yeni güncellemeler geldiğinde konuya eklenecek ve güncellenecektir.
** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim
Dostum, global 12.04 ten, bu paylaştığın romu, yazdığın yönergelere göre yükledim. hiç anlamayan biriyim ve mükemmel şekilde kuruldu. çok güzel çok farklı oldu telefon. bunun üzerine gelen güncellemeleri yine twrp üzerinden mi kuracağız? Teşekkürler.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Dostum, global 12.04 ten, bu paylaştığın romu, yazdığın yönergelere göre yükledim. hiç anlamayan biriyim ve mükemmel şekilde kuruldu. çok güzel çok farklı oldu telefon. bunun üzerine gelen güncellemeleri yine twrp üzerinden mi kuracağız? Teşekkürler.

Rica ederiz yn~~
Evet Twrp üzerinden, konuda yer alan "Güncelleme Talimatları"na göre,güncellemeler yayınlandığın da isteğinize göre yapabilirsiniz.

Massaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erzan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
archesm hocam size bir konuda ihtiyacım var. Ben 1 senedir Eu Stabil 11.0.5 kullanıyordum. Dün Global 12.0.4 fastboot rom yükledim. Şimdi Eu Stabil 12.0.6'ya geçicem. Twrp üzerinden romu yüklemeden önce. 4 wipe mi yapacağım. Sadece format data mı. Yoksa ikisinide mi yapacağım. Temiz bir kurulum için ne yapmam gerekiyor.

Üst Alt