Rom Mi 9T Pro BLİSS v12.12 Aosp Rom (VİDEO)

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 413
  • Görüntüleme 28K

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Roma göre SMS geldiğini nerden çıkardınız?
Roma gore SMS geliyor demedim, yanlış anlasildim sanırım. Mesajın gelmesi üzerine yaşadığım tedirginlik sebebiyle rootlu bir romda oluşum düşüncesiyle bağlantılı olarak, spontane gelişmiş bir soru sordum.
Bu cevabınızdan "hic alakası yok, diğerleri ne kadar guvenliyse bu da o kadar güvenli' manası çıkarıyor ve biraz olsun rahatliyorum. Affedin forumda da bu işlerde de yeniyim ama sizlerin bu bilgi paylasimlari sayesinde, bu forumda bir çok şey öğrendim...Adeta çok bunaltan bu pandemi döneminde hayatıma yeni bir heyecan geldi diyebilirim. Sizlerden edindiğim bilgilerle, biseyleri başarabilmiş hissetmenin verdiği mutluluk, telefon tam da çöktü derken o açılış logosunu gormek... bunlar güzel şeyler... Yolun çok çok basindayim biliyorum ama merak etmezsem soru soramam, soru soramazsam öğrenemem... Siz yardımsever birisiniz, emin olmadiginiz hic bir soruya cevap vermiyorsunuz, cevap verdiğiniz her soru da bir çözüm oluyor... bunları da gördüm...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Roma gore SMS geliyor demedim, yanlış anlasildim sanırım. Mesajın gelmesi üzerine yaşadığım tedirginlik sebebiyle rootlu bir romda oluşum düşüncesiyle bağlantılı olarak, spontane gelişmiş bir soru sordum.
Bu cevabınızdan "hic alakası yok, diğerleri ne kadar guvenliyse bu da o kadar güvenli' manası çıkarıyor ve biraz olsun rahatliyorum. Affedin forumda da bu işlerde de yeniyim ama sizlerin bu bilgi paylasimlari sayesinde, bu forumda bir çok şey öğrendim...Adeta çok bunaltan bu pandemi döneminde hayatıma yeni bir heyecan geldi diyebilirim. Sizlerden edindiğim bilgilerle, biseyleri başarabilmiş hissetmenin verdiği mutluluk, telefon tam da çöktü derken o açılış logosunu gormek... bunlar güzel şeyler... Yolun çok çok basindayim biliyorum ama merak etmezsem soru soramam, soru soramazsam öğrenemem... Siz yardımsever birisiniz, emin olmadiginiz hic bir soruya cevap vermiyorsunuz, cevap verdiğiniz her soru da bir çözüm oluyor... bunları da gördüm...

Teşekkürler...

Bu iki kısmı mutlaka okuyun/inceleyin/göz gezdirin...

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0

Hocam üzerine LOS FOD destekli Kernel kurmanız gerekli linkini bırakıyorum.
Mod - [KERNEL] Android 10 [AOSP] NotKernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 07.01.2021
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tesekkur ederim hocam, sorunu simdilik format data ile cozdum, ses modülünü tekrar yukleyince, bu kerneli de flaslayacagim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler...

Bu iki kısmı mutlaka okuyun/inceleyin/göz gezdirin...

Bastan sona okuyacagim.. Tesekkur ederim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Tesekkur ederim hocam, sorunu simdilik format data ile cozdum, ses modülünü tekrar yukleyince, bu kerneli de flaslayacagim..
Rica ederim hocam, format data yapmanıza gerek yoktu. Küçük bir bilgilendirme geçeyim.

>> Özellikle AOSP Romlarda hemen hemen tüm ses modüllerinin Dolby | Viper | JamesDSP | DTS HeadphoneX vs Stok Perf Kernel ile uyum problemi var. Otomatik ekran parlaklığı ve WiFi çalışmamasına neden olabiliyorlar. Sorunu kullandığımız roma uygun olan özel Kernel yükleyerek çözebiliriz veya modülü kaldırabiliriz.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
bugün bu romda llk kez bir sorunla karşılaştım. face id maske yüzünden yüzümü algılamayınca şifremi tuşlayıp giriş yaptım ve kilit açıldı.Lakin pop up kamera kapanmadı. kamera uygulamasına girip kamerayı arka-ön arka yapınca düzeldi. müteakip kilit açma denemelerimde aynı sorun tekrarlamadı.

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
bugün bu romda llk kez bir sorunla karşılaştım. face id maske yüzünden yüzümü algılamayınca şifremi tuşlayıp giriş yaptım ve kilit açıldı.Lakin pop up kamera kapanmadı. kamera uygulamasına girip kamerayı arka-ön arka yapınca düzeldi. müteakip kilit açma denemelerimde aynı sorun tekrarlamadı.
valla hocam benim de gelen çağrıdan sonra ana ekran dokunmatiği dondu ta ki yeniden başlatana kadar... vendor 12.03 - 12.02 denedim. eu 12.5 yüklücem şimdi ama bliss siz olmuyor. bliss e tekrar geçerken vendor 12.01 son çarem olur sanırım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
valla hocam benim de gelen çağrıdan sonra ana ekran dokunmatiği dondu ta ki yeniden başlatana kadar... vendor 12.03 - 12.02 denedim. eu 12.5 yüklücem şimdi ama bliss siz olmuyor. bliss e tekrar geçerken vendor 12.01 son çarem olur sanırım.

12.5 çıktığında bliss çoktan vardı, boşuna yüklemeyin onu...

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Cümleten iyi akşamlar
Stoya hocam romu sorunsuz kurdum fakat uygulamaları nasıl kuracağım onu bulamadım.
Biliss türü rom ilk defa kullanıyorum
Google Play varmı varsa nerede yoksada uygulama nasıl yükleniyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cümleten iyi akşamlar
Stoya hocam romu sorunsuz kurdum fakat uygulamaları nasıl kuracağım onu bulamadım.
Biliss türü rom ilk defa kullanıyorum
Google Play varmı varsa nerede yoksada uygulama nasıl yükleniyor

Gapps dosyasını yuklediyseniz play store vardır,ordan uygulama yükleyebilirsiniz...

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Gapps dosyasını yuklediyseniz play store vardır,ordan uygulama yükleyebilirsiniz...
Sizin önerdiğinizi yükledim olmadı yeniden kurup diğerlerinide denedim fakat hiç bir şekilde play kurulmadı

Üst Alt