Çözüldü Mi 9SE Fastboot da Kaldı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Görselde ki gibi yapın hocam. İndirdiğiniz dosyayı Masa üstüne alın daha sonra buraya çıkart komutu ile çıkartın.

Ekli dosyalar

• InkedResim1_LI.jpg
    InkedResim1_LI.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 10
  • InkedResim2_LI.jpg
    InkedResim2_LI.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 11

gsahil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi m a1
Konular
2
Yardımcı olan arkadaşlara sabırlarından dolayı tebrik ediyorum. Bende akıllı telefon kullanmaya yeni başladım ilk aldığım cihaz da mi9 se oldu telefonu telefoncuya verip twrp ve imei attırmıştım. Şimdi yeni yapılacak sürümler rootlar için bütün forumu geziyorum tek sorun bende pc yok bunları İnternet cafeden yapmam gerekiyor da lazım olan bütün programları telefona indirsem telefondan da pc ye aktarsam nasıl olur suan tvrp silindi onu atmam gerek.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yardımcı olan arkadaşlara sabırlarından dolayı tebrik ediyorum. Bende akıllı telefon kullanmaya yeni başladım ilk aldığım cihaz da mi9 se oldu telefonu telefoncuya verip twrp ve imei attırmıştım. Şimdi yeni yapılacak sürümler rootlar için bütün forumu geziyorum tek sorun bende pc yok bunları İnternet cafeden yapmam gerekiyor da lazım olan bütün programları telefona indirsem telefondan da pc ye aktarsam nasıl olur suan tvrp silindi onu atmam gerek.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öyle olmaz hocam bir sürü driver,proram vs var. Sen bunlarla uğraşmayayım diyorsan Tek seferlik Mi-Flash uygulaması ile yada linkte ki program ile GLOBAL rom yükle ve twrp vs ile ugraşma otomatik kendi kendini güncellesin olmaz mı ?

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım

gsahil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi m a1
Konular
2
Öyle olmaz hocam bir sürü driver,proram vs var. Sen bunlarla uğraşmayayım diyorsan Tek seferlik Mi-Flash uygulaması ile yada linkte ki program ile GLOBAL rom yükle ve twrp vs ile ugraşma otomatik kendi kendini güncellesin olmaz mı ?

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
Rootlu kalacaksa olur hocam neden olmasın yoksa en kötü bir internet kafeye giderim çözülsün yeterki

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Rootlu kalacaksa olur hocam neden olmasın yoksa en kötü bir internet kafeye giderim çözülsün yeterki

O zaman sen ikinci el pc bulmaya bak hocam yoksa her güncelleme de/problemde internet cafe ile bu iş olmaz..

Üst Alt