İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Şu an da kaç mAh ve şarj periyodunuz nasıl yapıyorsunuz ?
Hocam her gün sabah şarjdan çekip gece şarja koyuyorum. 8-9 saat arası ekran açık alıyorum. Sürekli wifiden bağlıyım nete, sosyal medya, youtube, borsa uygulamaları, 1 saat civarı telefon görüşmesi şeklinde kullanım oluyor. Bende beklediğimden iyi çıktı deji ama daha ne kadar sürer bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20211110_173735.jpg
    IMG_20211110_173735.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 67

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Hocam her gün sabah şarjdan çekip gece şarja koyuyorum. 8-9 saat arası ekran açık alıyorum. Sürekli wifiden bağlıyım nete, sosyal medya, youtube, borsa uygulamaları, 1 saat civarı telefon görüşmesi şeklinde kullanım oluyor. Bende beklediğimden iyi çıktı deji ama daha ne kadar sürer bilmiyorum.
Fazlasıyla iyi şubat ayından bu yana hiç düşmemiş pil resmen. Hangi romu kullanıyorsun hocam peki ?

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Fazlasıyla iyi şubat ayından bu yana hiç düşmemiş pil resmen. Hangi romu kullanıyorsun hocam peki ?
Yalnız hocam ben ilk pili taktığımda aynı program 4200 civarı gösteriyordu 🤔 Ama performans olarak herhangi bi düşüş olmadı, tel görüşmesi az olursa 10 saati gördüğüm de oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20211111_160605.jpg
    IMG_20211111_160605.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 65

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Yalnız hocam ben ilk pili taktığımda aynı program 4200 civarı gösteriyordu 🤔 Ama performans olarak herhangi bi düşüş olmadı, tel görüşmesi az olursa 10 saati gördüğüm de oluyor.
O işte bir tuhaflık varmış hocam o zaman nerden aldınız ürünü ?

Rhalith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Hocam telefonu rootlamışsınız sanırım, eski telefonumu(general mobile 4) rootladıktan sonra banka uygulamalarına falan giriş yapamamıştım. Mi 9T'de öyle bir durum var mı?

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
O işte bir tuhaflık varmış hocam o zaman nerden aldınız ürünü ?
N11'den deji'nin mağazasından. Siparişlere baktım woyaxdeji yazıyor mağazaya şimdi. Tam hatırlamıyorum ama o zaman sanırım sadece deji yazıyordu 🤔
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam telefonu rootlamışsınız sanırım, eski telefonumu(general mobile 4) rootladıktan sonra banka uygulamalarına falan giriş yapamamıştım. Mi 9T'de öyle bir durum var mı?
Aynen rootlu hocam ve bir sorun yaşamıyorum. Bazen uyarı veriyor bazı banka uygulamaları, tamam deyip devam ediyorum açılıyor.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende de 2 yıllık bataryamla neredeyse aynı değerleri veriyor. 2 ayda 3500 mah seviyelerine geldi. Müsait olduğum bir zamanda değişim için yollayacağım. Mi 9t pro

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bende de 2 yıllık bataryamla neredeyse aynı değerleri veriyor. 2 ayda 3500 mah seviyelerine geldi. Müsait olduğum bir zamanda değişim için yollayacağım. Mi 9t pro

Bu linkteki yorumlar çok iyi herkes beğenmiş ama Türkiye'ye kargo yok diyor olsaydı alacaktım

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4

Bu linkteki yorumlar çok iyi herkes beğenmiş ama Türkiye'ye kargo yok diyor olsaydı alacaktım
Batarya gibi patlama riski olan ürünler yasak maalesef. Yoksa dediğiniz gibi bende yurtdışından almaya çalışırdım. Bu arada 2 ayda hiçbir performans düşüşü olmadı bataryda. Sadece ilk geldiğinde 3979 mah gözüküyordu. O değer inanadırıcı değildi. Eski bataryam 3400 mah civarıydı neredeyse aynı performansı veriyorlardı. Zaten buda zaman geçince direk 3500 mah seviyesinde göstermeye başladı. Accu battery bu konuda en güvenilir uygulama olabilir. Root yardımı ile 3979 çıkarken accubattery ilk günden beridir 3500 mah gösteriyordu.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Batarya gibi patlama riski olan ürünler yasak maalesef. Yoksa dediğiniz gibi bende yurtdışından almaya çalışırdım. Bu arada 2 ayda hiçbir performans düşüşü olmadı bataryda. Sadece ilk geldiğinde 3979 mah gözüküyordu. O değer inanadırıcı değildi. Eski bataryam 3400 mah civarıydı neredeyse aynı performansı veriyorlardı. Zaten buda zaman geçince direk 3500 mah seviyesinde göstermeye başladı. Accu battery bu konuda en güvenilir uygulama olabilir. Root yardımı ile 3979 çıkarken accubattery ilk günden beridir 3500 mah gösteriyordu.
Siz deji almıştınız değil mi benim şuan 2600 gösteriyor önerir misiniz? Şimdi almayı düşünüyorum da deneme amaçlı kapağı açtım kolay açılıyormuş ve Mi9 t bataryası Proya uygun mu

Üst Alt