Çözüldü Mi 9SE Fastboot da Kaldı

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
İkinizede teşekkür ederim hocam biraz uğraştırdım sizide iyi forumlar :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Ücret istediği için beğeni yapılmadı.Ücret kısmı sonradan eklendi bende şu an beğeniyi sildim oldu mu :)

Ücretsiz bağlanmak isteyen arkadaş hatasını anladı ve durumu düzeltti.

Sizde mesajları okumadan ön yargılı yazıyorsunuz...

Begeninizi kaldirmaniz isabet olmuş ellerinize sağlık, dediginizde haklısınız mesajlarinizi da okudum. Paylaşip herkesin faydalanmasını saglamak yerine her konuda ücretli yardim sunmak hoş değil. Belki geçim kaynağı bu olabilir ama burasi bir forum neticede.
Sadece mesajinizda sert cikmistiniz ve ücretli mesajin altında beğeninizi görünce yazdım.
İyi günler dilerim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Begeninizi kaldirmaniz isabet olmuş ellerinize sağlık, dediginizde haklısınız mesajlarinizi da okudum. Paylaşip herkesin faydalanmasını saglamak yerine her konuda ücretli yardim sunmak hoş değil. Belki geçim kaynağı bu olabilir ama burasi bir forum neticede.
Sadece mesajinizda sert cikmistiniz ve ücretli mesajin altında beğeninizi görünce yazdım.
İyi günler dilerim.

Forumda olabildiğince aktifim ve şu ana kadar da kimseye uzaktan bağlanıp yardım etmedim, özel mesaj yolu ile de çokça mesaj geliyor ama yapmıyorum.

Okuma-Yazması olan herkes burada anlatılanları yapabilir kanaatindeyim, çünkü ben daha düne kadar Windows Phone kullanıyordum :)

Sert çıktığım konu arkadaş sanırım yaşının vermiş olduğu hız ile hareket ettiği için, biliyorsunuz "Hız Felakettir" :) ben twrp sürüm değiştirmeden/ twrp yedek alamamaktan bahsederken o direk uzaktan bağlanıp twrp yükleyebileceğini söyledi bu yüzden biraz sert çıktım o kadar...

Neyse konuyu dağıtmayalım şu fastboot romu kuralım gerisi önemli değil....

caner1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
TW isteyerek hata ettim, o anki korku ile telefonun perte çıktığını düşündüm ve işimin hemen olmasını istedim.

trojen610

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 SE (Grus)
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
5
sorunu anlık olarak yaşadım ücret talep etmeden tw talep ettim bu konuda kimse yazmadı, ücretsiz olduğunun üstüne basa basa. halen ücretli mesaj alıntılanmış olarak görüntüleniyor eski sayfalarda. Bende yapabilirdim ancak kendim çözdüm yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara da ücretsiz yardım etmek istedim. amacımın networking olmasını yani insanlarla tanışmasını belirtmiştim. sanırım kelimenin hangi anlamda veya ne anlama geldiğini bilemedikleri için birşeyler talep eder gözüyle bakmış olabileceklerini düşündüm. Benim amacım yapabiliyorsam yardımcı, yapamıyorsam derdime derman bulabilmektir.

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
Buyurun global fastboot rom;
attığınız linkten indirdim yüklemem için yardımcı olurmusunuz hocam videolara baktım fastboot rom yükleme adı altında ancak onların yüklediği dosyalar birden fazla benimkinde sadece 1 adet dosya var yine nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
attığınız linkten indirdim yüklemem için yardımcı olurmusunuz hocam videolara baktım fastboot rom yükleme adı altında ancak onların yüklediği dosyalar birden fazla benimkinde sadece 1 adet dosya var yine nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz
.tgz uzantılı dosyayı winrar/7z gibi programlarla ayrıștırmanız gerek hocam.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Tamam masa üstüne zipten çıkarın hocam, daha sonra Mİ-Flash programını açın ve dediğimiz gibi Falsh all seçili olsun. Üst kısımdan da çıkarttığınız dosyayı gösterin ve o şekilde buraya ekran görüntüsü atın bir bakalım

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
Videodakinin cihazı mi6 ama adam ona göre anlatıyor ben nasıl yapıcam :/