İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Yok mu orjinal batarya alıcağımız bir yer ? Cidden telefondan memnunum ama durum böyle olunca soğuyorum.

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Yok mu orjinal batarya alıcağımız bir yer ? Cidden telefondan memnunum ama durum böyle olunca soğuyorum.
Valla hocam ben de birçok şeyinden soğudum telefonun. Özellikle iğrenç ram yönetiminden ve bildirim sıkıntısından. 6 gb ama 3 gb gibi çalışıyor saçma sapan. Şansa deji batarya düzgün çıktı da idare edebiliyorum. Gerçi idare etmeyip napacam, telefon fiyatları uçmuş alamıyoruz..

coolbirmarti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Deji bataryanın 1 ay sonundaki performansı. Bu arada dün A10 eu stabili kurdum (birkaç rom deneyip yine buna döndüm) alınan sürede yeni kurulu romun da etkisi vardır sanırım.
hocam merhaba. EU Rom A10 12.0.6 bu sürümü mü kurmuştunuz acaba?

coolbirmarti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Gece 9 dan resimde ki saate kadar aktif olarak Wifi full açık wp ve youtube kullandım sonuç bu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kullandığını bir tema mı var yoksa farklı bir rom oldugu icin mi gostergeler boyle? hosuma gitti de o yuzden sordum

coolbirmarti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Dostlar, bataryami yeni degistirdim. Ilk defa Accubaterry ile test ettim ve boyle gozukuyor. Bir sarj ile pil sagligini anlamamiz mumkun mu? Mumkunse sanirim eski batarya takilmis, dogru mudur?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-10-00-03-40-775_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2022-01-10-00-03-40-775_com.digibites.accubattery.jpg
    449,3 KB · Görüntüleme: 74

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende garantiden değişim aldım. Yeni batarya tasarımı daha farklı ve sarı bantlıydı. Şarjı tam bitirip şarj edeyim dedim ama şarj olmadı. Sanırım yeni üretimler mi 9t pro ile uyumlu olmayabilir. Başka deneyimleyen oldumu acaba uyumlu değilse yapacak birşey yok ama bozuksa mecburen tekrar yollayayım.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bende garantiden değişim aldım. Yeni batarya tasarımı daha farklı ve sarı bantlıydı. Şarjı tam bitirip şarj edeyim dedim ama şarj olmadı. Sanırım yeni üretimler mi 9t pro ile uyumlu olmayabilir. Başka deneyimleyen oldumu acaba uyumlu değilse yapacak birşey yok ama bozuksa mecburen tekrar yollayayım.
Önceki nasıldı hocam memnun muydunuz?

Birde adamlar özellikle belirtmiş uyumlu olmadığını.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    294,5 KB · Görüntüleme: 67

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Önceki nasıldı hocam memnun muydunuz?

Birde adamlar özellikle belirtmiş uyumlu olmadığını.
Siyah olan düzgün çalışıyordu ama bana geldiğinde ful bitmiş haldeydi. Yaklaşık 30dk şarjda kaldıktan sonra telefon açılmıştı. Yani eski üretim ve çok beklemiş bir bataryaydı. 3 ay gibi bir sürede yarı yarıya performans kaybetti. Sonra garantiye yolladım ve sarı bantlı yeni üretim gönderdiler. Buda sıkıntısız uydu ama şarj olmuyordu. Bataryalar normalde bütün değerleri ve soket yapısı birebir aynı uyumsuz olması için bir sebep yok ama içine koydukları kontrolcüyle bu durumu engellemişler artık sanırım

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Siyah olan düzgün çalışıyordu ama bana geldiğinde ful bitmiş haldeydi. Yaklaşık 30dk şarjda kaldıktan sonra telefon açılmıştı. Yani eski üretim ve çok beklemiş bir bataryaydı. 3 ay gibi bir sürede yarı yarıya performans kaybetti. Sonra garantiye yolladım ve sarı bantlı yeni üretim gönderdiler. Buda sıkıntısız uydu ama şarj olmuyordu. Bataryalar normalde bütün değerleri ve soket yapısı birebir aynı uyumsuz olması için bir sebep yok ama içine koydukları kontrolcüyle bu durumu engellemişler artık sanırım
Şu cihaza yazık, doğru dürüst bir batarya bulamadık

Üst Alt