Yardım Mi 9T Dokunmatik kendi kendine dokunuyor

thewiott61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.3.11
Telefon Modeli
mi 9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
Kırılmaz cam takılıdır ama tam ekran değildir kılıfıda takılıdır. Ekran kendi kendine dokunuyor ama ben ekrana dokundum zaman, Örnek ; Elimi ekranda gezdiriyorum gezdirdiğim sırada sürekli kesiliyor yada farklı yerlere dokunuyor bu sorun her zaman olmuyo ara sıra oluyor daha demin denemelerime göre emin olmamakla birlikte telefonda bulunan bir sensör tarafından dokunduğunu düşünüyorum telefonu masada farklı yöne hareket ettiriyorum kesme azalıyor telefonu 45 derece kaldırıyorum yada elime alıyorum kesilme sorunu gidiyor. Acaba sorun tam olarak nedir arkadaşlar servise göndermek istemiyorum 1 ay bekleyecek zamanım yok. Telefon 1 haftalık.

umtcnerdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Kılıfı çıkarınca azalıyor gibi geldi bana. Uzun süre kılıfsız kullanmadım malum cihaz cam güvenemiyorum. Sen kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullnıyorusn yine de yapıyor mu
Hocam ben garip bir çözüm buldum buna. 3-4 saat kullanıyorum mesela yapmıyor sonra yapmaya başladığında bastığı yerlerden hafif baskı kuruyorum basma sorunu geçiyor. Acaba yere düşürdüğüm de ekran oynamış olabilir mi diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Fk.
Oyla:

ahmetguvenir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Güveni
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
Ben hiç düşürmedim cihazı ama yine yapıyor

Oyla:

bozkurt37

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
aynı sorunu ben de yaşıyorum malesef mi 9t cihazımda herhangi bir çözüm yolu yok mudur bu ghost touch ın?

Oyla:

webeu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat merkez
Cihazım
mi 3
Konular
1
sorunun çözümü bu galiba kendi ekranım sürekli basıyordu burdaki arkadaşın dediğini uyguladım çözüldü

Oyla:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Çok saçma geldi bana duyduğumda ancak bazı dostlarım Ghost Touch sorununu Çakmakların içinden çıkan elektrik kıvılcımı zamazingosunu ekrana bir kaç kez çakarak çözdüklerini söylemişti.

Son düzenleme:
Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Çok saçma geldi bana duyduğumda ancak bazı dostlarım Ghost Touch sorununu Çakmakların içinden çıkan elektrik kıvılcımı zamazingosunu ekrana bir kaç kez çakarak çözdğklerini söylemişti.
Bu kalıcı bir çözüm mü yoksa geçici mi hocam Sorun tekrar ediyor mu zamanla?

Oyla:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Kullanılamaz halde Ghost Touch sorunu olan Mi9T model Cihazın 2 gün öncesinde yapılan işlemden sonra sıkıntı vermediğini duymuştum. Ne kadar süreliğine bu sıkıntıyı vermeyecek veya yapılan işlem mi sorunu çözdü garanti veremiyorum.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Kullanılamaz halde Ghost Touch sorunu olan Mi9T model Cihazın 2 gün önce yapılan işlemden sonra sıkıntı vermediğini duymuştum. Ne kadar süreliğine bu sıkıntıyı vermeyecek veya yapılan işlem mi sorunu çözdü garanti veremiyorum.
Bu yöntem ise yarıyor doğru hocam benimde tek merak ettiğim kalıcı çözüm mü yoksa geçici çözüm mü sağlıyor bu konu netleşirse güzel olur ghost touch çok sinir bozucu bi sorun eski cihazımı duvara fırlattım bu yüzden mesaj yazarken delirtti beni :)

Oyla:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Bu yöntem ise yarıyor doğru hocam benimde tek merak ettiğim kalıcı çözüm mü yoksa geçici çözüm mü sağlıyor bu konu netleşirse güzel olur ghost touch çok sinir bozucu bi sorun eski cihazımı duvara fırlattım bu yüzden mesaj yazarken delirtti beni :)
Eyvah Eyvah geçmiş olsun hocam giggle~~

Pek ümidim yoktu ama Demek ki doğru duymuşum, sıkıntı yaşayan arkadaşlar geri bildirim yaparlarsa çözümün ne kadar kalıcı olduğunu öğrenebiliriz.

Oyla:

07ahmetozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
IpXs
Konular
6
xiaomilerin kronik sorunu , garantiye yollayin ekran degisimi yapacaklardir

Oyla: